Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
16. nov 2010

Misa spi a ja som tu sama, podte niekto pokecat.

alex
16. nov 2010

Gratulujeme aj my k výmesačninám 🙂
my sme už hore, ten debilný psisko mi malého zobudil 😠 pôjdeme do obchodu malému čižmičky pozrieť a prejsť sa do parku.

garonka
16. nov 2010

@svetlankat ďakujeme 😵

garonka
16. nov 2010

@svetlankat my spinkame už pol hodinku, rano som Tobiho budila o pol siedmej ale ani neplakal a to už chrapal 11 hodin 😕

ide ma poraziť hajame na balkone a stale tu chodia tie veľke auta STV niečo bude v Ges klube 😠

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
16. nov 2010

marodom rychle uzdravenie 😔
vsetko naj oslavencom 😉 @alex @garonka

no my zaspavame spolu v manzelskej a potom ked sa unavi...totiz sa o mna bucha...zabara hlavu robi akoby stojky....ona proste sa zabori hlavou do mna alebo vankusa a zdviha zadok a nohy a keby som ju nechala samu v postielke tak by sa tam aj neviem co stalo...to tam skace ze porad nevyskoci z tej postielky....tak ju unavim ked uz vidim ze je ako tak ko tak jej dam mliecko ona aj sama si pyta a potom ju silno objimem a drzim vklude a zaspava.potom ju dam do postielky....prirazenej a urobim barikadu a zaspi....dnes sme kojili a zaspali o 22.20 a potom o 3.00 mliecko a o 7mej mliecko a spali do 9.15 inak rano od 7mej uz spi pri mne v manzelskej ked mm ide do prace....
no a mm povedal ze od 1.12. dame uz bocnicu na postielku 😅

garonka
16. nov 2010

@rivatha juj skore uzdravenie posielame a aj @alex 😵

cukruska1920
16. nov 2010

Dakujem za rady...urcite vyskusam vsetko co sa bude dat aby som mohla dalej kojit

mykky
16. nov 2010

Ahojte maminky. Poradte mi, čo uvariť malej na obed. Už mi dochádzajú nápady... 😒

svetlankat
16. nov 2010

@rivatha skore uzdravenie, nech vam to rychlo prejde.

svetlankat
16. nov 2010

@garonka zakon schvalnosti, ked diticky zaspia, zacne sa naokolo nieco diat, na porazenie. Ja som vravela mm, ze chcem ist byvat do domu, ze uz ma susedia fakt s..., no on tvrdi ze ani v dome nebudem mat klud, tak si vyber

svetlankat
16. nov 2010

@mykky my dnes mame, karfiol, mrkva, zemiak a morka

garonka
16. nov 2010

@mykky ani ja som nevedela čo už variť ale v mama a ja špeciali je par receptov, tak tie som už skušala, chutila nam kalerabova kaša aj brokolicova polievka 😉

svetlankat
16. nov 2010

@mykky no a u nas najviac vedie, hovedzinka por zemiak a moze byt aj mrkva a nemusi, toto mame najradsej a samozrejme spenat zltok a zemiak, to tiez boduje

mykky
16. nov 2010

@garonka brokolicu moja miluje. Ale už ju mala minulého týždňa. Asi uvaríme mrkvičku a zemiačiky. Kaleráb som ešte neskúšala.
A v akej konzistencii podávate príkrmy.Moja vymýšľa, keď jej popučím vidličkou a stále chce mixované.Ináč ju napína.Poraďte fintu... 😅

zucana
16. nov 2010

@mykky nam chuti aj zemiak cukina maso....
dnes budeme mat tekvicu oranzovu s maskom

garonka
16. nov 2010

@svetlankat v domčeku je väšší pokoj a ak susedia su ešte skvelí tak lepšie ako v panelaku 🙂

nasťahujeme sa k @blumka do podkrovia 😀

mykky
16. nov 2010

@svetlankat No som si spomenula, že mám v mrazničke hovädzinku zo zeleninou, čo mi ostalo s pred týždňa asi je vyberiem,no naposledy vymýšľala, tak uvidíme. A ž môžu špenát? Ja som jej aj chcela skúsiť,ale niekde som počula, že je to ešte skoro.

garonka
16. nov 2010

@mykky u nas vedie všetko, hlavne nech to je jedle 😀 sem tam posypem jedlo posekanou petržlenovou vňaťou 😉

ja popučím vidličkou tak aby tie kusky sa stratili ale tobi zatiaľ jedlo hlta ešte nevie prežuvať

garonka
16. nov 2010

@mykky jasne, že môžu špenat 😉 môj tobi ľubi špenat so zemiakom a žltko 🙂

mykky
16. nov 2010

OK, tak idem niečo ukuchtiť. 😉 Dík za rady 😀

svetlankat
16. nov 2010

@mykky mozu mozu, my mixujeme.
@garonka ok dohodute len nesmieme @blumka povedat

garonka
16. nov 2010

@svetlankat 😀 😀 😀 pst ticho 😀

maculik
16. nov 2010

no, tak mlady pan pospal "az" 30min, som myslela, ze po takej noci bude tahat aspon 1,5h, ale nie... Ja som akurat stihla umyt kupelku a postavit mu jedlo a nam na polievku a spravila som si konecne ranajky, ze si zjem pri Panelaku, no figu 😝 Som ho este skusala uspat, ale on uz vysmiaty, nieco mi zacal rozpravat a taky usmev na mna hodil, ze koniec, pochopila som, ze uz nezaspi... tak hadam aspon poobede potiahne dlhsie, zvycajne to tak je, uvidime dnes.
@svetlankat Petrik ma dnes presne to iste, len miesto morky teliatko 🙂

blumka
16. nov 2010

no krasne, krasne..clovek tu chvilu nie je a uz ma ciernych najomnikov 😀
@mykky juli dnes jedla ryzu s brokolicou a spenatom...a chutilo jej

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
16. nov 2010

@blumka my sme uz tiez poobede nam tiez chutilo tak hadam aj
@maculik Petrikovi bude chutit, my ideme trosku von, uz sa hrnu mraky, tak dufam ze nebude prsat.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. nov 2010

@rivatha ja zltko davam tak raz za dva tyzdne, masko davam asi 5x do tyzdna a potom bez maska raz alebo dvakrat..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre