Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
8. dec 2009

olif nepoviem vsak uvidime ci bude chutit 😉
len pride az o hodinu ze mam zavolat svokre nech mi pride ten hrniec dat dolu...lebo je strasne vysoko a je tazky...ale ked ja nemam chut ju dnes vidiet 😒
no ale zakazal mi aby som to sama dala dole...
olif maminka aj tebe napecie neboj 😉 alebo ti poslem ? 😕

ewelyne
8. dec 2009

olif nemam este ziaden, musim nejake pekne foto vyhrabat a dat. ved aj tak som tam mala len 3 fotky 😉

cukruska1920
8. dec 2009

dakujem babulky ste zlate... liecbu este nemam...zajtra idem na hematologiu a podla vysledkov mi povie ci si budem pichat injekcie alebo stacia tabletky... no vam inak poviem ze to bolo fajne po takom dlllhom case znova...ved viete co 😀

ewelyne
8. dec 2009

cukrus 😉 🙂 😀

ewelyne
8. dec 2009

cukrus a injekcie su silnejsie ako tbl.? ci aky je v tom rozdiel?

olifcek
8. dec 2009

zuci tak tak, sama nedavaj dolu x;o) a ked ju nechces vidiet, tak...zavolaj ju a paq si odskoc na wc, ze surne musiiiis, hehe x;o)))

moja mamka kazde vianoce sa stresuje, kazde vianoce hovori, ze ona ich nepotrebuje a tak...ale to mozno uz len nezvladala, ked s nimi segra s detmi byvala a nedivim sa, ze uz toho mala dost...chodit z prace do prace...ale hlavne, nasi nerobia pernicky x;o( nasi len rumovo-kokosovu roladu a potom tusim len nieco kupuju...a kupene ja nelubim...i ked...i to je riesenie xo)

zuci, bolo by odomna nepekne chciet od buducich mamiciek, ktore s bolavymi krizami, tvrdnucimi bruskami a pod., ktore si predsa len napecu, chciet aby i mne cosi dali...ja len rypkam...ale pravdou je, ze domace kolaciky lubim, a aj perniky, zatial, co kupeny pernik mi nechuti....

draheho mamka mi pisala, ze nejake pernicky posle, tak mozno predsa aspon nieco budeme mat x;o) i ked nie mojim pricinenim sa...

alex
8. dec 2009

Maminnka a ešte k tomu keď chce byť mužík pri pôrode, myslím že už nie je povinné, aby absolvoval prednášku. Ale všetko si ešte naštudujem v téme Antolská pôrodnica, aby som vedela a potom ti hodím info.

olifcek
8. dec 2009

ewe ja viem, ze tam bolo len par x;O)

by ma zaujimalo, jak to, ze mi tvrdne kusok brusko, ked len lezim...grrr...i ked...to sa asi len malicka pevaluje a vypuluje x;o)

alex
8. dec 2009

cukrus super, držím palce. Dúfam, že čoskoro ti tam bude iné svietiť 😉

alex
8. dec 2009

olif inak také tie šťuchance tak rýchlo za sebou, čo si včera spomínala, tak to aj ja mávam. A tak isto tvrdnutie len keď ležím, tiež neviem či je to tvrdnutie, alebo sa mi malý prevalí na jedno miesto a vypučí, neviem to určiť.

olifcek
8. dec 2009

a jeje, uz mi svieti 32tt, tssssss, jaka som ja uz fesandaaaa 😉

alex
8. dec 2009

a mne dnes skočilo na 30 😵

olifcek
8. dec 2009

ali tak asi je to v poriadku...ja kled vidim, ze to mavate viacere, tak to beriem, ze je to sucastou tehu x;o)) ved nemozeme byt vsetky ,,pokazene,, kinderka x;o))

zucana
8. dec 2009

olif ja bych ti dala kebych robila 😉 v it je jedine pozitivum ze tu v cukrarnach a pekaznach tak dobre pecu ze je to este lepsie jak domace ...ale ine ako nase domace...a preto tu nikto ale nikto nepecie....

janielah
8. dec 2009

oli 😀 dakujem, teraz som tak dva krat vacsia, az nemam ani chut sa odfotit...
ved aj zuzke som slubovala na porovnanie.... 😅

zucana
8. dec 2009

a ja mam od nedele 33 😀 😝

olifcek
8. dec 2009

zuci x;o)) Ty si zlata x;o) dakujem x;o)

ali stuchance nie do krcka, ale take tie v brusku, ze? mne to niekedy pride, ze si mala len potrebuje rucku ci nozku len otrepat...vies, ako ked mas ruky od vody a neutries si ich, len otrasies...tak asi k tomu by som prirovnala take tie rychle ale fakt kratke stuchance malej v brusku

cukruska1920
8. dec 2009

ewe.... no zevraj to zavisi od toho v akej miere budem mat tu zrazanlivost...tak uvidim...ale je mi to jedno..hlavne nech otehotniem a nech je uz vsetko v poriadku

zucana
8. dec 2009

veru jani 😉
len keby si mna videla vyzlecenu ....veleryba 😲

olifcek
8. dec 2009

jani pssst, i ja som slubila...uz sa aj schyluje k uskutocneniu, ale prosim, nepripominaj to tu, dobre? myslim to, ze dlzim...b uz aj alex si vsimla, ze stale fotku bruska nemam...vlastne teraz uz brucha...tvar sa nenapadne...chapes...nenapadko x;o)

janocka
8. dec 2009

baby, ak mate niektore medzi sebou spory tak si ich, prosim, rieste v internej poste alebo osobne, len nie vo fore. vazte slova a nenadavajte si. Dakujem

ewelyne
8. dec 2009

ali , oli, no take male rychle, niekedy ja do rebra, a raz tu raz tam a hore dole 😉
mali drobcekovia, uz asi maju malo miesta , chi 😉

olifcek
8. dec 2009

zuci no mna by hodili spat do mora a vzali mi OP, preto sa nevyzliekam...nechce sa mi znova doklady vybavovat 😉

loginka
8. dec 2009

cafte 🙂
no mam super zazitok z vcerajsej navstevy u diebetologicky, tvrdla som tam od 7 do 12.15 (a to doslova, krize v prdeli) kedy nas 2 tehotne konecne zobrala doktorka ako posledne, mala som dobry cukor, to nebol zatazovy test, ale tiez nas kontrolovali 2 - nalacno a po ranajkach, strcila mi do ruky nejake debilne tabulky no dakujem pekne, aby som jedla podla nejakych jednotiek, to by som bola total hladna

ewelyne
8. dec 2009

cukrus, ved ano. drzte sa.

olif, ja som chcela take pekne fotky urobit, ako baby robili, ze cierno biele a tak. len nemam asistenta na to a sama so samospustou to neviem, ja taky antitechnicky typ... aj to brucho zmerat ...idem...

matka331
8. dec 2009

olif neukazes nam fotku a este aj tu napises za sa ma janak tvarit nenapadne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no toto

ewelyne
8. dec 2009

loginka 😕 😲 cooo? tak dlho, ta vytrapili?
a to su co za tabulky?

blumka
8. dec 2009

cukruska ahoooooooooj..drzim mooooooooooooc silno palce nech sa vam coskoro zadari a nech to potiahnes do dobreho konca... 😉

alex
8. dec 2009

hej, olif presne také šťuchančeky, tak naboku bruška väčšinou.

alex
8. dec 2009

logi no sila toto, takto ťa nechať trápiť v čakárni 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre