Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
22. jan 2010

kati, no maminy asi maju co robit a ked tak sa asi rady vyspinkaju ;)
nekukuckuju tu ako my co nevieme spavat ;)
a uz si rozmyslala o tej detskej lekarke? zustila si od kamosky to meno?

blumka
22. jan 2010

matesl, kvasinky asi nevadia, ale ten streptokok hej, ale na to davaju antibiotika aby sa to preliecilo...

granado
22. jan 2010

masaž by ťa určite nebolela, ale horšie je to so šlapami ak si šteglavá 😉

alex
22. jan 2010

no šteklivá som... ale šlapy mi tiež masíruje mužík, to sa dá, len mi nesmie ísť medzi prsty, lebo vtedy kopem 😀

katina2209
22. jan 2010

matesl supi slubila ze zisti tu doktorku pri nas na stredisku oproti tescu vraj je tam nejaka dobra mlada tak som zvedava,lebo mi pisala,ze sa tam ide tiez popytat... a to by som mala blizucko kusok od domu

katina2209
22. jan 2010

ja som nebrala antibiotika na streptokoka ked som mala v plodovej vode ako mi tvrdili a nie v posve

alex
22. jan 2010

dnes som si kúpila konečne druhú podprsku na kojenie v Tescu, som našla moje číslo, lebo inak tam majú samé D-čkové a DD-čkové košíky.

matesl
22. jan 2010

alex neboj, to je prave ze prijemne...keby si mala zly pocit povies nech menej tlacia...

blumka
22. jan 2010

no bambulky idem zalahnut, dobru nocku 😉

alex
22. jan 2010

ja som mohla chodiť na masáž, z práce sme mali zaplatené a krava som nešla... Ale raz určite pôjdem.

alex
22. jan 2010

blumi dobrú nocku.

Ja som si poobede schrupla od dvanástej do tretej, takže mi zase hrozí nočná hliadka...

katina2209
22. jan 2010

aj ja uz idem lebo zajtra skorej vstavam ideme este pozriet sportovy kocik a tasku ku kociku dobru nocku vam prajem a malo cikania v noci a dobre otacanie sa hlavne nebolestive 🙂

matesl
22. jan 2010

kati, tak to jasne tam to mas kusok, ja som tam bola u ocnej...len si nespominam ci tam je vytah, bo lekari su na poschodi ☹

alex a co stala? ja som jednu kupila cez net tak okolo 10-15 eur, celkom sadla, mali tam tabulku ako si vypocitat velkost a v poho...ale este jednu by som asi kupila

alex
22. jan 2010

matesl 8,50 eur. Celkom dobrá suma si myslím 😉

matesl
22. jan 2010

blumi, bru nocku 🙂

matesl
22. jan 2010

alex super, zajtra sa chystame na zlate do tesca...ale mne tiez staci C-ckovy kosik...a je bavlnena? a v detskom si ju kupila, ci jak su podprdy..

juuuj to si mala vyuzit tie masaze...neskutocne mi to uvolnuje stuhnuty krk...

alex
22. jan 2010

je to 100% bavlna a mali ju normálne medzi podprskami, ale ani by som o tom nevedela, keby tam nerobila švagrinina mamina, je to také zašité, treba pokukať.

granado
22. jan 2010

spime? ja už du .snáď pospím čo to.baj baj 😉

aussiegirl
23. jan 2010

hello, nie je tu niekto? som od 1,30 hore... 🙄 ale u mna je to celkom bezne 😠 z toho ponocovania som ese aj vyhladla, takze pekne maslovy chlebik som si dala. minule tu niekto spominal puding s jahodami, taaaku chut som mala, ale nechcem zobudit prvorodeneho buchanim v kuchyni...takze az rano...
granado skus tie lymfo masaze, mne trosku pomohli, ale zazrak to nebol.

vevoncek
23. jan 2010

dobré ránko

tak ja som tiež túto noc ponocovala a to som si myslela že už sa hádam celkom dobre vyspím ale choroba mi nedovolila stále som mala zapchatý nos nemohla som dýchať a do toho ma ešte aj hlava začala bolieť neviete nejaký recept na zapchatý nos? Bežne by som si dala olynt a spala celú noc ale ten nemôžem ako tehotná

ja som si kúpila podprsenku na kojenie jednu za 2 eurá a druhú takú istú v obchode so spodným prádlom za 4 eurájednu mám takú akurát a druhú som si kúpila väčší košík o číslo.

no keď je zlý výsledok tých sterov z pošvy tak pred pôrodom dajú antibiotiká a po pôrode asi aj bábu to som čítala v knihe pre tehotné

blumka
23. jan 2010

dobre ranko... 😉

maculik
23. jan 2010

dobre ranko
vy ste v noci zase buntosili, pozeram 😀

vevon, ak stihnu dat pred porodom tie atb, tak potom babu netreba dat, lebo tym padom sa to nan neprenesie. Ja som to tak mala pri Adelke.

martulanr
23. jan 2010

dobre ranko
som zvedava ako mi bude dnes vcera to bol otras chybalo mi odtiect plodovka 🙂

loginka
23. jan 2010

dobre ranko, baby prosim poradte, chcem kupit nejaky nosic, ale satka ma dost odradza kvoli viazaniu, nasla som ine typy vakov, ktory je podla vas lepsi?

http://www.drobcekovia.sk/?str=detail&id=121&se...

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

http://www.prenasedeti.sk/product/baby-satka-ca...

blumka
23. jan 2010

logi, z vlastnej skusenosti ti poviem, ze babyvak je sice fajn vec, ale poriadna zataz na jedno plece. Mne sa z tychto troch najviac paci ta posledna monznost. Vahu baba mas rozlozenu na obe plecia aj na bedra, takze chrbat nezatazujes. Je to v podstate satka uviazana na sposob kriza..tak sa najradsej nosila Terezka.
inak ak ta odradza od satky viazenie, nie je to nic tazke..dva tri krat uviazes a uz to vies, plus existuje vela uvazov, niektore lahsie (ako napr. ten kriz) ine tazsie, ked mas taku satku mozes si babo vysadit a uviazat aj na chrbat, alebo ked je este malicke uviazat tzv. kolisku...v tomto krizi, neviem ako by sa malinke drzalo kym nevie same drzat hlavicku...ale mozno sa da, ja som neskusala.
Takze ked z tychto troch, tak to posledne 😉

blumka
23. jan 2010

logi a este nieco...dobre si vybrala, urcite nevyberaj medzi klokankami 😉

kakatka1
23. jan 2010

Dobre ranko! Nikto dalsi sa nam este nerozpadol? 😅

blumka
23. jan 2010

zatial nikto kati...martula to ma na spadnutie 😉

kakatka1
23. jan 2010

Jo veru, kukla som. 😉

matka331
23. jan 2010

breee raanko.....mojj mm je choruckyy mal ist do prace ale som mu to zarazila ze ked chce ist v takom stave ved ani rozpravat nevedel ...ale aspon nesom saama doma 😀 😀 idem varit zemiakovy privaok prvyy krat dufam ze sa mi vydariiii a bude chutnyy.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre