Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
29. júl 2009

no moj muz po polsky nevie ale nastastie vie po anglicky inak neviem ako by sme sa na zaciatku bavili 😝

joanna333
29. júl 2009

😀 hej, ti poliaci su vsade. oni nemaju problem s nicim...a so slovakmi si velmi dobre rozumeju aj ked su vo svete.

olifcek
29. júl 2009

esteze ten moj hovori slovenskky a je slovak, i ked ovlada viac reci x;oDDD

olifcek
29. júl 2009

juj, sa snazim upratovat, ale nejak mi to nejde...brm, brm...toci sa mi tociii kolem mojich ocii

joanna333
29. júl 2009

ja som si prave urobila krupicu...a uz som najedena a spokojna 😝

olifcek
29. júl 2009

chii, ja som zaspalaaaa x;o))

cukruska1920
29. júl 2009

baby kde ste vsetky? ja som sa teraz dostala k pocitacu...bol tu muz

olifcek
29. júl 2009

ja sa zacinam kusok stresovat. drahy je na biku vo svajciarsku od 18.30 a este sa nevratil...dufam, ze coskoro bude online... 😖 😖

cukruska1920
29. júl 2009

neboj urcite je v poriadku...len bud kludna lebo to citi aj male

olifcek
29. júl 2009

cukru jo, ja viem, ale...

olifcek
29. júl 2009

napisala som mu sms a prisiel online x;o) uz je mi dobre..len uz nech je piatok polnoc, ked prileti a ja najdem opat pokoj na dusi i na zaludku x;o)

cukruska1920
29. júl 2009

ale viem presne ako sa citis... ja som nervozna zakazdym ked je napr 18.00 a muz mi este nevola ze ide domov...

olifcek
29. júl 2009

cukru: x;O) jo, nie je to o kontrole jeho osoby, ci cosi podobne, len potrebujem pocit istoty, ze je v poriadku, a ze s ami vrati, najma teraz, ked cakame malicke x;o)

cukru kukam jojku, tesim uz a kosti x;o) co porabjas Ty? x;O)

cukruska1920
29. júl 2009

no ved to .. ja tiez sa vzdy bojim o male viac ako o seba... ja nic konkretne okrem toho ze som na nete... je mi strasne teplo..aj by som chcela spat ale by som nezaspala..a popichavalo ma slabunku v podbrusku ale uz to preslo..asi sa zase mimi roztahuje 🙂

olifcek
29. júl 2009

chi, viac a viac miesta potrebuju ti drobcekovia x;o))

jo, i tu je teplo x;o( bleee

cukruska1920
29. júl 2009

pocuj kedy ti robili naposledy sono? lebo mne ked som odchadzala z nemocky...to som bola 10+2 ale myslim ze este by mi mal aj doktor moj robit ... v utorok idem na odbery a konecne pre tehotensku knizku ale to mi urobi len sestricka tak neviem kedy sa potom dostanem na sono

olifcek
29. júl 2009

cukru: naposledy, ked som bola 11+4, a 04.08 idem na prvu fazu genetickych testov NT...a do poradne idem 18.08 x;O) teraz mame chodit kazde 4 tyzdne do poradne...

cukruska1920
29. júl 2009

a tie NT testy nato si sa musela objednat alebo ti to urobi normalne tvoj gynekolog?

olifcek
29. júl 2009

nerobi to kazdy, lebo na to dava licenciu londyn, ale poslal ma do zeleznicnej nemocnice u nas, kde to robia x;o) doplacat budem 7eur...neviem, ci to je vsetko, alebo, ci este potom nieco na dalsich dvoch fazach cosi budem platit...moj lekar robi vsetky vysetrenia, i ti enepovinne, a co nemoze sam, na t ma inych lekarov, s ktorymi je zrejme dohodnuty x;O)

cukruska1920
29. júl 2009

tak ja este neviem kedze sme sa este o tom nerozpravali..ale dufam ze teraz sa to uz dostane do normalnych kolaji a bude vsetko prebiehat tak ako ma... nasla som super stranku s vybavickou pre mimi...zatial som si ju len zapisala a neskor opisem co treba 😵

olifcek
29. júl 2009

hehe, jo, ja sa zatial tiez nejasim...nic nekupujem x;o) este casu a casu 😉

cukruska1920
29. júl 2009

ja tiez nie...obchody s detskymi vecami obchadzam zdaleka...dnes je tich veci tolko ze staci nabehnut do jedneho obchodu a mas vsetko co potrebujes

cukruska1920
29. júl 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕

zoska
30. júl 2009

Ahojtee 🙂 🙂
mám dobre správy zo sona... juchuu 😵

Je tu niekto s kym sa možem podeliť o svoj kusok šťastia ? 😉

loginka
30. júl 2009

sup tema na prvu stranu 🙂
😎 😎 😎

loginka
30. júl 2009

jee ty si ma predbehla 🙂
so mnou 😉 tesim sa s tebou 🙂

loginka
30. júl 2009

mne uz rana je nejako tazko , asi z toho pocasia, dnes to bude dalsi brutal, musim sa skryt k vode do tiena 😎

zoska
30. júl 2009

cawes,
tak ma dnes dr. potesil ako nikto, mame 39,1 mm, srdiecko bije ako zvon, prsteky mame vsetky, dostatok plodovej vody, som dnes 10 tt+6 a vsetko je o.k., mam aj foto, dr povedala,ze je ako z knizky 😵 😵

tesim, tesim, jaaaj, aka som happy 😀

zoska
30. júl 2009

svagor byva v Blave a tam sa fakt neda zit, ked je horuco, to ti verim... kam ku vode chodis, ja poznam len strkovec a zlate piesky v BA

loginka
30. júl 2009

ja byvam vo Vajnoroch a jazero mam na 5 min pesi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre