Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
16. okt 2009

aha zuci tak to som nevedela, ze je maly ten kocik, len som hladala nejaky z tych drahsich na bazari a natrafila som na tento.... myslim ze ak janka sa rozhodne pre kocik z bazara urcite najde daco dobre..

peti ja som pribrala 5kg, prve tri mesiace len 1, za štvrty a piaty mesiac 4 kg

zuci zvladnes, krbice som brala aj ja, su rozlozene a lahke 😉

zuzulik
16. okt 2009

ja som pribrala 3kg 😉 po dnesku asi 3,5kg 😀

maculik
16. okt 2009

ja som pribrala cca 5.5kg, a to som si myslela, ze kedze mam malu, tak to tak rychlo hore nepojde. Ale ide, asi je to tym pojedanim sladkeho 😅

olifcek
16. okt 2009

ja som pribrala tiey 8 kg x;o) a snad to nepojde rychlo hore...stacilo by mi len tak pre babo akurat x;o)

krabice zvladnes v pohodenke x;o) ja napriklad budem nosit krabice z prace dom kvoli stahovaniu sa..x;o)

zuzulik jak mozes tak malo pribrat, ha? x;O) ts

maculik to je rychlo hore? podl amna tak akurat...i sestricka mi vravela, ze do tretieho mesiaca max. po kile a od stvrteho po kile a pol je idealne x;o) a ze posl. dva mesiace i po dve kila kludne x;O)

maculik
16. okt 2009

olif, no ja som do 4.mes nepribrala nic a zrazu za 2mes toto 🙂 Ale mne to nevadi, celkom by som brala, keby mi po porode nejake 2-3kg ostali a uz som to potom len spevnila. Ale asi nehrozi, lebo aj pri malej som pribrala 16kg a do konca sestonedelia som bola na povodnej vahe... A neskor som este schudla 😒

No kocky, ja sa lucim, zdrham dnes skor, lebo vraj tu maju v jednom obchode velke zlavy na detske veci, tak idem pozriet Adelke nieco na zimu a az potom pre nu do jasli.
V praci som povedala, ze musim ist k dr pre recept 😀

Tak pekny vikend, dufam, ze budete mat lepsie pocasie, nez cez tyzden, a v pondelok som tu zase 🙂

zusika
autor
16. okt 2009

Kocky iba vas chcem pozdravit Dnes som toho mala veeela Vecer mame 3D sa tesim Vybrala som si peknu hudbu na DVD krasny vikend vam prajem

lolka
16. okt 2009

ja som pribrala asi 1, kg, neviem presne. ked som ostala tehu, mala som 60 kg, potom som 4kg schudla - vygrcala a teraz mam asi 61 kg......tak neviem co mama pocitat.

ja sa tiez lucim, ficim domov.
pekný vikend prajem 😉

blumka
16. okt 2009

a ja som pribrala 6 kg...zo zaciatku nic a naraz sup 😀 ..aaaale kaslat na to..zabijem sa ked som sttale hladna? 😅 a viem ze schudnem, musim 😀

mmaarrttiinnaa
16. okt 2009

aj ja som pribrala 8 kil zatial som spokojna
olif ti myslim beries lieky na stitnu zlazu od pondelka ich budem bat aj ja ake beries

zucana
16. okt 2009

baby tak uz som spat..muzik dosiel z roboty pomoct...nema to daleko...lebo tych krabic som chcela asi 15 😲
kupila som aj take biele kosiky slamenne do izbicky vikininej a viac mi nedovolil lebo musel ist a okrem toho bol stale na telefone ale aspon ze dosiel...
mna tak boli chrbat ked soferujem...ale zaujimave ze len v mojom aute ...v muzovom a svokrinom vpoho...
inak toxo mam negativ tak som rada este v pondelok ta pecienka nech sa ukaze ze je oki...
inak som sa na obed nahnevala na muza aj som plakala...lebo som robila cestoviny a k tomu rajciny s porom a cesnakom na panvici bez oleja...lebo vsak si dam potom trochu olivoveho nasurovo (to vraj nie je take tazke na pecen) a on si dojde a da to zohriat a kydne tam olej....tak som dojedla smutna plakala ze jak som sa na ne tesila...tak ich teraz jem...lebo som hladna a vraj tam dal len trochu.....

zucana
16. okt 2009

inak zosi len ta vanicka je mala 😉

janielah
16. okt 2009

babky, ake ste zlate, zosi, dakujem, ze si mi aj vyhladala hned nejaky 😀
ano, to je ten typ, co sa mi paci, proste jednoduchy, ucelovy.
babky a nemam sa bat z bazaru kupovat? co ked mi po mesiaci zacnu kolieska hrkotat, alebo sa nieco odlomi, alebo neviem co..potom uz nemozem ist nikam reklamovat...toho sa trosku bojim..
teraz su vo vyhode kocky, co maju kociar z predosleho babatka 🙂
zuzi, neplac, on to tak nemyslel a za chvilku sa na tom budes smiat 😉
a do toho Polska sla ktora z vas kupit ten kocik? to by som sa este popytala ..

dianab
16. okt 2009

Ahojte žienky! Dávno som tu medzi Vami nebola. Vidím, že skoro všetky už viete, čo Vám pláva v brušku, dievčatko al. chlapec. Aj Vám tak veeeľmi kope bábätko v brušku? Mne sa vlní bruško jedna radosť 😀

matka331
16. okt 2009

ahooj....juj dnes ej takyy skaredyy den citim strasnuu nervozitu v sebee a ani sa nad niciim nerozculujem strasnee ...nechapem ..

zoska
16. okt 2009

ahojky,
sme doma z nakupu, piatok poobede ist nakupovat do potravin to je uzas 🙄 ja radsej chodim cez tyzden sama, ale bolo treba viacero veci, aj tazke a manzel prisiel vcera vecer, tak preto sme sli dnes...no ale ludi jak na vianoce

zuci, som si hned predstavila mojho muza, ten tiez niekedy bez rozmyslania urobi taketo nieco....ach jo chlapi, uplne ta chapem, ja by som s tiez rozrevala 🙂
ale urcite ho to mrzi, len uz s tym nic nenarobi...uvidis, ze si uz bude davat velky pozor 😉

jani, k tej kupe z bazaru...ja keby som kupovala kocik takto cez bazar, tak urcite osobne...ono aj tak sa to postou neda poslat a takto by si niekam prisla, pokukala, ukazali by ti ako sa sklada...a videla by si v akom je stave, podla toho by si sa rozhodla... alebo skus to Polsko, tam maju aj znackove kociky a za dobre ceny

lolka
16. okt 2009

jani, hajdylca bola nakupovat v Polsku, tak sa jej skus opytat. spominala, ze kocik v Polsku ich vysiel o 2000 Sk menej ako v BA.
idem vlozit fotky novej bundy a gati - kupila som si tmavohnede menzestraky....tak a s gatami som uz asi vybavena.

janielah
16. okt 2009

dakujem lolka 🙂 tak od nej teda budem vyzvedat 🙂
zosi, takze keby som chcela taky, tak len v mojom okoli hladat inzeraty, jo?
a videla PRVU vianocnu reklamu v telke...ach jaj, uz to zacina.... 😒

lolka
16. okt 2009

jani, jojo....ja som pred 2 tyzdnami videla v Tescu salonky a kolekcie 😒

olifcek
16. okt 2009

lolka, janka v kauflande vraj uz pred troma tyzdnami predavali salonky....hech..teraz ich uz najdes vsade veru...i vence a sviecky i tekvice na halloween....katastrofa veru 😖

zuci super, ze prisiel pomoct...je to takto lepsie x;o)

mati beriem Euthyrox 25µg. doteraz som mala brat jednu kazde rano nalacno, a az po nejakom case zacat jest...no priznam sa, nie vzdy som to dodrzala..i dnes som vzala tabletu a hned som zacala i papat....nemozem cakat polhodku, no x;o(

ale od stredy, co som bola na kontrole, beriem jedno rano jednu tabletu, dalsie uz dve a na striedacku...ze to len preto, ze sa ma pridat davka v tehu, ze je to standard...ze po tehu uz nebudem musiet x;o)

mmaarrttiinnaa
16. okt 2009

ja mam brat tiez euthyrox25 polku prve dva dni potom treti den celu a zas dookola az do vianoc potom zase na odber krvi

olifcek
16. okt 2009

mati ja idem na odber krvi uz o mesiac a paq tyzden na to opat na kontrolu x;o) chcela mi predpisat 50, ze jeden den vezmem 25, druhy 50, ale dohodli sme sa, ze takto to bude lepsie...ked vezmem jeden den jednu 25 a druhy 2x25 x;o)

inak baby....obdivujem, ze viete, ze schudnete...ja v to len dufam, chi. jasne, ked to uz mate aspon raz za sebou a viete, ze v pohode schudnete, je to overene, ale tie, ktore ste prvorodicky, wow...ja neviem ci mam pevnu volu 😵

janielah
16. okt 2009

neboj oli, veru schudneme kazda, minimalne si myslim, ze pocas kojenia urcite pojdu kila dolu...
a keby aj nie, tak ked dokojis, tak zacnes pekne pomaly chudnut, urcite...
ja sa toho nebojim, skor, sa neviem dockat, ze kedy uz 😎

olifcek
16. okt 2009

jani dakujem za povzbudenie...tak o mesiac sa uz zacnem bat porodu, chi . viem, som hrozna 😕

petuskaxfun
16. okt 2009

no tak ja som zatial pribrala 6kg,tak som zvedava ze kolko este lebo pri prvom rucicka na vahe stupla o 23kg 😲 a z toho mi ostalo asi tak 10kg navzdy ale nevadi len teraz kedze uz som mala aj tie kilecka navyse by som nechcela tolko pribrat

janielah
16. okt 2009

ja priberiem asi 30 kil, ale ja viem ze to pojde dolu, v tom ja problem nemam a ani som nikdy nemala, tak sa na to spolieham 😀
oli neboj, porodu sa bojim ja uz teraz 😀

blumka
16. okt 2009

olif, ked porodime, trosku sa s babatkami zabehneme, tak zacneme spolu chudnut 😉 ...pomalicky..da sa aj popri kojeni, mozno prave to kojenie ti pomoze 😉 , budeme zdravo papat, s babatkami sa hybat a pojde to, neboj 😉 ..ked sa budeme povzbudzovat tak nam to vsetkym pojde rychlo...co ty na to 😉
ja som v 17 za rok schudla 10 kg, lebo som sa na seba nahnevala...odvtedy som si drzala svoju vahu +-2kg...po prvom porode mi ostali 2 kg, takze ja viem ze sa to da...len treba volu a hlavne cas...priberame 9 mesiacov takze aspon tolko nam bude trvat schudnut 😉

petuskaxfun
16. okt 2009

ja uz neviem co mne bude akurat mi zacalo krvacat z nosa a je to tu zas ☹

blumka
16. okt 2009

a porodu sa nebojte...ked som to prezila ja a po dvoch rokoch som sa znova do toho vrhla, tak to zvladnete 😀

granado
16. okt 2009

aj mne minule počas spánku začalo valiť z nosa, že to je z nízkeho tlaku

janielah
16. okt 2009

jej, baby, nech vam netecie z nosa...zaklonit hlavu, ci co treba robit... ☹
blumka, tak dobre, ked si to takto pekne ty zvladla, tak ja idem do toho, aj do toho porodu teda a aj do toho chudnutia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre