Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cukruska1920
8. júl 2009

baby ta joga vyzera byt dobra nie? ja mam sice knizku o cviceni jogy v tehotenstve ale sama s knihou doma urcite cvicit nebudem 😀

alex
8. júl 2009

na mňa zase prišiel útlm... vždy o takomto čase som príšerne unavená a spala by som.

blumka
8. júl 2009

cukru asi je aj lepsie ked sa cvici v kolektive nie? mne sa samej doma nikdy nechce a to si stale hovorim, ze od zajtra zacnem 😀 ...

blumka
8. júl 2009

alex, na mna zasadne pride utlm vzdy, ked sa budi moje dieta 😀 cize o chvilu 😀 😀

cukruska1920
8. júl 2009

blumi..no ved to ze v kolektive to je vacsia sranda...

alex... mna tiez...vzdy si lahnem a kukam telku a zachvilu neviem co bezi 😀

blumka
8. júl 2009

baby a sjuz sa od vcera neozvala...myslite ze musela ostat v nemocke? ☹

cukruska1920
8. júl 2009

blumi..ja si myslim ze hej 😔 inak by sa nam ozvala..ach jaj

alex
8. júl 2009

blumka tiež som na ňu myslela 😔

blumka
8. júl 2009

cukru, ja stale dufam, ze nieeeee.... ☹

alex
8. júl 2009

cukru no žiaľ si neviem teraz zdriemnuť, lebo som v práci 😒

cukruska1920
8. júl 2009

blumi..ved to by sme chceli vsetky ale myslim ze keby je vsetko v poriadku tak by prisla oznamit ze je vsetko v poriadku lebo urcite by bola stastna... boze baby uz dost... nech sa uz nepokracuje 😔

blumka
8. júl 2009

jj curku, asi mas pravdu......
dajte dajaky tip co varit na obed...popytam maminy nech mi ukuchti 😉

alex
8. júl 2009

práve preto chcem ísť čím skôr na sono a vedieť na čom som 😒

alex
8. júl 2009

blumka moja svokra mi varí dnes lečo 🙂

blumka
8. júl 2009

hmmmmm.....leco som nemala uz veeeeeeeeeelmi davno
alex, vy byvate so svokrovcami?

cukruska1920
8. júl 2009

ja mam v rure francuzske zemiaky

blumka
8. júl 2009

cukruuuuuuuu, neprovokuj..francuzske zemiaky su moje najnajnajoblubenejsie jedlo...mnaaaaaaaaaam ....skoda ze si na druhom konci republiky 😀

alex
8. júl 2009

blumka hej 😒 svokrovci majú 4i byt a my máme dve izby a oni dve. Radšej by som bývala sama, ale finančne by nám hypo nevyšla, po materskej keď sa zamestnám, tak to začneme riešiť. Vedeli sme, že chceme bábo, preto sme ani hypo neriešili. Ono finančne nám to teraz aj dosť pomôže, lebo neplatíme až tak veľa, svokrovci sa starajú o stravu. Svokra varí, perie... Ja sa nemusím starať prakticky o nič.

cukruska1920
8. júl 2009

to robim pre muza lebo 2 dni bude sam doma tak aby mi neumrel od hladu 😀

alex
8. júl 2009

a zase sme pri jedle... narobíte mi chute a čo potom...Inak mne sa darí chudnúť, aj keď samozrejme neplánovane, papám strašne veľa ovocia, varené jedlo mi moc nechutí, takže jem pomenej. Ráno jogurt, potom stále len ovocie a potom keď som hladná tak si dám čo svokra navarila.

blumka
8. júl 2009

alex, no to ti verim, ze by si radsej byvala sama...ale aj to raz bude 😉 My sme doteraz byvali sami v svokrinom dome, ale ona sa uz vracia natrvalo z usa, takze budeme spolu..dufam, ze to prezijem...ona je sice v pohode, ale lepsie je nam samym 😅

theresa2
8. júl 2009

Ahojte februárove maminky. je tu niektorá s temrínom 4.2 alebo tesne okolo?

blumka
8. júl 2009

no o com mozu tehule rozpravat? o babatkach a o jedle 😀 😀 ...mne pomaha udrzat si normalnu vahu Terezka...vecer byvam viac unavena ako ona...kde tie deti beru tolko energie..len to chodi, stale cosi robi, neposedi...vedeli by ste vacsinu dna chodit? 😀

alex
8. júl 2009

blumka no chápem... ale chvíľu to zvládnete. Potom tiež chcete riešiť kúpu bytu?

blumka
8. júl 2009

kukla som do tabulky a pozeram ze hajdylca ma 4.2 a vevoncek 5.2...ale tesne okolo moze byt aj 16.2 ako mam ja 😀

cukruska1920
8. júl 2009

theresa...tak si nas nasla..vitaj... ja mam podla konika 3.2 ale ozajstny sa dozviem zajtra od dokyho..ale myslim ze to bude tak nejak

blumka
8. júl 2009

alex, staviame dom...ak pojde vsetko tak ako ma, tak o rok v lete by sme sa mohli stahovat...len vsetko zalezi na financiach...klop,klop, poklopem si, zatial sa to da, aj ked je to take vselijake, no uvidime ako to pojde ked sa uz bude robit vnutro..to je najvacsia investicia

blumka
8. júl 2009

cukru a v tabulke mas ze 1.2 😉

cukruska1920
8. júl 2009

blumi... to bolo este pred posunutim dlzky cyklu... ale zajtra ked mi doky povie termin tak si to upravim

alex
8. júl 2009

fíha aj my sme zvažovali domček, ale máme úzky pozemok, tak stále rozmýšľame. Pozemok je dlhý 100m ale široký 8,7m a je do kopca, svokrovci rozmýšľali že by si tiež postavili nejaký menší domček, ale to je ešte hudba budúcnosti. Na pozemok by sa nám aj tri domy zmestili, samozrejme menšie, nie nejaké vily. No zatiaľ musíme vydržať takto.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre