Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

papuca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blumka
6. júl 2009

ahojte kocky...
ja sa akosi bojim...uz od vcera mi nic nieje, ziadne nevolnosti..nic...a ku lekarovim idem az 6.8...snad je vsetko v poriadku ☹

cukruska1920
6. júl 2009

Ahojte...ako ste vikendovali?? my sme boli na oslave a taaak som sa najedla..mnam mnam...ale co narobim ked bolo vsetko take dobre 😅 uz odpocitavam dni lebo vo stvrtok konecne uvidim drobceka..som zvedava ako sme dorastli... inak je strasne teplo...katastrofa 😝

zusika
autor
6. júl 2009

ahojte babulky, dnes som bola na odbery a prisla som uplne necakane aj k TEHUKNIZKE!!! konecne mam aj ja... normalne sa z toho tesim.... kocky, mam sa objednat na Kramare na MTG (?) - nejake geneticke vysetrenie - USG toma byt... viete mi poradit ze co to je? pripadne uz ste tam niektora - na tych Kramaroch - bola? Len ma zaujima ze ci je to na pol dna...lebo ja mam obavu ze ano... ☹ do 15.7. to musim stihnut

lienka2
6. júl 2009

blumka, na tvojom mieste by som zavolala dokimu a dohodla sa, ci nemozes prist skor.. cakat do zaciatku augusta je dost dlho.. ked mas obavy..

zoska
6. júl 2009

Ahojte kočky,
blumi neboj nič...ja som sice taka istá, ale nemali by sme sa stresovat bez priciny, to tiez nieje dobre...ak sa ti daco nezda tak chod za lekarom skor, necakala by som mesiac na tvojom mieste...ved to je straaasne dlho..
inak mne uz tiez nevolnosti presli, len obcas vecer mam velku tazobu na zaludku...

zusi- gratulujem ku knizke 😵 MTG netusim co je... 😕

idem dnes na sono, tak sa na jednej strane tesim, na druhej mam strach, kvoli tomu co sa tu deje... 😔
ale mam tam ist az o tretej, tak mam casuuu...
a inak som sa vazila a mam o 200g menej ako min. tyzden 😀 nechapem to lebo, brusko uz ploche nie je uplne a zda sa mi ze mi narasla rit 😀

alex
6. júl 2009

ahojte kočky,

zusika nie je to náhodou morfologický ultrazvuk?

liluska
6. júl 2009

sasi morfologicky utz sa robi az v 20tt 😉

alex
6. júl 2009

jéééj leni 😉 a čo to môže byť to MTG?

liluska
6. júl 2009

tak to ani netusim...ta skratka mi nic nehovori

alex
6. júl 2009

a ty ideš kedy na to 3D, dnes, či zajtra?

zusika
autor
6. júl 2009

no kocky ja neviem - som nasla to cislo pod ultrazvukovymi ambulanciami.... a mozno som jej len dobre nerozumela... ale snad budu vediet co potrebujem..... ale ked ma ist o zistenie geneticky vad, tak asi oni vedia...

liluska
6. júl 2009
liluska
6. júl 2009

sasi idem az zajtra o 16-tej 😉

alex
6. júl 2009

tak super, hádam sa malé ukáže a už budete vedieť čo to je 😉

ewelyne
6. júl 2009

ahojte baby 😉
aký máte dníček?

Sjuz: držte sa.... držím palce, nech sa to len na dobré obráti...

Idem tento týždeň na USG 😉 huraaaa. V piatok som bola na odberoch, tak ma odkrvili, až mi bolo zle...
Mám strašne nevoľnosti... stále rovnako, až do poobedia 😠 hádam si na to pomaly už aj zvyknem...
Hneď na začiatku som skúšala zázvorový čaj na rôzne spôsoby... a nič, nezaberá, neudržím ani ten...
Ale ja sa nevzdám a niečo vymyslím, príp. si zvyknem 😀

A zasa tu máme dusný deň a mne chýba kyslík 😀 asi pôjdeme s mylým niekde na kupko, alebo sa schováme do lesa 😉

Baby dávali ste si niekto príplatok k nemocenskému poisteniu?

zusika
autor
6. júl 2009

kocky toto si pozrite - je to zlate... http://www.wimp.com/partlycloudy/

zusika
autor
6. júl 2009

Ahoj Ewelyne.. mne sa chce priserne spat..a snazim sa uz 2 hodiny dovolat na Kramare... ja chapem ze maju pracu, ale tak nech maju nejaky urceny cas, kedy budu zdvihat.... tufalstvo....
aj ja by som veru isla na kupko 🙂

blumka
6. júl 2009

no ja by som zasla za lekarom ale som momentalne na orave, 300 km od Ke a som nepojazdna....ostava mi jedine autobus alebo vlak...alebo iny lekar, tu. Pockam par dni a ked budem mat stale nejkae podozrenie tak pojdem za lekarom tu.
Dnes sa stale pozorujem, ze ako mi je, ale uz mi sibe, lebo uz neviem ci mi je zle od hladu alebo to je tehu nevolnost alebo co...no ale co sa ma stat sa stane, ja budem verit, ze sa v mojom pripade nestane nic zle...
zusi, neviem co to je MTG ale ja sa mam napr. objednat na 12 tt na NT..to bude ultrazvuk + krvne testy, kde sa budu zistovat ci dietatko nema napr. Downov syndrom alebo ine poruchy...tak mozno si zle rozumela a doki ti kazal toto...no neviem...

zucana
6. júl 2009

caute babenky blumka to ze ti nie je zle nemusi byt zrvona ze sa nieco zle deje ale ked sa trpis chod k lekarovi...
ja som sa tiez zlakla po vcerajsku co som sa zlakla ze ci je vsetko ok este aj zle sny som mala ale musime mysliet pozitivne... 😅
zusika zlatunke je to...
inak neviem co je to co popisujes ale ja idem tiez na geneticke testy bud.piatok a tu sa to vola kombinovany test - mi budu brat krv a robit sono sije....dufam,ze bude vsetko oki
zosi ty daj hned vediet a neboj sa

zusika
autor
6. júl 2009

blumka no asi moze byt aj toto veru 🙂 Dakujem...asi este zavolam svojej lekarke 🙂

zoska
6. júl 2009

caute baby,
bola som v cistiarni a natankovat...som zabudla ze auto nechodi na vzduch 😅 tak som o par euracov lahsia 🙄

inak mi je dajako divne, tiez neviem identifikovat ci z hladu alebo co to je...
robim si parene buchty, uz som ich nejedla sto rokov, tak uvidime co to spravi.

cukruska1920
6. júl 2009

zusi...gratulujem ku knizke... ja si idem tiez vo stvrtok pre nu...dufam ze bude vsetko v poriadku...

baby mne je strasne teplooooooo 😝

zucana
6. júl 2009

zosi mnam parene buchty tak by som si dala ..................
ja idem robit polievku taku mixovanu zeleninovu 😖
ale na veceru si spravim nieco poriadne 🙂

cukruska1920
6. júl 2009

a ja si idem dat penovu tortu 😵

zusika
autor
6. júl 2009

blumka mala si pravtu - je to to NT.... no ved zato...som volala este raz doktorke... som motovidlo 😀
penova torta - to taka ta sladka....tu milujem, ale teraz je to na man moooc sladke....
a mne nie je teplo - mam tu za sebou ventilator... a doma tam fungujem

cukruska1920
6. júl 2009

hej sladka...ale tato je s horkou cokoladou tak to je super...mne sladke na zaciatku nechutilo ale teraz sa to nejak otocilo 😕

zusika
autor
6. júl 2009

poznam tu tortu....dokonca ju niekedy robieva aj moja mamina, ale je s tym vela starosti..... dobre je na nej to, ze dlho vydrzi.... teda kym sa nepoje 😀 same sladkosti mate baby?? ja mam zajtra makove rezance...
ale dnes plnenu papriku - na tu sa tesim...uz som hladna ako vlk

cukruska1920
6. júl 2009

mnaaam paprika... ja ju ale nerada robim lebo sa mi vzdy gulky rosypu 😀 a je z toho blackanica 😠 tak si na nej pochutim ked ju urobi niekto iny

sjuz7
6. júl 2009

No, kocky, vy tu vyvarate , ale aj u mna to vonia - robim si cuketovy salatik - mnam - s oliv. olejom a cesnacikom🙂 na studeno, a chlapcom varim kuraciu polievocku a este musim vymysleit nejake masko - keby som zostala zajtra v tej nemocnici, nech mi neumru od hladu..🙂
Ale plnenu papriku by som si veru dala - MNAM - ja to nevarim, lebo mi to tu nikto NECHCEEE..:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre