Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
21. jan 2010

inak ja som po sekcii nemala ziaden problem ist na velku, je to indi-vindi a teraz na antolke bolo fakt vela sekcii, co sa zvrtlo na aekciu, prenasali, alebo kp
pisem ako tatar, ale zaroven pri tom odsavam 🙂

blumka
21. jan 2010

ewe, mam tam, ze sietnica preriedena a este dajake znacky a bla bla...

ewelyne
21. jan 2010

logi, jo, to sa moze vsetko zvrtnut a aj Kp ostat Kp...
si nakoniec rodila na Antolskej??? 🙂 bolo dobre? a co personal? 😉
super, ze uz cez vikend budes s babuliatkami 🙂

matesl
21. jan 2010

babulky, ja mam 3 dioptrie, tiez som ŕadsej isla na ocne, zalezi na sietnici, tak ako to ma blumka a este neodporucaju klasicky porod nad 6 dioptrii...takze to je taka hranica.
a kamaratka nemohla rodit normalne po laserovej operacii oci, ked si dala korigovat dioptrie...

myslim, ze je fajn sa dat pred tym kuknut...pre svoj klud...mna tam tiez nikto neposlal, moznoo pre to ze nosim sosvky a nenapadlo ich to ako keby som mala brilky 😎

loginka
21. jan 2010

dobre bolo to, ze drobci boli hned na spec. odd. jirsk
inak personal - dr super, sestri na sestonedeli super, na rizikovom aj porodnom odd sa nasli aj horsie, ale to je vsade
novorodenecke tiez sa mi zdali aj take, aj take, ale celkovo jA Som sa nemohla stazovat, az na to, ze som po prichode do nemocky, necakala, ze sa to tak zvrtne, ale uz je po tom

selyma
21. jan 2010

babky, ja sa len hlasim ze som tu este. Aby ste si nemasleli, ze som sa cely den neozvala, ale nechcelo sa mi a nemam ani cas. A este sme na internet dvaja. Tak az teraz prisiel na mna rad.
Ja by som chcela rodit prirodzene. A v poslednej dobe sa na porod uz tak zamyslam, ze by som bola mozno aj schopna aj bez epiduralky. Ale samozrejme, nech ju maju pripravenu 😀

blumka
21. jan 2010

babce a kde je garonka? kazdy vecer tu strasi a dnes tu nie je 😕

alex
21. jan 2010

no umenie vás dočítať 😀

Granado moja svokra varí huspeninu práve, teda už ju odstavila, ale má budík na druhú v noci a ide ju dokončovať. Ona nepracuje, tak môže aj po nociach vyvárať. Už sa na ňu teším, lebo naozaj robí fantastickú.

garonka
21. jan 2010

blumiiiiiiiiiiiii haloooooooo ja som tu 😀
kukala som na prime zufalky a rozmyšľam čo jesť 😀

garonka
21. jan 2010

zas tu budem sama so sebou rozpravať? 😀

chcela by som vidieť fotky malej Vikinky možno ich zuci nahodí sem ako príde domov, sa teším 😵

jaj ste sa bavili o cisaraku? ja by som ho v pohode brala hlavne po tom ako ma doki nastrašil a aj tlak sa mi akosi dvíha nahor 😕

garonka
21. jan 2010

alex ta huspenina sa varí 12 hod ak sa nemylím že? teda svokra ma vydrž variť do noci 😎

katina2209
21. jan 2010

ahojte babulky ja idem spinkat inak garonka dnes som kupila tu zltu podlozku tak som sa vytesovala a uz mam aj hartman vlozky inak dost drahe 1,95 to uz alwaysky su lacnejsie 🙂

garonka
21. jan 2010

kati jej som rada a vložky take drahe? koľko balíkov si kupovala?

blumka
21. jan 2010

garonka, no uz som si myslela ze si nas zradila dnes vecer 😀
ja som tiez zvedava na malu viky...inak mojmu bratrancovi sa vcera narodila tretia dcerka, tiez Viktoria...uz maju Romanku, Karolinku a teraz Viky...a rozdiel medzi nimi je vzdy rok a pol 😅

granado
21. jan 2010

alex tak si daj prosim aj za mna ja skúsim zajtra niekde zohnať, lebo na to teda nemám nervy variť to 😒

garonka
21. jan 2010

blumi 😀 ja stale dumam čo mam robiť sama doma a mam šou počuť susedu ako sa modli a začula som ako ďakuje, za dnešny deň, ozaj tie steny v panelaku su tenke 😀
bratranec šikovny tri baby ma aj vy mate v rodine Vikinku 😉 krasny rozdiel medzi sestrami je 😉

garonka
21. jan 2010

granado to sa varí vyše 12hod ani ja by som nemala na to nervy, hoci to ľubim hlavne len mäso lebo svokra dava aj uši tam či čo ble

katina2209
21. jan 2010

to som kupila iba jedny skusim kupit aj take lidie to mi mama poradila tie maju aj v obchode tusim... a konecne som si kupila ten malinikovy caj a teraz som si dala pomaranc a maly ma stikutku idem si trosku lahnut zatial pa zajtra sa ozvem

garonka
21. jan 2010

kati dobru nocku a aj brušku 🙂

blumka
21. jan 2010

granado, susedu mas namiesto radia 😀

garonka
21. jan 2010

blumi jo ale sranda ju počuvať, ale včera v noci som sa z draheho tak smiala že ona klopala na stenu a ja jej ona zas tak drahy šiel pre metlu a tak buchol že chudera prestala sa aj modliť 😀

granado
21. jan 2010

to je garonka ale aj ja mám supiš susedy 😀

alex
21. jan 2010

garonka ja netuším koľko sa to varí. Ona to varila, potom to vypla a išla spať a dala si budík na druhú v noci, že to dovarí. Však ona je doma, do práce nechodí, tak sa vyspí aj cez deň.
A moja svokra nám tiež robí len z chudého mäska, lebo môj mužík mastné nezje, ja tiež nie, iba svokrovy dáva aj mastnejšie.

Inak ja som si kúpila tie Tesco popôrodné vložky a prídu mi také, ako tie klasické Lidie, tak keď miniem tieto dva balíky, tak si kúpim tie obyčajné Lidie, lebo tie sú lacnejšie, tak načo zbytočne míňať korunky.

garonka
21. jan 2010

i ja si kupim obyčajne vložky a to by ich mohli radšej davať v lekarni na predpis aby poisťovňa preplatila nie? a mali by sme zadara 😀

granado ja mam trafenych susedov, v našom vchode sme jediní kto čaka babo tu žiju starí dôchodcovia 😕

blumka
21. jan 2010

gari, stale lepsie akoby si robila zurky kazdy vecer 😉
idem spinkat kocky, dobruuuuuuuuuuuuuuuuu a nerodte este 😉 😀

granado
21. jan 2010

ohladne vložiek do porodky určite kupujte v zdrav.potrebách, lebo tie sú také mäkučké práve na toto vhodné.

blumka
21. jan 2010

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...uz mi skocil 37 tt... 😀 😀

garonka
21. jan 2010

blumi a dobre sa vyhajaj do ružova aby si tu zajtra cely deň strašila 😀

garonka
21. jan 2010

granado jo len keby tie vložky vyrabali väčšie myslím dlhšie tie jedny čo mam sa mi zdaju prťave

granado
21. jan 2010

jaj to moja suseda keď som mala doma malého prvú noc doma mi búchala na radiator. To by som vám doporučila ten moj slovník čo som na ňu pustila. A teraz má malý 5 rokov a nechávam ho cez víkendy si fajn pobehať po byte, zahrať si futbal a iné aktivity, aby vedela o čom to je 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre