Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
23. aug 2010

babule čaute

@maminnka držte sa...dúfam, že všetko bude v poriadku a Natálka sa čoskoro uzdraví a bude ďalej pekne papať 🙂

@olifcek ty ešte nechodíš na to plávanie? 😀

my sme začali včera na ostro s príkrmami, len sa chcem spýtať cca koľko jej mám dať mrkvičky? mám 60g nachystané môžem jej to dať celé? 😕

dnes sme boli plávať, už bola aj ponorená ústami vo vode a aj na poradni máme 7890g a 67cm 🙂 a hneď sa s vami aj lúčim idem si lahnúť bo aj malá spí som nejaká unavená 😒

maminnka
23. aug 2010

uz sa pobili? uz sa pobili? 😀

huraaa, Natalka o 11,00 vypila svoju davku mliecka a o teraz o pol druhej sa kojilaaaa!!! neviete si predstavit, ako sa tesiiim!!!

@andrea2603 verim ti, ze si z toho na nervy, ze mala nechce jest prikrmy. Kto vie, co sa im v tych hlavkach odohrava? A ako zatato vedia tu pusinu zavriet, ze?!

olifcek
23. aug 2010

@garonka za maaaalo x;o)

@laxity nechodiiim, bo tri firmy robia plavanie na tej diamantovej, a posledna z nich mi napisala az 21.08. odpoved...pastla osm ju tu...jedny z nich uz nerobia, a ti prostredni sa mi nepacia tak, ako tato firma, co odpisala ako posledna. vo stvrtok mame asi ockovanie, takze twnto tyzden ani nejdeme, ale od dalsieho urcite ano, dohodnem telefonicky i hodinu zadara, ukazkovu a dotiahnem ei detaily, nechcem aby nam prepadla hodina, co budeme na zapade x;o)) ale to sa myslim dohodnut da v pohode x;o)

zucana
23. aug 2010

olivovy olej je vraj najzdravsi....ja som zatial dala asi 4krat....ale tu odporucaju do kazdej zeleninky a polievocky....
ale mam zle spravy...
boli sme u lekarky a urobila jej taky rychly test akergologicky a viki je alergicka na mlieko a vajcia...na prach a take ine nie ale nemala v teste muku a ine tak musime na alergologiu takze nic mliecne ani s vajcom....a v tej polievke vtedy okrem cestovin bol aj parmezan....fasa vcera bolo akurat v spravach ze 15rocne dieta umrelo lebo si vypytalo v skole prirode zmrzku a bolo tam mlieko a to nemohlo pit....a dali jej to aj ked mali zoznam...
dr.vraj do 2 rokov to moze prejst ze toho maju dost....a ze to musi byt vrodene ze to som jej nemohla nijak zpricinit a ze nedavam vela jedla ved to 4krat iba dojedala to iste a vela dopijala mlieko a musim dat kasu ryzovu alebo kukuricnu kvoli carbohydratom lebo tie su v cestovine a mliecnych vyrobkoch tak aby nechudla.tak som z toho taka mimo.ale ked jej to dam naveceru tak mi vypije potom mlieko?

olifcek
23. aug 2010

@zucana juuuj.... 😒 ale uz aspon vies, takze itak dobre x;o))

ja Olivke nedam teraz nejakych par mesiacov karelab, a ani vajicko este chvilku, no a zemiacik veeeelmi maaalo jej budem davat...mame na to cas, mam pocit...x;O)

jaja32
23. aug 2010

mne Natalka dnes spapkala len 40g prikrmu ☹ a potom mliecko, zajtra skusim tekvicku, tu ma rada.moja zlata, dnes spinkala 2 hod. a ja som vsetko nechala a spala s nou. ona by aj tak sama pospala mozno 30 min.

maminnka
23. aug 2010

@zucana alergicka na mlieko ako take alebo len na mliecny cukor, ci laktozu? A mozem potvrdit, ze ak maju deticky ako babetka uz tu alergiu, velmi casto sa z nej rychlo dostanu! Drzim palce, aby to tak bolo aj u vas.

@jaja32 dobre si urobila, ze si si pospala!

jaja32
23. aug 2010

my sme mali tiez podozrenie na intoleranciu laktozy, nepotvrdilo sa @maminnka

jaja32
23. aug 2010

@maminnka nejaka mrzuta bola aj v noci, tak sme dospavali

jaja32
23. aug 2010

no, ideme na nakupy, mm je dnes skor doma...juj...cafte

maminnka
23. aug 2010

@jaja32 ja som na mliecny cukor alergicka... ale kyslomliecne vyrobky mi nevadia. Da sa s tym zit, lepok je horsi, podla mna. Ale ako starnem, aj ta alergia sa zmiernuje.

zucana
23. aug 2010

@maminnka v teste vyslo MLIEKO. a nemam davat nic kde je .....
nemohla som jej to ja zapricinit?

maminnka
23. aug 2010

@zucana NEMOHLA SI to nijako zapricinit, urcite nie, nemas si co vycitat.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
23. aug 2010

a ze ked pridem o mlieko tak nejake specialne musi alebo sojove....
a este dobre ze som jej nedala zltok lebo ze vajco bolo strasne silna ciarka....
@maminka toto je ten sampus...Champagne - veuve clicquot o trietu nizsie ako dom perignon ten som nedovolila....otvorime si ho sami....dostli sme ho od kamosky ze zapis prvy sex a juuuj tych uzbolo 😀

zucana
23. aug 2010

@rivatha ale na ktorej strne iba na tej poslednej alebo aj niekde predtym?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
23. aug 2010

baby mám jej dať tých 60g naraz, ked papáme druhý krát

laxity
23. aug 2010

@olifcek poprosím link na penové puzzle...dík 🙂

olifcek
23. aug 2010

@laxity ja bych kludne dala, keby oliv papala...

laxity
23. aug 2010

@olifcek ďakujem krásne 🙂

zucana
23. aug 2010

baby a tie co davate kasu tak potom vam vypiju este mliecko?

olifcek
23. aug 2010

@blumka my syr najskor az po roku,ze?

olifcek
23. aug 2010

jeej, takuto prebalovaciu podl. maaam..dostala som od @ewelyn

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2420880

zucana
23. aug 2010

@olifcek je rozdiel syr a syr....tu sa bavime o parmezane ktory je najdlhsie ulezany neviem ako sa to povie (stagionato) a najtvrdsi....takze tak....ale aj v spenate ako pisala maminka v tej bio vyzive je mlieko aj v keksikoch plasmon aj inych pre deti aj v jogurtoch....

olifcek
23. aug 2010

@zucana jj ja viem, ale stale je to syr...ci? mas ale recht...i v tych keksikoch bio, co sme kupili, je aj mlieko...bohuzial....

cukruska1920
23. aug 2010

Ahojte...dnes som mala poradnu tak vam podam info.... krcok drzi, neotvaram sa, vsetko je ok....maly ma 1400g a 40cm a 30.8 nastupujem na matersku 😅

olifcek
23. aug 2010

@cukruska1920 jeeeejda aj nove fotooo...pekne brusko uz x;o)))) super, len tak dalej x;O)

cukruska1920
23. aug 2010

@olifcek dakujem....doky mi zakazal uz dlhe vychazdzky...ze mam oddychovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre