Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
18. aug 2009

noooo...tak moj chlap doma vela nepomaha s domacimi pracami ale stavia mi dom 😀 a co sa tyka terezky tak vie skoro vsetko spravit tak dobre ako ja...a uz som to raz pisala, ja v noci spim a on je terezkina prava ruka, ked sa v noci budi 😀
zuci, k tej rucke...aj keby som ja mala neviem aku obrovsku rucku, vzdy ma moja mamina vysackuje od kocika a neda ho nikomu 😀 😅

zucana
18. aug 2009

😀 😀 😀
to s tou maminou asi budem mat to iste ale tak vies ako....sila zvyku (z babysittingu v USA ked som mala 18 )
inak aj moj mi ide stavat dom a musi aj doma pomahat 😉
inak my sa asi budeme stahovat koncom novembra...myslite ze to zvladnem?

blumka
18. aug 2009

zuci, aj my sa mame koncom novembra stahovat 😉

zucana
18. aug 2009

len my na rok do najmu ☹
a asi aj olif sa bude 🙂
iank super ze ti drahy tak pomaha...aj moj bude...sice svokra si to predstavovala ze o babo sa budeme starat my dve lebo muzi musia pracovat tak som ju velmi rychlo vyviedla z omylu....a moj muzik bude robit to co ja 😎

olifcek
18. aug 2009

Zuci ja sa vzdy tak pobavim na Tvojich prispevkoch. Posobia veselo, podarene x:o) jasne, ze ak to tak chces. Jo, my budeme v podnajme do konca oktobra a od novembra do noveho sa x:o) inak...asi som zavisla. Sedim v brike a toto tukam do mobilu. Ale psst, nikomu nepovedzte, lebo ma mozno budu chciet odviezt taki ujovia a tety v bielom s nimi x;oD

olifcek
18. aug 2009

Zuci a velmi sa mi lubi Tvoj postoj doma, chi.

zucana
18. aug 2009

olif aj mne muzik vravi ze som zavislacka...a mama ze nemam zit virtualnym svetom 😀
a vies ja sa to snazim brat veselo lebo by ma slahlo 😎
ved ked mi zahlasila ze babetko sa kupe rano a ja ze u nas vecer a ze chcem pri tom mojho muza (a nie ju- dufam,ze to pochopila) tak konecne zasiahol aj muzik ze kazdy si bude kupat svoje dieta kedy chce...
a ja chcem na prve 3 tyzdne moju maminku 😝
tak snad vsetko dobre dopadne a budeme sa starat o anjelika 😅

loginka
18. aug 2009

baby, a od kedy sa vozia deticky v sportaku? cca 6 mes? ja netusim aky kocik, musim sa popytat maminiek dvojkovych 😝 , ale ziram, ze uz mate poniektore vybrate typy, ja sa tomu zacnem venovat neskor, asi tiez po morfologickom
zuci, dobre si jej povedala! 🙂 ty si mama a bude po tvojom

olifcek
18. aug 2009

Babatko sa kupe od zaciatku?

mmaarrttiinnaa
18. aug 2009

logi ja som dcerku vozila v sportovom od kedy vedela prkne sediet od 5 mesiacov
olif ano od zaciatku

zucana
18. aug 2009

baby tak muzik potrebuje ozehlit 2 kosele takze po dlhej dobe nezehlenia sa idem do toho pustit a tak som prala ze to vezmem jednym supom...tak som mu povedala ze nech mi donesie dole pradlo a dosku...a on ze to tolko pradla ? toides teraz zehlit? ved je teplo! ja ze no ked teraz nie tak kedy? teta pride az o 2 tyzdne 😒
a on ze pod ideme prebrat co sa musi zehlit...takze baby z plneho kybla mi ostala stvrtka...tomu sa hovori prebratie ...co moj muzik nespravi ked mu je teplo 😀 😝

blumka
18. aug 2009

zuci, no vy musite mat doma fakt veselo... 😀
ja som vozila terezku v sportiaku asi tiez od 5-6 mesiaca ale stale na lezato alebo v tej druhej polohe a az ked vedela sama sa posadit (zhruba v tom 10tom mesiaci) tak aj posediacky..
My sme Terezku kupali asi az po tyzdni tak riadne vo vanicke kvoli pupceku, dovtedy sme ju vecer utierali..
zuci a ozi mi teraz napadlo...ja ani neviem terezku kupat..asi od jej dvoch tyzdnov to robi zasadne moj muz...jedine ked je prec na noc kupem ju ja..ale to by si mala vidiet tie jej pohlady, ze mama to co robis? tato ma kkupe inak 😀 😀

adela29
18. aug 2009

pripajam tie stranky polskych kocikov, staci si iba vybrat zavolat tam a vsetko dodaju 🙂
www.junior.biz.pl
www.eurobaby.eu.sk
www.polak.com.pl
www.babysmile.pl
www.coletto.pl

zoska
18. aug 2009

Baby, ja som doma len druhy den sama, ale uz sa so sebou rozpravam...ak to takto pojde dalej tak do piatku sa sama so sebou aj pohadam 😀
Musim muzovi povedat, ze zmena jeho zamestnania a snou spojene to jeho vecne cestovanie sa zacina odrazat na mojom psychickom zdravi.... lebo mi nepride normalne ked sama sebe nahlas oznamim, ze sa musim ist vycikat 😀

loginka
18. aug 2009

zoska, pohoda 🙂

inak ste ma inspirovali s tymi kocikmi 🙂 a nasla som napr.
http://www.babybee.sk/p/680/bumbleride_indie_tw...
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=120...

janielah
18. aug 2009

adela, prosim ta, a ceny na tych strankach nie su? Neviem to nikde najst...to sa tiez musi len telefonicky?

zucana
18. aug 2009

dnes je tu vecer nejak klud 😎
po veceri mi doslo dobre zle...uplne ma bolelo brucho okolo pupka take pichovo krce ...som z chuti zjedla zapekane baklazany s rajcinamy a mozzarelou a asi mi to uskodilo....potom som si dala actimel tak je trochu lepsie...ale to teplo ...
no kde je ta olif sa flaka s babami alebo oslavuje 😀

dianab
18. aug 2009

Ahojte! JE tu ešte niekto takto neskoro 😕

blumka
18. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaaaa

zucana
18. aug 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

blumka
18. aug 2009

zuci a uz je lepsie? dia, co porabas?

dianab
18. aug 2009

Jeej, čaute! Myslela som, že všetky spinkáte. Čo ste robili poobede? JA som žehlila celý večer, ale ja rada žehlím, tak to nie je problém 😉
Olif sa určite dobre baví.. 😎

zucana
18. aug 2009

uz jo blumi...uz trosku aj vetry povolili...ten actimel je niekedy zazracny 😕

o chvilu sa chytame hore do sauny (chapaj spalna) ale cakame kym sa to trochu ochladi od klimy 😅

blumka
18. aug 2009

dia, my mame doma novu zabavku, kreslime s Terezkou, tak sme aj dnes, potom sme boli na prechadze, ju znicit aby lepsie spala 😀

zucana
18. aug 2009

diana aj aj som zehlila ale len 45 min 😀
manzelik mi poriedil co sa nemusi zehlit
ja som zehlievala ked som mala 16-17 kazdu sobotu veci celej rodiny doobeda pri 3 filmoch ....moje sobotne doobedia teenejgerske a odvtedy nemusim ☹

dianab
18. aug 2009

Blumi: som si spravila večernú toaletu 😀 Som konečne vyliezla z vane, som sa prichystala, že zajtra idem k dokimu... ach zasa to skoré vstávanie.. 😠
A TY? Malá už určite spinká, že?

blumka
18. aug 2009

zuci, ja uz som ti chcela pisat, ze preboha saunu nie 😀 😀 😀
dia, dnes odkvacla rychlo...sme boli na prechadzke a trosku sa vysalela

dianab
18. aug 2009

Zu: chápem... a som na seba hrdá, že som zvládla správne jedno talianske slovo po toľkých rokoch 😎 jaj a ešte jedno viem: fragola- xi aspoň si viem vypýtať zmrzlinu uno gelato- fragola.. no už prestanem trapošiť... 😀 😀 Sme tiež rozmýšľali s mužom, že by bolo vhodné niekoho nájsť na tie domáce práce.. ale tu nie je taká spoľahlivá osôbka na okolí..Vám keď upratuje, ste doma alebo má kľúče..?

Blumi: to je milé... Terezke sa už teraz páči kreslenie? 🙂 To si jej ukázala a zaľúbilo sa jej?

blumka
18. aug 2009

dia, hej, len tak nas to raz s maminou napadlo, zacali sme jej kreslit zvieratka a jej sa to velmi pacilo...potom ona zacala carbat, tak mamina jej hovori, ze to vodu nakreslila...tak teraz carbe po papieri a krici ze vo (akoze voda ) 😀 😀

blumka
18. aug 2009

dala som do albumu foto ako kresli terezka 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre