Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dorotka2
16. júl 2010

inak viki nekasle, ale strasne pisti a krici

maminnka
16. júl 2010

@katina2209 ked sa vratite, ozvi sa, nieco vymyslime 🙂

olifcek
16. júl 2010

@dorotka2 oliv i veeelmi vyyyska, chi

lenica81
16. júl 2010

uz funguje... 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
16. júl 2010

@rivatha daj potom vediet vysledky... 😉 drzim palce...

mmaarrttiinnaa
16. júl 2010

čo to bolo s tym konom 😕

dorotka2
16. júl 2010

hruza kon, my ideme inak na vikend prec, mozno obcas nakuknem, odchod uz dnes okolo 15, tak nepiste vela 😀

svetlankat
16. júl 2010

@dorotka2 tak si to uzite

garonka
16. júl 2010

čafte

tomu koňovi čo bolo ? hrivu mu strihali na dostihy? 😠

my sme spinkali pekne od pol ôsmej do rana ôsmej a papali rano o piatej

teplo Tobimu nejak nevadí, aj to je dobre, že pijeme vodičku, piští na celu kuchyňu v postieľke 😀 lebo dnes ma sviatok

@zoska a aj @
@maminnka vašim pokladikom k dnešnym 5 mesiačikom všetko naj 😵

garonka
16. júl 2010

boli sme v obchode ocko dostal dodatočne rifle 3/4 a košeľu k narodkam a zajtra si ideme na poštu pre parfem, no len aby stale bol taky poslušny 🙂

svetlankat
16. júl 2010

baby aj ja chcem klimu, mne Miska tak zle spinka v tomto pekne, vzdy sme spali celu noc a teraz sme kazde dve hodiny hore. *No a ja nezvyknuta. Boze

lenica81
16. júl 2010

@dorotka2 si to uzi...

ale dosla garon, takze nebudes stihat... 😅

lenica81
16. júl 2010

@garonka ze dostihy, ty kde na tie hlody chodis... 😀 😀 😀

olifcek
16. júl 2010

@blumka vidis to??? 33 stupnov v tieni...v obyvacke mame 30.6 pane boze...olivku mam vo vlhkej plienke, nech kusok pospinnka...no ja som komplet mokra...

lenica81
16. júl 2010

@garonka jaj, tak aj tebe aj zoske aj maminke vsetko naj... 😵 ja este stiham baby, co su 22., aj to neviem, ci si vsetky pamatam... 😅 😕

garonka
16. júl 2010

@lenica81 reku, len na dostihy ho chystali keď zapnem notes a že robia mu facelift 😀

garonka
16. júl 2010

@lenica81 thank youuuuuuuu 😵 😵 😵

zucana
16. júl 2010

gratulace dnesnym oslavencom....
vdaka bohu za klimu inak neviem kde by sme boli....
a mam ist na nakup ale asi prekusnem a zavolam svokru hore lebo v aute bude milion stupnov pre viki zleee.
ale vnoci ju vypinam davam iba zvlhcovac a budi sa casto....vcera sme nekakali tak musela rano o 7mej a ja som bola mrtva od unavy tak som som jej dohovarala nech este spinkame tak ona sa hrala vyskala kecala a potom zaspinkala do 11tej
😵
rano som jej dala menej mlicka a bola taka hladna ze tu cukinu celu zjedla a potom este mliecko uz vie krasne papat uz nevypluva jazykom a este vobec sme nemali nic zaspinene 😅
asi jej dam trosku aj ked vstane....potom na obed isto jej to smakuje viac v tom teple....ale vodicku nechce ani z magic cupu 🙄
inak ti chlapi co vam budem hovorit.... 😎
@zosi uzi si dedinku
ozaj a viki chce len sediet...aj v koci aj v sedacke...ked ju nedam strasne pisti 😔

garonka
16. júl 2010

@olifcek ja sa môžem do sprchy hodiť aj stokrat denne, osvieži ma to na minutu a zas som mokra 😠

v spalni je 26,5 ale ja neviem spať no Tobi chrape celu noc nechapem

olifcek
16. júl 2010

@garonka jeeej, secko naj tobimu

olifcek
16. júl 2010

@maminnka aj natalke krasne vymesacniny

mmaarrttiinnaa
16. júl 2010

strašne to počasie ja mam v spalni dokoran otvorene okno vetram a aj tak tam mam 30 stupnov Matthyasko sa v jednom kuse budi v celkom prepotenom tieločku nič viac nema oblečene len tielko a plienku ale aj to mu dam asi dole

aj ja blahozelam vsetkym kt. maju dnes 5 mesiacov
@lenicka81 aj my sme 22

olifcek
16. júl 2010

@mmaarrttiinnaa my sme len v plienocke...a itak sa mi drobcek poi x;o(((((((((((((((

ale obalila som ju kusok vlhkou bavlnenou plienkou

olifcek
16. júl 2010

@mmaarrttiinnaa ked mas otvorene okno pustas si dnu teplo z vonkuuuuuu

katina2209
16. júl 2010

Vsetko naj oslavencom 🙂
@dorotka2 a k akej pediatricke chodis, ja som navarila a prisla som sa trosku schladit do obyvky no Matko nechce spat tak sa mu idem venovat a dat mu papkat...

blumka
16. júl 2010

@olifcek, vidim to 🙄 ale juli sa dobre spi, je na balkone, v tieni, trosku jej tam pofukuje a spi uz 2 hodky...za hodinu odchadzame na oravu, tam vraj je 28 a v noci 16 😅 akoze nic moc ale aspon daco 😀 a vikendujeme v horach, takze dufam, ze sa deti lepsie vyspia...terezka je akasi nachcipana, len neviem z coho, skor mi to znova pripada na alergiu 🙄

ja mam vsade pozatvarane a postahovane zaluczky, otvarame vsetko v noci, rano tu je prijemne 21 stupnov ale ak hned nezavreme tak sa vyhreje aj do 30... zatial mame len 25 😅

blumka
16. júl 2010

vsetko naj vsetkym oslavencom

olifcek
16. júl 2010

@blumka mne sa ani dychat nechce....normalne som vo vlastnej stave...moc si smrdim 😒 😒

v noci tu bolo 25, pfuj...teda vraj vonku, v spalni bolo 26x;o(((((((((

blumka
16. júl 2010

@olifcek, som si bola umyt vlasy a mam ich len tak volne rozpustene, jake to prijemne chladi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre