Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olinka6226
20. júl 2009

ahojte... ja som mala super vikend tak som sa sem moc nedostala po dllllhej dobe som stravila den bez drobca len sama so sebou (a nie v praci) doobeda som bola v kine ked som sa vratila chlapi spali a ked sa samko zobudil prisiel svokor a zobral ho do zoo a na kupalisko a vratil sa az vecer. super som si oddychla 😵 v sobotu som bola u mamy a v nedelu cely den doma... no a dnes zase v praci a zas je mi blbo... vraciam teraz relativne casto cca 3-4x tyzdenne co je proti predoslemu tehu zazrak lebo vtedy som vracala tak 10x denne. len je mi vzdy luto tych ranajok co idu von. kolkokrat take dobre...

ja idem na poradu buduci tyzden v pondelok a kedze tu vsetky pisete stale o NT tak som tam teraz volala ze ci ho robi moja doktorka alebo ma niekam posle alebo nic tak mi povedali ze mi ho urobia oni. Tak sa tesim ze sa nemusim trepat kde kade a mam to vsetko naraz s jednym cakanim.

baby kolko z nas uz malo teraz MA? z takychto sprav som vzdy smutna. pretym v majovkach sme nemali tolko pripadov. tu mam pocit ze uz bolo viac ako 5. ☹

cukruska1920
20. júl 2009

Ahojte....vy uz sa pozerate po kocikoch? ja este nemam odvahu pokukovat ponicom ani po vecickach.... ja chcem zacat tak v 20tt....

zusika
autor
20. júl 2009

olinka, no veru MA bolo vela.... aj viac ako 5...a to ma desilo.... nechvem predbiehat, ale verim, ze my sme uz z toho vonku.... 😒
cukrus...ja sice pokukujem... ale vobec este neviem co a ako... ale zatial mam respekt pred detskymi oblecenim...nomalne sme minule boli s maminou v obchodoch a ja som cuvla, ze ja tam nejdem.... ved ani neviem co by som mala pozerat, co kupit...co je na co... aka velkost.... kolko.... to je pre mne este velke neznama..... tiez pockam.... a potom si to zase uzijem naplno.... mozno ked budeme niekde na vylete a tam nieco najdem, ze take z cesty...tak kupim...no to hrozi az koncom augusta

cukruska1920
20. júl 2009

zusi...ja tiez nemam ani ponatia co take miminko potrebuje... ale nato prideme 😉 ja som strasne zvedava ako dopadneme zajtra u doktora lebo mi naposledy vobec nesedeli tyzdne 😠 som z toho pekne nervozna tak dufam ze sa to znormalizuje

olinka6226
20. júl 2009

ja nekupujem a ani nejak nebudem kupovat kociky uz mam, postielku bude mat po samkovi, tam budeme kupovat len novy matrac oblecko chlapcenske mam odlozene a dievcenske bude od svagrinej. takze nie je co riesit. kupim si len novu odsavacku elektricku, lebo tu co mam som mala z druhej ruky a sa pokazila. no a tak... inak hadam nepotrebujem nic. potom uz len veci do porodky 😀 ale na to je este cas

olifcek
20. júl 2009

ahojte x;o)

prvy den v praci po dvoch tyzdnoch dovolenky vyzera nakoniec v celku fajn. niektore veci mi prelozili az na 01.08., co je super a kolegyna prekvapila, ze pootvarala obalky a spracovala, je zlata. takto aspon stiham vsetko, co potrebujem dat sefovej na podpis, pretoze ide na 3 tyzdne na dovolenku a nebude tu nik, co by mi mohol veci podpisat...

no ja detske oblecenie absolutne nepozeram...teda...len topanocky obzeram, ale to ja obzeram stale i sebe..asi to poznate..nemusim si kupit, ale musim aspon vidiet a niekedy i omakat si..no a to iste je i s malickymi topanockami, chi...ale oblecenie neriesim, to, az oznamim rodine, ze predsa len cakame babatko, tak mi daju po segre iste vsetko...ona odklada uz od prveho baba...ma ich 4, hech..takze oblecenie by som mala mat poriesene...a kociar budeme pozerat mozno az v januari, aj to na bazos.sk, kde ho kupime secondhand...zda sa mi zbytocne minat tolko penazi len preto, ze je cosi novinkou, ci novou vecou x;o) ale neviem, aky kociar ma segra, tak mozno od nej kupim alebo poziciam, chi...

olifcek
20. júl 2009

oli: a kolko stoji taka dobra ale nie draha odsavacka? nemusi byt znackova, len nech je funkcna...ja co som pozerala, tak od 3.000 Sk - 5.000 Sk, fuu, a to mi pride tiez drahe x;o(

zucana
20. júl 2009

ja veci tiez nekupujem to az tak ked budem vediet co to bude resp.ked naozaj na nieco natrafim ze nadherne...a ja som na kociky zatazena ☹ je to akoby moja uchylka a tvoja na topanky....vzdy ked prejde babo po ulici ja pozeram na kocik jak vadna 😀

cukruska1920
20. júl 2009

mne sa paci kocik concord ale je strasne drahy...tak sa mi bude musiet zapacit nejaky iny 😀

olifcek
20. júl 2009

zucana: i ja pozeram podobne kociare veru, hehe...ale ako som pisala, nie nove....a vychadza mi to ruzovo...okolo 3.000Sk, co je prijemne...a su to trojkombinacie, alebo dvojky, ako ktore x;o)

alex
20. júl 2009

cukrus no aj mne sa páči concord, uff ale tá cena 😝

olifcek
20. júl 2009

cukru: chi 😉

olinka6226
20. júl 2009

elektricke su len 2 medela a avent a medela je neporovnatelne lepsia ako avent. aventku mam svagrina aj mi ju ponukla, lebo ona kojila len 2 mesiace cize je skoro nepouzita ale ja ju nechcem. lebo elektricky odsava len 1 rychlostou a to strasne pomaly, hoci je kombinovana s manualnou. medela je cisto le elektricka, ale zato ma 6 rychlosti cize zacnes na 1 aby nebolelo a potom supnes na vyssiu rychlost. medela stoji okolo 3700sk avent je drahsia hoci netusim preco. manualnu by som nechcela ani zadarmo. kamoska taku ma a namakala som sa cela spotena a odsala som ledva pol deci za pol hodku. u mojej elektrickej by som za ten cas tahala uz druhu flasu. a bez namahy. ak chces olif spytam sa svagrinej ci preda svoju aventku a za kolko.

olifcek
20. júl 2009

oli: ano, opytaj sa, prosim. mne by ju z Ba aj mal kto priniest...by som zariadila a hoc peniaze jej poslala prevodom, alebo by jej ich dali, keby prevzali tovar x;o)

ale pri aventke sa tiez teda ,,nenamakam,, , ze? len je pomalsia ako medela...spravne rozumiem? x;o)

olinka6226
20. júl 2009

ano tak...

cukruska1920
20. júl 2009

baby ja uz stresujem....bojim sa zajtrajska.... ale na druhej strane sa tesim..dostanem knizku a budem oficialna tehulka 😵

olinka6226
20. júl 2009

olif tak ta rovno sklamem ze ju slubila uz kamoske...

olinka6226
20. júl 2009

neboj sa... nemas preco stresovat. urcite je vsetko ok a doki ti to len potvrdi. ja sa zas nemozem dockat buduceho tyzdna 😉

alex
20. júl 2009

cukrus nestresuj, všetko je ok 🙂

cukruska1920
20. júl 2009

oli...len som nervna z toho ze mi nesedia tyzdne... podla poslednej menstruacie s utz 🙄

olifcek
20. júl 2009

oli: tak sa mi popytaj, prosim.

alex
20. júl 2009

no pozerala som na nete tie odsávačky, uff, to sú ceny. Asi tiež kúpim cez inzerát.

olinka6226
20. júl 2009

olif som pisala vyssie som jej volala a ona ze ju slubila kamoske

olifcek
20. júl 2009

olif: jaj, prepac, tak naraz sa mi zobrazili niektore spravy. ale neva, skusim cez inzerat tiez...snad to nie je nehygienicke..

olinka6226
20. júl 2009

alex len si potom daj pozor aby bola este v zaruke. ja som sa tak okaslala... kupila som odsavacku uz nie v zaruke a ona sa o 3 mesiace pokaslala. potom som ju sice uz moc nepotrebovala... ako ona ide stale ale chvilu normalne a po chvili ide uz len na jednotke. tak si radsej kupim novu alebo z ruky ale so zarukou.

alex
20. júl 2009

olif, no mne sa to tiež trošku bridí, ale tak vyvaríš čo sa dá a hádam to až také nehygienické nebude.

alex
20. júl 2009

oli vďaka za upozornenie 😉

olinka6226
20. júl 2009

nie je to nehygienicke to si vyvaris... alebo vysterilizujes podla toho co budes mat... ved sterilne nemoze byt nehygienicke 😉

cukruska1920
20. júl 2009

no baby...prave som zistila ze moje dieta je odporca spenatu 😀 som ho s takou chutou papala a uz je vonku 😝

zucana
20. júl 2009

baby ja budem odsavacky riesit az ked budem mat mliecko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre