Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
7. okt 2009

No Maculík normálne ti závidím, môj manžel sa pri prvom nebál až teraz no normálne mi dnes povedal, že vieš zlatko to si bola o osem rokov mladšia, 😀 keď sme sa ráno o tom bavili a teraz si myslí,že sa môžem začať otvárať a tak ja neviem,ale pokiaľ je žena v poriadku a muž jemný myslím,že nič nehrozí...

orchidka
7. okt 2009

maculik.. to si o mojom chlapovi pisala? 🙂 ja som vacsinou taka unavena, ze na nic nemyslim, len ako rychlo padnut do postele a spat... zato on ma energie na rozdavanie 😉 i ked celkom fajn, ze sa teraz uci na tie statnice, aspon trochu je utlmeny 😀

orchidka
7. okt 2009

tak som pridala aj ja nejake obrazky oblecka pre Paulinku do albumu 🙂

maculik
7. okt 2009

orchidka 😀
a pekne vecicky, tieto babatkovske su take krasne, ze sa fakt tazko vybera. Ja este odolovam, kym sa prestahujeme.

blumka
7. okt 2009

baby, krasne veci hadzete do albumov...ja som minuly tyzden triedila terezkine fotky, nemala som od jej 4ch mesiacov nic vyvolane, tak som si dala urobit...a tak som pozerala na tie vecicky co mala poobliekane, niektore som uz aj zabudla ako v nich vyzerala, velmi sa teraz tesim ze ich bude nosit Julinka...tiez cakam na prestahovanie a uz uz zacnem pomaly vyberat a triediit, ved aj terezke treba povyberat uz veci na zimu..

lolka
7. okt 2009

orchidka, krasne vecicky mas 😉 ten biely overal je chutny 🙂
ja som dostala plno veci od svagrinny z ITA, ma chlapca aj dievca, tak mam z coho vyberat 🙂 chcem sa na to pozriet a dokupim co bude treba.

loginka
7. okt 2009

babyyyyyyy, moj drahy ma akurat bud.stredu niekam ist autom na cely den a nemala by som potom auto na stretko, este to skusi nejako zariadit ale nedalo by sa potom pripadne stretnut v utorok, nechcem si to nechat ujst, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz

este dam vediet

zucana
7. okt 2009

orchidka ten overalik je podobny tomu mojmu ruzovemu...krasne vecicky 🙂

maculik
7. okt 2009

kati, inak to skore je vidiet v tabulke v albume februar2010. Aj ked uz je zase asi zmenene.

blumi, to s tymi fotkami caka aj mna, mame toho more, planujem si k tomu sadnut v novembri, ked budem doma. Lebo tiez chceme dat vyvolat len niektore.
A idem robit rodine kalendare, min.rok som zacala, no nechcela som tam davat stale tie iste fotky, teraz to bude zaujimavejsie, kedze mozem vyberat zo vsetkych rocnych obdobi 🙂

No kocky, ja sa lucim, idem na nakup a pre malu a na prechadzku. Tak zase zajtra 🙂

blumka
7. okt 2009

maculiik, ja by som tiez rada spravila nasim kalendar, tak dufam,ze sa k tomu dostanem 😀

katina2209
7. okt 2009

Keď budem mať viac času tak aj ja musím pridať do albumu pár fotiek vy to máte super babenky zatiaľ tam mám iba jednu s bruškom

maculik
7. okt 2009

no ja uz to mam nachystane, sablony mi poslala jedna kocka odtialto, aj mi napisala postup, ako pracovat v jednom programe, kde sa tie fotky do sablon vkladaju. Nie je to narocne, len musim to robit vecer, ked mala spi. A vybrat si vopred foto.

No, uz naozaj idem , tak paaa 🙂

lolka
7. okt 2009

logi a kde byvas ? ja auto budem mat, tak to mozme nejako dohodnut. pojdem aj s alex

andy_rs
7. okt 2009

Ahojte kočky tak konečne som tu už aj ja, ako vidím tak vy ste tu už poriadne dlho, no ja mám len teraz čas si na kus sadnúť kým mi nepríde ďalší zákazník :D

zucana
7. okt 2009

andy a kde pracujes?ja teraz tiez nieco robim na compe a pocuvam pesnicky a susim si vlasy...

andrea2603
7. okt 2009

ahojte, prečítala som zameškané a zistila som že asi naši chlapi sú nejaká rodina 😀 .
Blumka, ked má Terezka obdobie vzdoru, tak neboj - to prejde 🙂 .

ja mám práčku a chladničku ARDO - 6 ročné. A práve teraz je u nás opravár prácky, lebo mi netočí bubon 😒 .

andy_rs
7. okt 2009

no v kaviarni pracujem v jednej, zvyčajne som len od druhej poobede, do obedu je šéfka ale dneska musela niekam odbehnúť, tak som celý deň a už nevládzem :D strašne som unavená, lebo doobedu chodia ľudia ale poobede už veľmi nie, takže najradšej by som šla domov, a ľahla si pred telku

cukruska1920
7. okt 2009

Ahojte...ako sa vam dari...

loginka
7. okt 2009

ahoj cukruuuuuuuuuuu, dari sa, aspon zatial to ide, a zda sa mi ze to ide rychlejsie 🙂
a tebe?

lolka, vo Vajnoroch....

cukruska1920
7. okt 2009

ja som sa zatial nikam nepohla...cakam na menzes aby som mohla ist na tie vysetrenia... zatial mam len ovulaciu a citim ju jak svina..ani chodit poriadne nemozem ako ma bolia vajecniky...som citala ze cakas pol na pol...to je super 😉

andy_rs
7. okt 2009

ahoj cukruska noo ty sa pochál

andy_rs
7. okt 2009

Ach kočky ja cem ísť domooooov

orchidka
7. okt 2009

loginka, tak to by som ta ja mohla zobrat cestou 😉 urcite pojdem cez Vajnory

orchidka
7. okt 2009

to je dost dobre, sme skoro susedy 🙂

zucana
7. okt 2009

aj ja chcem byt s niekym susedka ☹

zucana
7. okt 2009

cukrus tak pekne cakaj a drzim palceky 😉

andy_rs
7. okt 2009

hmm takteda odchádzam od vás :( ahojte

zucana
7. okt 2009

ahoj andy ... pekne si oddychni

loginka
7. okt 2009

orchid, to by bolo super, keby si mohla prist, a potom ti nieco poviem - ja asi poznam tvojho suseda (v pripade ze si z Ivanky)... 😉

zuci, ty si nasa vzdialena suseda 😉

cukrus, no asi sa to musi nejako znormalizovat...drzim palce, pojdu dlhe zimne vecery...budete sa tulkat o stosest 🙂

katina2209
7. okt 2009

Čaute tehulky tak som tu znova už som doma som strašne hladná bábo ma už hrozne kope varila som špenát so zemiačikmi a s volským okom strašnú chuť som na to dostala tak čakám kým sa dovaria zemiačky a idem jesť a vy ste už napapané?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre