Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dazupa
12. máj 2011

@olifcek z čoho máte prosím Vás atestáciu? ja mám načítaných veľmi veľa kuchárskych kníh, ale vôbec neviem variť.

mmaarrttiinnaa
12. máj 2011

Ahojte tak pozeram ze som mojim prispevkom rozprudila debatu 😖
Matthyasko sa ma lepsie teploty nema od vcera ako som pisala len este kasle a sopli ale to prejde

@olifcek ja som sa ani neurazila ani sa ma to nedotklo ani ... ja to beriem ako tvoj nazor viem mohla som odmietnut ockovanie ale lekarka maleho prezrala poriadne aj hrdlo aj dychanie a skonstatovala ze nieje dovod ho neockovat predsa len ma 30 rocnu prax vie co robi ja aj ked som zdravotnicka jej do toho nebudem zasahovat .
Takze ja som v pohode 🙂

mmaarrttiinnaa
12. máj 2011

katka888 plne s tebou suhlasim 🙂

andrea2603
12. máj 2011

ahojte 🙂
ja len zahlásim, že Liv má už o.k. tie pečeňové testy 😵 , už ďaľší odber by som neprežila 😔 .

mmaarrttiinnaa
12. máj 2011

@andrea2603 tak blahoželám super že je to už v poriadku 🙂

garonka
12. máj 2011

@andrea2603 supeeeer ,že mate všetko oka 😉

teuska
12. máj 2011

@katka888 prepac, zabudla som, ked som blahozelala Vikinkam na tvoju bambulku, vsetko naj, naj, naj prrajem dodatocne

teuska
12. máj 2011

@andrea2603 gratulujeeem, super spravicka 😅

teuska
12. máj 2011

baby trocha odveci, ako funguju tie body, co sa priratavaju v dm drogerii? Ja som tam len zopar raz nakupila, lebo to mame od ruky.

katka888
12. máj 2011

@teuska
dakujeme 🙂

raa2
12. máj 2011

ahojte baby, tak peknu debatu tu mate ohladom ockovania. ja tiez verim doktorom a povinne ockovania som dala, dokonca som dala aj prevenara a pritom toho som nemusela, lebo tu v AT nie je medzi povinnymi a doktorm mo ho doporucil, tak som dala. taktiez dam este aj na klieste, ale chcem pockat do tych troch rokov, lebo teraz sa mi to zdala este skoro. my uz mame vsetky povinne za sebou. A co sa tyka netu a debat o ockovanim, tomu by som nepriklanala ziadnu doveryhodnost, lebo dost som sa zaujimala o ockovani proti ovcim kiahnam a vsade pisali ze ked ho dam teraz zaockovat tak ta vakcina bude iba na 10 rokov a predstavte si ze mne doktorka povedala ze ked ho dam zaockovat teraz a potom este raz, tak to uz bude mat na cely zivot, ale nakoniec som ho nedala, resp. mozem ho dat zaockovat hocikedy. tiez jej verim a nemyslim si ze by mi bludy ropravala, ja som k nej chodila, a tera chodim s malym, tak si myslim ze nejaku tu lekarsku prax musi mat.
Inak sme chodci od nedele, tak materaska nabral iny spad a rozhlad 🙂

@teuska je to tak, ze za kazde 1 euro mas bod, a za tie body mozes vyuzivat zlavy, su tam rozne knizky so zlavovymi kuponmi, skus si kuknut na nete : http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/_site...
pekny den vam prajem, tu je krasne pocasie!

raa2
12. máj 2011

@katka888 tebe sa to uz krati, za chvilu budes rodit ako kukam 😉

katka888
12. máj 2011

@teuska
zbieraju sa ti body a ty v predajni na takej tabuli si za body mozes kupit knizku so zlavovymi kuponmi. mas rozne druhy, napr knizka za 100 bodov, 150 ... a viem ze niektore "atrakcie" ako hotel ci rozne vodne parky ci kto, dava napr zlavu 10 % za nejaky pocet bodov. ale presne kto neviem, lebo to nas nezaujima.

najdes to na stranke dm marketu

katka888
12. máj 2011

@raa2
hej 🙂 vcera som sa dokopala si aspon zoznam napisat co mi treba do porodnice. 🙂 ale kedy pobalim... 😀

mmaarrttiinnaa
12. máj 2011

ahojte dnes bolo krasne cele poobede sme boli vonku domov sme prisli o 19-45 uz sme aj okupany a matthyasko spi ako drevo tak bleskovo este asi nezaspal 😀

svetlankat
12. máj 2011

bru baby

katka888
12. máj 2011

baby, ked ja uz nevladzem s vikou na dlho vonku, dnes sme boli 45 min a zacali mi krce v bruchu.... zvladam to len ked je v kociariku, ale ked beha, treba ju zdvihat, zohynat sa tak mam dost ☹

mmaarrttiinnaa
13. máj 2011

Dobre ranko my sme mali celkom dobru noc nato ze sa mi doteraz budil matthyasko cca kazdu hodinku na prsnik dnes v noci len 2x 🙂 keby mu to uz chcelo vydrzat
@katka888 tak to si davaj pozor nemoze s tebou niekto chodit vonku aby si sa tak nemusela namahat

jaja32
13. máj 2011

@dazupa zaujimave, jeden prispevok a hned utok 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
13. máj 2011

@rivatha veru škoda

dazupa
13. máj 2011

@jaja32 to nebol útok, ale šok

svetlankat
13. máj 2011

@katka888 fu Kati, setri sa, aj ked je to tazke.
@dazupa zaujimave ze ako si v obraze, mas presne info co sa tu deje, to mas februarciatko?

raa2
13. máj 2011

@dazupa nie je nahoda ze si sa registorvala iba vcera??? sa mi zdas cela divna...

svetlankat
13. máj 2011

@raa2 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmaarrttiinnaa
13. máj 2011

no kocky co s tym asi pomali prestanu vsetci sem chodit ked tu sliedi kde kto 😒 či ?

jaja32
13. máj 2011

@mmaarrttiinnaa len ten kde kto aby nebol niekto, ktory sem predtym casto chodil 😠

jaja32
13. máj 2011

@rivatha do ktorych sukromnych 😉 ? ved sukromne sa stali este sukromnejsimi 😀

raa2
13. máj 2011

@jaja32 neviem ktore sukromne, ved viem iba o 4 sukromnych o inych neviem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre