Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
28. júl 2010

@raa2 musíme toto obdobie vydržať a mať pevné nervy a trpezlivosť, hádam, keď už budú naši drobci väčší bude to jednoduchšie...budeme pekne všetci jesť spoločne pri stole a budeme im príkladom...

maminnka
28. júl 2010

ja som uz taka zvedava, ako Natalke bude chudtit jest 🙂

maminnka
28. júl 2010

@suzon78 prikaldom im budmee, ale potom nastane problem zasa v tom im vysvetlit, ze nei vsetko, co jedia dospeli, mozu jest aj oni. Ja napriklad uz teraz rozmyslam, co urobim, ked sa Natalka bude natrahovat za jedlom, co jeme my a tiez jej starsi brat 🙂

raa2
28. júl 2010

@suzon78 musim sa mami opytat, dam ti potom vediet, ja som bola velmi slaby jedak, co vravela ze do mna kvopotne natlacila, tak som jej to o chvilku vygrcala, tazke to mala somnou 🙂 dodnes vravi mna lepsie zivit ako satit 😀

olifcek
28. júl 2010

@raa2 😅

zucana
28. júl 2010

@olifcek posli cislo do IP

olifcek
28. júl 2010

@zucana DAKUJEM!

olifcek
28. júl 2010

pisala som mailik i par dobrym kamaratkam a kamaratom...cakala som, kym stanka i sama skusi vsetko, co sa da...o com vie, ze sa da...a som normalne nadsena, ako sa chyta kazdy dobry clovek pomoct jej...

ste zlatucke!

suzon78
28. júl 2010

@maminnka no tak nad tým som nerozmýšlala, že aj taký problém môže nastať 😕 problémy asi stále budú a stále budeme mať čo riešiť 😉

suzon78
28. júl 2010

@olifcek oli pošli aj mne čísielko 😉

olifcek
28. júl 2010

mna ten cucflek od oli boliiii na dotyk, hech

@suzon78 😵 😵 DAKUJEM!!!!!

BABY, VELMI, VELMI, VELMI SI TO VAZIM...

olifcek
28. júl 2010

mne sa chce strasne moc spat...

dorotka2
28. júl 2010

ahojte babenky, konecne som vas dociatal, bola som mimo od piatku, vcera len na chvilocku a dnes od rana sa hram s malou pri notebooku, uz som stihla so svokrou aj novy kocik kupit, teda sportak sme peg perego, tak sa vytesujem, mi ho dnes prinesie. Mali sme teraz jeden stastny a jeden smutny den,v sobotu svadba, v pondelok pohreb, Viki prisla v priebehu mesiaca o oboch pradedkov, no co uz, zivot je taky, ale aspon sa jej dozili ako prvej pravnucky a boli z nej stastni, o je podstatne.
@olifcek posli aj mne do ip cisielko

velmi sa tesim na zajtrajsie stretko babule, bude moje prve 🙂

olifcek
28. júl 2010

@zucana veeeelmi prijemny hlas ma partner Tvojej maminkyyy, jeeeeejda

pepita52
28. júl 2010

ahojte maminky ani neviem ci sem mozem istt vsade je to zamknute ani neviem preco rada som vas citala este pred tehu a prisla som sa pozriet ako sa vam dari a vasim drobcekom moja mala ma 4 mesiace za chvilku a rada by som sa pridala ak mozem 😵

olifcek
28. júl 2010

@pepita52 vitaj medzi namiiiii

pepita52
28. júl 2010

jej dakujem tak to neni zamknute to som rada mam vela volneho casu malinka mi stale haja a som stale doma sama

olifcek
28. júl 2010

@pepita52 a odkial si?

pepita52
28. júl 2010

zo stredneho slovenska pri prievidzi

olifcek
28. júl 2010

@dorotka2 juuj, to mi je luuuto...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
28. júl 2010

@rivatha a Davídkovi som nepriala všetko najlepšie...tak sa ospravedľňujem a prajem všetko len to naaaaaaj a nech je zdravučkýýýý 😵

@pepita52 vitaj 😉

laxity
28. júl 2010

@dorotka2 to ma mrzí moja 😔

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
28. júl 2010

@rivatha aj Naty je mrzutá...ale našťastie mi pred 20 minútami zaspala 🙂

jaja32
28. júl 2010

ahojte, tak mne ani dnes Natálka toho veľa nepojedla. Dala som jej mrkvičku a zemiačik....horko ťažko pár lyžičiek až ju triaslo, potom hneď spapala 150 ml mliečka. Dúfam, že si zvykne na iné chute.

maminnka
28. júl 2010

je tu este niekto, kto nedava uz prikrmy?

lenica81
28. júl 2010

@maminnka ja este nie... chcem zacat o 2 tyzdne, po dovolenke, sice skor o 2 tyzdne, ale som sa pytala ped a ta mi to odobrila... 😔

lenica81
28. júl 2010

@olifcek ip mi posli...

lenica81
28. júl 2010

my sme mali navstevu... a Vilko vela nenaspal a je mrzuty... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre