Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
11. aug 2010

dobré ránko prajem

tak Naty si zvykla vstávať 2 krát v noci ale čisto len napapá a spí ďalej 😕

a všetkým Zuzkám všetko naj naj najlepšie prajem 😵

matesl
11. aug 2010

@maculik ahoj moja, no 2 dni kasa ze super zaberala, ale teraz sa zas budime, ale nie na papanie, ale on sa mi prehadzuje a asi si nevie najst miesto...
kasu davam lyzickou a veeelmi smakuje, nedavam plnu davku, len cca 80 a dokojim, a velmi sa tesi na nu, uplne hlta lyzicky 😀

svetlankat
11. aug 2010

tiez prajem zuzkam vsetko naj

olifcek
11. aug 2010

@zucana @zusika vsetko naaaaaj k meninaaaam

je tu i dalsia zuzka?

@hajdylca veru, unavena som z noci...Oliv sa mi od 2.17 budila kazdu hodku az do 6.00 a od 7.20 uz nespime...chjo

oliv teraz dospinkava, hehe, asi sa k nej pripojiiiiim x;o)

@svetlankat tesco su vacsie ci mensie ako pampers, xi huggies, nevies?

olifcek
11. aug 2010

@blumka myslis, ze ked Olivke kupim overaliky na spinkanie 68, ze nam budu na jesen ok? len taky odhad daaaaaj...teraz nosime 62, alebo 62/68

zoska
11. aug 2010

cafte,
vstavali sme 6.45, cize pokrok, krmila som v noci 3krat, hore som bola ale 6krat 😅 🙄 ale nebolo to najhorsie 😉
o 7.15 zacali vrtat 😠 , nechapen preco nemozu vydrzat aspon do 8mej a teraz je uz ticho...blbci a vcera pustili vrtacku asi na 5sekund o 21.15, som myslela ze vyletim z koze 😠 😠 😠 😠

Zuzanky vsetulinko najsamlepšieee 🙂 😉 @zucana @zusika 🙂

olifcek
11. aug 2010

@zoska 😒

raa2
11. aug 2010

Dobre rano, vsetko naj Zuzkam prajeme.
my sme mali super noc, matik prespal az do pol 7 🙂 keby mu to uz tak vydrzalo a este potom do pol 8 sme spali.

zoska
11. aug 2010

@olifcek no Oli koze uz ma porazi, uz je to na porazenie v tomto panelaku, prve 2 roky bol uplny klud, a ako mame malu, tak sa naokolo zacalo stavat, stahuju sa sem podnajomnici co robia bordel a dalsi ludia prerabaju a asi nepoznaju hodiny.... 🙄

a čože bolo Olivke ked bola tak casto hore, to ona zvykne obcas, ci s jej nieco nepacilo?

zoska
11. aug 2010

@raa2 provokaterka 😠 😀 ale krásne spinká, wau

dorotka2
11. aug 2010

Dobre ranko babenky a babatka. Prajem vsetko najlepsie Zuzkam, krasny meninkovy den nech vam vase deticky pripravia. 😉 Ked sme pri tej noci, my uz asi mesiac, allebo aj viac spinkame od 8-9 do 5, ale to sa len napapame a spinkame este do siedmej. Niekedy sa hodku pohra a zaspi opat. Dnes zaspala az o deviatej, cize maminka oddychuje a Viki spinkaaaa. No nechcem to zakriknut, lebo predtym sme spavali 10-12 hodin bez budenia, tak do siedmej v kuse, takze uz je to o dve hodky menej,no zaspi pri papani, co je dobre.

olifcek
11. aug 2010

@zoska oliv mi vzdy v noci papala cca 2 a viackrat, ale posledne noci su tazsie....je hore casto a vzdy aj papa, niekedy viac, inokedy menej...

zoska
11. aug 2010

inak, sme sa vcera salili na posteli s Neli a chcela som ju odfotit na uterakoch, akurat som ich poskladala a spomenula som si ze raz @lucia441 davala take fotky, kde Celi lezala na uerakoch...no keby ste videli co ta moja dorobila s nimi 😀
a nie aby si pekne lazkala, ale ona sa tam vzpierala a potom sa skotulala dole, no sranda...
skusim dat foto 😉

zoska
11. aug 2010

aj vy mate vedla "odpovedz" aj ikonku "opravit preklepy" 😅

dorotka2
11. aug 2010

@olifcek Ja som mala tiez tesco plienky, no aj tak som sa vratila k pampers,. teraz su na ne stale niekde akcie, cize mam este aj do zasoby co mozno ani neminieme. Ale mam taky pocit, ze velkostou su tak ako huggies, kamarat mi hovoril, ze v cechach je na obale ten isty vyrobca ako vyrobca huggies, cize by velkost mala sediet s nimi. Inak baby z ba a okolia, ak chcete usetrit na plienkach, znami chodia aj plienky aj hippky kupovat do ciech, plienky vychadzaju pampersky tak okolo 3,5 ceskych a hipp 30 korun ceskych.

olifcek
11. aug 2010

@zoska ja nemaaam take, ze opravit preklepyyyy

@dorotka2 my sme pouzivali pampers 1 a 2 ale z 3 sa Oliv vyhadzuje, fnuk

olifcek
11. aug 2010

@zoska jeeeeeeeej, maaaaam tooooooooooooooooooo

cukruska1920
11. aug 2010

Ahojte... tak dneska ak bude vsetko v poriadku budem mat najkrajsie meniny...idem na 3D sono...muz mi dal peniazky nech si nieco kupim a tak ich vyuzijem tak... som tam dnes volala kedy je volny termin a dala ma hned na dnes na 15nastu...tak drzte palce nech je to ok

blumka
11. aug 2010

dobre ranko 😀
ja akosi nestiham tak len tak kukuckujem
@olifcek, na spanie je lepsie ked mas vacsie, olivka sa uz na jesen pravdepodobne bude viac hybat, tak nech ju pyzamko netesni..takze ak aj jej 68 bude vacsia nevadi 😉 len aby mala nebola 😕 co ty vies...

zoska
11. aug 2010

no aha takto sme blbli, ziadne nezne fotky, ciste šalenie 😀

blumka
11. aug 2010

a vsetko najlepsie vsetkym Zuzkam 😵

zoska
11. aug 2010

@cukruska1920 je Zuzankaaa? všetko náááj, a držim palce 🙂

olifcek
11. aug 2010

@blumka saq toto, ci jej male, resp, akturatne nebude...joj...asi pockat, co? x;o) bo 62 overalceky, co mame doma, su uz uplne na doraz, cize uz nedavam Olivke take....
@cukruska1920 vsetko naj k meninkaaaaa, a iste vsetko dobre budeeee 😵

olifcek
11. aug 2010

@zoska jemineeeee, podarena jeeeeeeeeeeeeeeeee

blumka
11. aug 2010

@zoska, sa uz necudujem ze ti neli v noci nespi kludne, ved to cisty diablik vyzera...to bude jej temperamentom asi

cukruska1920
11. aug 2010

@zoska
@olifcek dakujem babulky... 😉 potom hodim fotecky ak sa vydaria

olifcek
11. aug 2010

v piatok az 31stupnov ma byt, fuuuuuuuuuuuuj

svetlankat
11. aug 2010

@olifcek netusim, nemala som moznost porovnat

zoska
11. aug 2010

🙂 dakujem 😉
@blumka, ze diablik 😅 no jo, si na tom cosi bude 😅
a nasla som ju spat kolmo v postielke, čelo oprete o tyčky- hlava v záklone, ved by ma seklo a ona spí 😲

svetlankat
11. aug 2010

@olifcek teraz som si spomenula, ze sme mali vzorku pampers v tom prenatal boxe a velkostou bola ta vzorka rovnaka s tesco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre