Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
31. júl 2009

uz sa nedivite pri takychto cenach ze preco zeny hned anstupuju do prace ze?

cukruska1920
31. júl 2009

zuci..naco tam chces ist? tam sa odporuca chodit iba ked ma zena vyssi vek alebo je podozrenie na downov syndrom 😕

zucana
31. júl 2009

tu vacsina na to chodi...a ja chcem vediet ci je babenko ok...ci am vsetko co ma mat...
a ja mam uz 28 o chvilku 😲 😉
ty nejdes na to cukrus?

jaja668
31. júl 2009

pozdravujem tento skvelý kolektív....dúfam, že tu zapadnem..... 😉 riešite ako dlho ostať na materskej? ja sa obávam, že vzhľadom na aktuálnu finančnú situáciu to nebude na viac ako 2 roky☹
a všetkým nám držím palce, aby sme všetko do februára zvládli skvele🙂))

cukruska1920
31. júl 2009

zuci..vies co..poviem ti ze ja som este uuuplne sprosta co sa tyka tychto vseliakych vysetreni 😠 ani neviem co ma caka ani nic...v utorok idem este len na prve odbery a pre knizku a co ma caka potom ani srnky netusia...takze som z toho dost nervozna ale snad sa vsetko dozviem

zucana
31. júl 2009

vitaj jaja nastav si nastavenia nech vieme kto si a napis nieco o sebe hm?
isto zapadnes 😉

jaja668
31. júl 2009

zucana, ďakujem...musím sa tu rozhladnúť....na túto stránku som natrafila len dnes 🙂

zucana
31. júl 2009

mas to hore vedla uzivatela ze nastavenia 😉

cukruska1920
31. júl 2009

ahoj jajus...teraz si taka inkognito 😀

mmaarrttiinnaa
31. júl 2009

vitaj jaja medzi nami 😀

olifcek
31. júl 2009

martinka ja mam sedavu pracu, ale neprechadzam sa kazdu polhodku, snad mi toneuskodi x;o))) i na wc uz nechodim kazdych 10 minut, co je uzasne, hehe x;o)

jaja668
31. júl 2009

no niečo som tam doplnila, ale som v práci tak je to všetko na rýchlo....a foto musím pozháňať... mám 29 r. a TP mám 1.2.2010...zatiaľ je všetko ok...dnes mi došli výsledky z NT, tak som už spokojnejšia🙂

olifcek
31. júl 2009

jaja ahoj x;o)

zuci ja na take neviem, ci pojdem...nespominam si, ze to bolo medzi vysetreniami bolo, ale ako som pisala, moj lekar mi mieni robit vsetky mozne vysetrenia, takze uvidime x;o)

olifcek
31. júl 2009

jaja napis mi prosim Tvoj maili, pridame si Ta do tabulky

zucana
31. júl 2009

jaja a ake ti vysly na porovnanie?
olif isto ti bude pozerat organy a tak...ed sa pripadne popytaj....vola sa to morfologicky v 20tt sa msi robit resp.20-21

olifcek
31. júl 2009

zuci jaaaaj, tak to jo, budu mi cosi robit v 16tt, aj v 20tt x;o) aj 3d tusim x;o)

jaja668
31. júl 2009

môj mailik - j.herichova@zoznam.sk
výsledky z NT? množstvo pre mňa neznámych pojmov....jednou vetou od lekára...všetko je v poriadku....
tak neviem čo s toho vybrať pre porovnanie?

cukruska1920
31. júl 2009

ja sa tu citim ako bludna ovecka.... 😠 ziadne vysetrenia este nemam za sebou a dokonca este ani TEHOTENSKU KNIZKU nemam 🙄

zucana
31. júl 2009

cukrus klud uz o chvilu ides nemboj a dostanes
inak jaja no taky pomer som ja mala ako vysledok ze 1:8875 a 1:10000 tak preto 😉

olifcek
31. júl 2009

jj, i ked som sa bola objednat na NT, tak niekto prave volal doktorke, a ona diktovala take pomery s tym, ze je to teda uplne v poriadku, riziko ziadne x;O)

mmaarrttiinnaa
31. júl 2009

cukru neboj ja sice mam tehu knizku ale tiez este nemam robene ziadne vysetrenia okrem utz a ani na NT asi nepojedm

jaja668
31. júl 2009

no a moje pomery - upravené riziko trizomie 21 - 1:33416 ....ale mám tu aj pomery rizika trizomie 18 a 13🙂 máš to aj ty?

zucana
31. júl 2009

ja mam 21 a 18
a ty mas teda inak super tie hodnoty...tak snad aj tie moje su ok lebo mi povedal ze je to tiez velmi nizke riziko..

jaja668
31. júl 2009

olifček, riešiš už miesto pôrodu?

olifcek
31. júl 2009

jaja chcem ist do sace x;O) a co Ty?

jaja668
31. júl 2009

zucana, tak ja keď som dnes videla tie výsledky bola som s toho mimo...musím ich odniesť k obvodnému a potom budem vedieť aj vysvetlivky k tým lekárskym šifrám 😒 ešte si v zahraničí?

zucana
31. júl 2009

hej ja tu zijem...v padove v IT

jaja668
31. júl 2009

olif, ja tiež....som rozhodnutá...rodila som tam aj Simi...bola som spokojná...

olifcek
31. júl 2009

jaja a epi, ci klasiku len?

jaja668
31. júl 2009

no to ešte neviem, prvý pôrod som mala príšerne rýchly a jednoduchý...obávam sa, že teraz to bude naopak, tak uvažujem nad epi...ale neviem ešte....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre