Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. máj 2010

@jja paaa

garonka
27. máj 2010

@blumka uz vyšiel časopis mama a ja? heeeeeej? 😕

blumka
27. máj 2010

olif, tuto co mam v pase som posielala 😉
gari, vysiel ale v stankoch bude az na buduci tyzdne, predplatitelom chodi skor 😉

garonka
27. máj 2010

@blumka 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀

blumka
27. máj 2010

@garonka 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

cukruska1920
27. máj 2010

Ahojte...idem sa pochvalit... citim prve pohyby... sice je to take ako sklbnutie ale myslim ze je to ono 😵 😵 😵

blumka
27. máj 2010

@cukruska1920 ahoooooj..to je super... 😵 😵

svetlankat
27. máj 2010

@cukruska1920 ja sa tiez tesim s tebou

blumka
27. máj 2010

@svetlankat odpisala som ti do koliky 😉 😅 😅

svetlankat
27. máj 2010

@blumka hej hej vsimla som si diky, ja davam rano, kedy je lepsie? Malinka mi kaka nad ranom a stale sa zobudi na to ze tlaci a ze je pokakana a uz potom nechce ist naspat do postielky. Je to okolo 4.30-5.30

blumka
27. máj 2010

@svetlankat to kakanie je normalne v takom casu, tusim niekto v tej teme kolika aj spominal ze vtedy je najlepsi cas pre creva, proste biorytmus im tak pracuje...mne to robievala Terezka, a tiez ako sa vykakala uz bola hore a mala rano..Juli spinka dlhsie, tak aj kaka neskor 😉 myslim ze to neovplyvnis kvapkami, to sa bude menit...neskor bude kakat vecer, potom cez obed, ked zacne papat prikrmy tak aj viackrat za den, alebo raz za viacero dni...

svetlankat
27. máj 2010

@blumka ja som jej nasadila biogaiu len pred troma dnami, lebo tiez nekakala a ked som rurkovala, mala velmi hustu stolicu, aj mi malo papala. Teraz papa dobre a stolica kazde rano klop klop klop

jja
27. máj 2010

sveti aj moja takto kakava rano a uz sme potom hore 🙂

svetlankat
27. máj 2010

Teraz mi uz spinka skoro styri hodinky.

svetlankat
27. máj 2010

@jja diky, tak som kludna ked aj vase babatka to tak maju. Skoda, ze nekaka oklo osmej, ale to by som uz vela chcela. My aspon spinkame celu noc. To som rada. Ale viete o tej piatej sa najlepsie spi, no nie?

blumka
27. máj 2010

@svetlankat mne sa juli uz zobudila ale potiahla 3 hodiny.. 😉

blumka
27. máj 2010

@svetlankat to mas suoer ze spite celu noc... terezka celu noc prespala az v roku a prvy polrok vstavala o piatej s tym ze v noci boli 2-3 krmenia..

jja
27. máj 2010

sveti my sa budime okolo 5...dame rannu hygienu 🙂 , prezlecieme sa , vystrojime tata do prace a sestricku do skoly a okolo 7 zabuvame este na 3 hodinky. a ja s nou...tak to uz neriesim.... 🙂

svetlankat
27. máj 2010

@blumka super, my spinkate tiez tak 3 hodky, ale dnes sa malej nejako dobre spinka. Bola som v meste, vylozila som ju na balkon a spinka dalej. Uz som mlieko odsala aj som sa najedla. No super.

zucana
27. máj 2010

cafte babce...ja som u mamci v robote na ministerstve financii a ona je niekde s malou chodi po poschodiach a chvali sa a ja sa tu nudim a to mame ist do auparku kupit plienky a potom do polusu idem so segrou na Sex and the City 😉
a macu ja som malej tie cervewno biele kupila fakt zlate su 😀
a kosicanky vy ste akoze nesli na to stretko????

jja
27. máj 2010

moja esté drieme na prse 🙂

svetlankat
27. máj 2010

@jja my uz rano tak nespime len tak pol hodinku, na dlhsie mi zaspinka az okolo desiatej. Ale aj tak dobre. Ved nemoze spat cele dni a cele noci no nie?

jja
27. máj 2010

zuci, na MF robi moja kamoska 🙂

svetlankat
27. máj 2010

@zucana my ideme v piatok, v stredu a dnes baby nieco mali.

zucana
27. máj 2010

a ako sa vola???

blumka
27. máj 2010

@zucana zajtraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

@svetlankat juli tak vcera spala od 12tej do stvrtej 😉 a predtym doobedu 2 hodky...a vecer zaspala o pol deviate....taketo dni by mohli byt castejsie 😉

svetlankat
27. máj 2010

@blumka 😀 😀 😀 to by bolo super

blumka
27. máj 2010

@svetlankat ja si to vychutnavam, terezka bola nespavec, a aj toto sa o chvilu zmeni...ale zas kazdy vek ma svoje caro 😉

blumka
27. máj 2010

@svetlankat ty ides zajtra autom?

svetlankat
27. máj 2010

pravdepodobne elektrickou a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre