Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

julietka
10. júl 2009

jej blumka az teraz som pozerala tvoj albumik, ty uz mas aku krasnu dcerku 🙂 urcite z nej mate veliku radost a tesi sa na surodenca 😵

blumka
10. júl 2009

juli, no to je zvlastne...akoze viem ze ten prvy utz je povinny v tom 10tt ale aspon skontrolovat ci to je v poriadku v maternici uhniezdene by mohola, nie?
no hej...velka slecna uz je...ale ona este tak velmi nechape ze bude mat surodenca...kazde rano sa sice rozprava s mojim bruchomm, lebo som jej povedala ze tam je skryte babo, tak mi krici do pupka ze awooooooj baboooo...ked sa babo narodi bude mat 2 roky, tak snad uz bude chapat a nebude velmi ziarliva 😅

cukruska1920
10. júl 2009

jaaaj baby...spat sa mi chceeeee

alex
10. júl 2009

cukrus ja som včera zaspala už pred siemou a zobudila som sa o pol desiatej, len som vypla telku a spala ďalej a potom okolo pol tretej som sa zobudila, trebalo mi cikať, ale nechcelo sa mi vstať, tak som zaspala a vstala pred šiestou. Teraz som čulá ako rybička 😉

cukruska1920
10. júl 2009

alex...ja som myslela ze docitam ze ale nechcelo sa mi vstat tak som sa pocikala 😀 😀

blumka
10. júl 2009

😀 vyyyyy spachtoskyyyy 😀
ale priznavam, podriemala som si vcera okolo siedmej na pol hodky a dnes rano ma moje uzasne dietatko nechalo spat do pol osmej, potom sa este do osmej hrala v posielke tak som mohla dodriemkavat 😀 ...zajtra rano ju odnesiem mamine a ja budem spaaaaaaaaaaaaaat dokedy sa mi bude chciet 😀

blumka
10. júl 2009

cukruuuuus 😀 😅 citaj poriadne 😀

cukruska1920
10. júl 2009

blumi...ved ciiiitam...len som cakala co bude nasledovat 😀

blumka
10. júl 2009

😀 😀

zucana
10. júl 2009

zusika aj ja to mam vecer tak ked sa vela najem....a baby nedocikavajte sa to sa budu vase male... 😝

zusika
autor
10. júl 2009

baby, ja chodim spat medzi 20.30 - 21.0 - ako male decko...a stale mi je malo.... 😀
tesim sa na vikend, ze dospim.... 😀

alex
10. júl 2009

juuj, no nie našťastie som to vydržala do rána 😀

zucana
10. júl 2009

no tak ja zaspavam medzi pol nocou a jednou ale spim do pol jedenastej a potom poobede trochu oddychujem...ale uz by som to chcela zmenit...nedokazem zaspat furt myslim nanieco.-..

zusika
autor
10. júl 2009

kocky, prajem vam pekny vikend!!

ewelyne
10. júl 2009

Ahojte kočky 😉
Máme ručičky, nožičky a srdiečko ako zvon 🙂
A máme prvé foto, neskôr hodím do albumu 😉
😵 malý stále protestuje, že nechce žiadne bábo, žiarlivec, ale foto sono sa mu páčila 😀

zucana
10. júl 2009

supis!
gratulujem ewe 🙂
a maly nech len protestuje 😉

zoska
10. júl 2009

Caute,
tak som spat, cvikom kde sa zapaja brucho som sa uspesne vyhla ale budem mat svalovicu na zadku, to uz terz citim...

ewe 😵 gratulujeeem
inak vitajte nove tehulky 😉
zuci no co? pekne si si vybrala nausky? 🙂

zucana
10. júl 2009

zosi len pekne pomalicky s cvicenim prvy trimester ja zacnem az v druhom ...
nausky som si vybrala....som tuzila po takych k snubnemu prstenu ... tak sa tesim 😎

zoska
10. júl 2009

🙂 zuci ja mam tiez take co sa hodia k snubnemu 😀
a ja som si dala len byciklovanie na specialnom bicykli pre tehulky a cviky na stehna 😎 takze pohodka... setrila som sa, ani som sa nespotila 😅

julietka
10. júl 2009

babenky no vy ste teda odvazne s tym cvicenim, nechcete s tym pockat aspon do druheho trimestra? 🙂
ja po tolkych rokoch snazenia a pokusoch iVF nebudem radsej riskovat ziadne cvicenie.. 😕

ewelyne gratulujem k srdiecku, to je uzasne 🙂

zucana
10. júl 2009

julie zavisi aj ako si zabehnuta....ja sa tiez setrim po skusenosti ale ked niekto zvykol cvicit tak sa toho nemusi uplne vzdat....
zosi co sa tyka nausnic tak su to prve diamantove nausnice v mojom zivote a to si pamatam jak mi moj muz na zaciatku vztahu hovoril ze on mi diamanti kupovat nebude 😀 ze ani snubny nebude mat a bol tam 😅
a teraz sam od seba aj nausky...neviem cim to je ale tu muzi akoby sa predbiehali a je to nejaka tradicia...u nas sa napriklad vyrocia neberu tak straaaasne vaaazne ... podla mna aspon

zoska
10. júl 2009

baby nestraste ma...viete ja som 14 rokov aktivne sportovala 4krat do tyzdna takze dnes to bol iba taky slabulinky odvar a ani sa to cvicením neda nazvat...takze tak, urcite nedviham cinky ani nic take, ved si nechcem ublizit 🙂

no zuci tak ja som bez diamantov, mam len biele kamienky, zabudla som ako sa volaju, tak mozno ma moj manzel niekedy obdaruje aj diamantom, ale asi by som sa ho bala aj nosit 😝
my mame vyrocie 2.8. , hmm ako to leti

alex
10. júl 2009

ewe super gratulujem!

zucana
10. júl 2009

my mame vyrocie 26.7. a kamienky ako kamienky...itak to nikto nerozozna....volaju sa zirkony 😉
hlavne je ze to funguje 🙂
u nas zatial uzasne a dufam,ze to tak bude aj pokracovat 😎

blumka
10. júl 2009

zucana a my mame vyrocie 28.7...druheeeeeeeeeeee 😉 prve sme sedeli doma a vybalovali krabice co nam prisli akurat z usa a dali sme si pizzu..tentokrat si to vynahradim. 😀
ewe super..dufam, ze.uz len dobre spravy nas cakaju

zoska
10. júl 2009

ano ano zirkony...ved vravim ze dementniem 😀
presne, hlavne ze to funguje 🙂

no ideme kupit nahradny diel na vysavac, pri vcerajsom blaznivom upratovani s mi zlomil nastavec...mesiac po vyprsani zaruky 😒 takze piatok vecer mame program zariadeny 😀

blumka
10. júl 2009

zoska, ja mam niekedy taky pocit, ze tie veci su vyrabane tak aby presne po vyprsani zaruky sa pokazili...velakrat som uz pocula ze sa takto pokazili 😲 😅

zoska
10. júl 2009

blumi ani mi nehovor, ide ma porazit...a toto nie je prva vec co sa pokazila tesne po zaruke...
a musime ist dnes, lebo cez vikend je iny program a bud. tyzden manzel na sluzobke a vyzeralo by to tu ako na divokom zapade...by sa mi tu kudoly prachu prehanali po izbach...nemame koberce totiz...

blumka
10. júl 2009

no aspon mas o program postarane...je to na porazenie

zucana
10. júl 2009

blumka tak mozme oslavovat spolu...my mame rocne...vychadza to super na nedelu a pojdeme do restiky ktora nam robila cattering a dam si to co sme jedli na svadbe 😉
prave som sa dozvedela ze pride znami pracovne bud.tyzden z BA tak mi maminka pojde nakupit slovenske veci juj ako sa tesim....keby cesta netrvala 6-7 hod tak si dam aj uvarit tu plnenu papriku 😒
inak dnes mam zasa stress so zubami...
mam problemy a tym padom som pod dohladom...ale ma teraz prepukol stres,lebo mam jeden predny zub mrtvy uz 12 rokov a nemala som s nim nikdy problem len pred 3 rokmi ked mi ho rontgenovali tak tam nasli pri koreni ze nejaky minizapal,ale ze ked to nerobi problemy tak sa to bude iba sledovat...nechcela som si totiz do predneho zubu zbytocne vrtat lebo je 12 rokov mrtvy a krehky a mohlo by sa stat cokolvek a v marci mi robil rontgen a slovensku zamerne aby videl co tam je a povedal ze to vyzera ok...tak snad som nespravila chybu ked je tam nieco schovane....ale zasa ked 12 rokov je to stale rovnake....no nic uvidim co mi este povie zubar tu idem na kontrolu ale vidis blumi v januari sa bavia o zubaroch a ja tu uz stresujem ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre