Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
3. júl 2010

@dorotka2 super malinka spinka 😉 a prajem ti aby vam to tak vydrzalo 😉 mne zatial mala tiez spava vonku pri klasickom hluku, lne som zvedava dokedy...ak bude ako Terezka tak akonahle zacne byt viac zvedava tak koniec...Terezka musim mat pri spani total klud, nieze by ju to rusilo pri zaspavani ale ona sa stale pyta, ze co to bucha, kto rozprava a preco a hento a toto...dufam, ze Juli bude kludnejsia 😅

lenica81
3. júl 2010

@olifcek ☹ 😢 ale bude dobre...

no nic, ta aukcia... az buduci tyzden teda mozem drazit... ☹

olifcek
3. júl 2010

@lenica81 ked, ja Ti vydraziiim, povies co, aku max. cenu a nie je probeeeem

lenica81
3. júl 2010

@dorotka2 aj ja chcem... my este v zaciatkoch sme mali s mm ze 5, 6 a raz aj 7 hodin, ale teraz nehrozi... a k tomu to prebudenie niekedy pocas noci na 1-2 hodky... no co uz... hadam to po pol roku prejde... 😎

inak, nam polrok vychadza akurat na pondelok, tak to bude ok zacat s prikrmami... ale predtym budeme na dovci so svokrovcami a potom planujem ist domov na 2 tyzdne, zasa ma budu lamat, ze nech uz zacnem skor... joj, nervy budem mat... asi poslem svokre aj mamine nejake clanky, ze je to ok, zacat s tuhou stravou po 6. mesiaci...

lenica81
3. júl 2010

@olifcek inak by mi to vyslo, som s drasajucimi nervami cakala, ale potom ten oznam... ☹ 😀

lenica81
3. júl 2010

myslite, ze ma vyznam drazit na rok dopredu... 😕 😅

dorotka2
3. júl 2010

@olifcek tak to mi j luto, mate tusim tazke obdobie v rodine, ale vsetko bude dobre, treba mysliet pozitivne, svadba bude prinajhorsom o rok, aby nezmenili datum, len rok. 🙂

olifcek
3. júl 2010

@lenica81 ja to robim, ked je fajna cena 😀

blumka
3. júl 2010

@lenica81 myslim ze ma vyznam...teda zatial kym su maly krpci, lebo teraz este velkosti odhadnes v pohode..neskor ked uz budu skolaci uz je to tazsie. Ja mam pre deti veci uz aj na 4 roky, co som podostavala. a velakrat aj ked nieco pekne vidim a je za dobru cenu kupim, lebo potom to uz nemusia mat 😉

lenica81
3. júl 2010

@olifcek a mohla by si mi teda vydrazit, ak budes mat cas a budes doma, lebo ked budete vonku, neva... 😉

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2278078 😵

do tych 5,10 ecok moze byt... ale ked pojde za 4,50 bude super...

monicka101210
3. júl 2010

ahojte babule,ja som si s vami az jeden den,na druhy som zistila ze nemam cas vas ani docitat nie to este napisat.maleho neviem uspat cez den vzdy to konci placom beham von kocik potom dnu to sa opakuje 3krat potom manduca potom prso a tak dokola.....na rukach ho vydrzim nosit 15min ma 8a pol kila a ja sparatka rucicky. je nervozny alebo preco mi to robi?kedy si kocik fungoval teraz uz nie.iba auto ale cely den sa vozit nemozeme.... robim to raz denne ale ked ho vyberiem z auta tak je hore a v takomto teple fuuuj nemame klimu.nechcem vas otravovat ale uz som na nervy.....

monicka101210
3. júl 2010

hore mi chyba pisala sorry

lenica81
3. júl 2010

@monicka101210 to bude z toho tepla... vsetky deti su teraz nejako vymenene...

lenica81
3. júl 2010

moj Vilko uz tiez v kociku protestuje a v manduci som ho mala len doobeda a vonku a pofukovalo... neviem, ci doma by sa neprehrial... nosenie na rukach je u mna jednoduchsie, mame cca o 2 kilka menej... 😅 ale vecer chrbat citim tak ci tak... 😀 a uz nehovorim ako ma bolia kolena a chodidla od vecneho perovania... som ani nevedela, ze na chodidlach su nejake svaly... 😀 😀 😀 kazde rano jak kacka... 😅

monicka101210
3. júl 2010

dakujem lenicka....snad sa to zlepsi tak mas vysportovane nohy,donesiem od sestry fit loptu aj ked sa tu potom uz vobec nepohnem v 2ibyte ale skusim vy nemate taku loptu?uz spi 2a pol hodiny SAM inokedy tam lezim..... budem sa na neho len stazovat....

olifcek
3. júl 2010

@lenica81 okiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x;o)

olifcek
3. júl 2010

@lenica81 velkost 86, jo?

raa2
3. júl 2010

@dorotka2 to mas super, my sa budime iba raz v noci, okolo 2 a potom tak okolo 7 vstavame, tak sa to uz da, ale vecer robi maly mensie obstrukcie, davame ho o 8 spat a zaspi tak do pol hodinky. niekedy na tvrdo a inokedy sa este po pol hodine zobudi a bud zanceme odznova alebo niekedy je tuhy do 5 minut. Cez den ale moc nespi, da tak doobeda 3/4 hodinku, poobede cca hodku a pol a okolo piatej da pol hodku. A aj kojis ked ti tak dobre spinka mala?
my sme chceli ist dnes na vylet do viedne, ale v takomto hice sa nam nechce..je tu aj cez 30 stupnov...
@olifcek brata mi je luto, co sa mu stalo? isto si to pisala ale je toho vela a nestiham vsetko docitat. Hadam bude coskoro fit. Si uz zacala aj s prikrmami?

olifcek
3. júl 2010

inak...to je presne o tom...tazsie deticky su na rukach 15 minut, lahsie hodiny, cize na konci dna sme rovnako vsetky unavene 😖

raa2
3. júl 2010

@matesl vies co to sa stalo aj kamaratke, a ta potom kupila BEPU ci ako sa to vola a to jej pila v pohode.
inak o tych prsiach mi nic nevrav, mi uz ficime na nutrilone, ja som po troch mesiacoch mala strasne malo mlieka, decko plakalo ako pavian od hladu po kojeniach dvoch po sebe vypil od hladu deci a pol caju :( do vtedy mi vobec nespaval, max 4 pol hodky za den dal, nasraty,nervozny, no cele zle...prsia som mala dodrapane do krvy, co tak chudacik tahal a tahal a nic mu neslo...

lenica81
3. júl 2010

@olifcek joo... 86...

@monicka101210 mame loptu, sfuknutu... 😀 tiez mame 2izbovy byt... 😅 a uz tu zavadzia steper, tak mi mm zatrhol loptu... 😀 😎

olifcek
3. júl 2010

@raa2 minuly pondelok spadol z cca 10m, lezi v umelom spanku, polamany zvnutra, co sa ale zahoji, no caka sa na pluca...preto je stale v kritickom stave

olifcek
3. júl 2010

@raa2 prikrmy? no, vcera i predvcerom papala vyzivku, ovocnu, nes jablcko karotku....tiez vyzivku....zajtra dam tiez...takze uz ano...chuti jej a nerobi problemiky so stolicou...aspon budeme mat dost bielkovin a neskor zeleza....

olifcek
3. júl 2010

inak, ja som v nemocnici prisla na to, ze oliv veeeeelmi vela papa mm, hech...sa nedivim, ze stale vela kakame 😀

@blumka uzi si predlzeny vikendik

@zucana i Ty si uz asi pekne oddychnuta, ze?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monicka101210
3. júl 2010

@olifcek s prikrmamy ste zacali od zaciatku 6.m alebo ukonceny 6?dakujem

olifcek
3. júl 2010

@monicka101210 my uz mame 6prec...ked nekorigujem...

olifcek
3. júl 2010

@rivatha ja este nenavarene, mm siel na nakup...paq, az sa oliv zobudi, navarim x;o)

olifcek
3. júl 2010

@monicka101210 ja by som inak zacala az 19.07. co by sme mali 7 mesiacov, korigovane 5,5, no po operacii sme, tak sa snazim kusok dohnat zivinky...

monicka101210
3. júl 2010

@olifcek jasne chapem ale bezne je to po ukoncenom 6tom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre