Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
16. aug 2010

@blumka tak mne si Naty zmenila nejak režím zaspáva večer až okolo 21.30 a vstáva okolo piatej...ale cez deň nemáme nejaký režím...dnes vstávala o 6.00 potom spinkala 20 minút a šli sme na plávanie a po plávaní zaspala až teraz o 14.30 ☹ tá má riadnu výdrž už ja som bola unavená 😀 a včera mi zaspala o 16.15 a zobudila sa o 19.30 a potom strašila do desiatej 🙄

laxity
16. aug 2010

@kika58 ách tie krásne mihalnice 😵 myslím, že @blumka spomínala lanový olej 😕

lolka
16. aug 2010

@blumka tak dnes Viki vstavala pred 8.00 a potom spala od 12.00 do 13.00 a to je vsetko 😅 hrame sa, papame ale spanok jej velmi nechyba. chystala som sa von, ale ked sme sa obliekli, zacalo liat, tak sme ostali doma. vonku mi lahsie zaspi ako doma. ale v zato v noci spi celkom pekne 1-2 krmenia

laxity
16. aug 2010

@kika58 spomínala lanovy ale to pri zapekaní 🙂

lolka
16. aug 2010

@laxity kam chodis s Natalkou plavat ? ja by som chcela od septembra tiez chodit, ale zatial len vyberam plavarne...kamoska si pochvaluje hotel West, len sa tam zacina o 8.15 myslim, skoro 😅

laxity
16. aug 2010

@lolka ja chodím do Pezinka ale v Bratislave je ich isto viac...známa chodí na Pasienky a je spokojná 🙂

ja začínam 10.20 ale to je na skupiny rozdelené, tak možno by si nezačínala tak skoro...podľa toho do ktorej skupiny by ťa dali ak to je teda aj tam tak 😉

lolka
16. aug 2010

@laxity dik, prave hladam nejaky link na tie Pasienky....
a Viki mi zaspinkala, super 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorotka2
16. aug 2010

@lolka ja idem od septembra do www.zabiatko.sk na odporucanie znamej, velmi si pochvalovala. 🙂

dorotka2
16. aug 2010

prajem vsetkonaj polrocnym detickam. My smeb v sobotu zacali mrkvicku a Viki papa vsetko, co jej dam, okolo 50 g, takze som na nu hrda. V poslednej dobe nejak vela pribera inak, zacala mi kakat raz za 3 dni a v sobotu sme papali prvy krat mrkvicku a naposledy sme kakali v piatok, tak som trosku v strese, lebo uz by mala kazdy den, nie? Aj ked brusko nema tvrde, aj pekne prdka,ako niektopisal, ze az nechapem ako to smrdka a prdka, veeeeeela, vzdy myslime, ze kakala, no nic. Zajtra asi zavolam doc., nech povie, co s tym

laxity
16. aug 2010

@rivatha je to super, vidím ako to Natálku baví...vchádzame do bazéna a špliecha vo veľkom a víska 😵 ...hej trvá to 20 minút, teda 20 minút sme v bazéne, potom sa osprchujeme, potom sa ide do sauny a potom zase sprcha a obliecť a domov...myslím, že to stačí...neviem asi to nie je až tak krátko...veď keď ju kúpem doma vo vani, tak tiež som tam s ňou neni 45 minút...aj pre to dieťa je to náročné 🙂

laxity
16. aug 2010

@dorotka2 odporúčam je to super 🙂 , nás sa už dnes pýtali či budeme pokračovať ďalej tak som hneď povedala že áno 😵

a inak aj telefón mi dvihni 😀

blumka
16. aug 2010

no tak pozeram ze to spanie je take kadejake uz aj u inych babatiek, nielen u mojho 😅 aj ked dnes spinkala juli doobedu 2 hodky a pobede 1,5 tak som celkom spokojna...uvidime aka bude noc..
a tiez je kazdy den iny, ale aspon viem,ze max. tri hodiny vydrzi byt hore potom musi ist spat..akurat ked vstane o tretej poobede tak ju musim podrzat aspon do pol siedmej, lebo skor mi nezaspi kvoli terezke...

laxity
16. aug 2010

@blumka a keď ja by som chcela zmeniť toto: Naty mi napr. teraz spí od 14.30 do ... a večer potom buntoší...ako jej zmeniť trochu ten režím aby pospala trochu aj doobeda, radšej by som bola keby spala hoďku doobeda a hoďku poobede ako naraz 3 a potom ešte o 21.00 je hore 😕

blumka
16. aug 2010

@laxity to sa neda zmenit...to si deti same musia zmenit..
mne tiez juli spavala doobeda 45 min, cez obed 2 a poobede 45..to mi vyhovovalo najlepsie, lebo spali cez obed naraz s Terezkou...ale teraz juli spava doobeda 2 hodiny a poobede ako kedy...akoze nie je to az tak zle ale ten spolocny obedny spanok mi chyba 😅
ked sa zobudi okolo tretej, tak uz viac ju spavat nedavam...ked sa zobudi o druhej tak este ano, okolo pol piatej na chvilu zdriemne ale vecer ide tak ako naty okolo deviatej...takze viac mi vhovuje ked spi maximalne do tretej, lebo do uz o siedmej je odkvacnuta...
ale kazdy den je iny...snad ked zacne terezka chodit do skolky ze sa upravi rezim aj julinke, lebo predsa velakrat ju teraz zobudime my alebo rano ju zobudi nechtiac terezka....

laxity
16. aug 2010

@blumka aj u nás je každý iný teraz ešte spí zase bude dlho hore má to nejak pomenené 😅

blumka
16. aug 2010

@laxity a este vies kolkokrat sa to zmeni? 😉 akurat ked si zacnes zvykat ze je nieco pravidelne, tak si to naty znova prehodi 😅 😉

zoska
16. aug 2010

ach baby tretina Martina pláva ☹ nasi na dedine cakaju vecer privalovu vlnu, hrozi im zaplavenie obytnej casti toho domu....
mm je na strečne, váh ohrozuje dopravu, dufam, ze dojde domov

olifcek
16. aug 2010

@zoska

olifcek
16. aug 2010

kde su vsetky baby dnes?

laxity
16. aug 2010

@zoska 😔

zoska
16. aug 2010

no Neli uz spinka, dneska nejak skoro 😒 mm je stale v zapche uz hodinu pol stoji v kolone, voda a stromy na ceste...
tesil sa na malú a uz ju ani neuvidi dneska, este mi volal ze sa chce salit s polrocniatkom nasim 😔

boze pozeram spravy, to je otras ☹

olifcek
16. aug 2010

jooooj, kupila bych
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2393505

ale fakt neviem, ci 74, ci 80 bude trebaaaa, aaaaaaaaaaaa

olifcek
16. aug 2010

@zoska a moj mm siel okolo 17.45 na furcu, sidlisko na kopci, k jednej zenskej, a stale tam je, lebo tu je strasna tma, hrozne fuka, riadne prsi, hromi a blyska sa 😖

olifcek
16. aug 2010

@laxity veru, krasne supravicky x;o))

i toto je priiima

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2393501

jaja32
16. aug 2010

ahojte, @blumka mne Natálka v poslednej dobe spinká dopoludnia 30 min. max. hodku, ale keď si s ňou lahnem, tak potiahne niekedy aj dve hodiny, ale to musím byť s ňou, popoludní tiež takých 30 min. a niekedy opačne dlhšie spinká popoludní, záleží od toho, kedy si s ňou lahnem. Sama tak dlho nespí. Dnes pospala 1 hod. za celý deň. Kúpeme o 18.h, papká a po takom výdatnom dennom spánku zaspí na flaške, dnes ani to nie. Uspala som ju na rukách. Spinká niekedy do siedmej alebo do 4,30 a potom do siedmej. Takto sa nám to opakuje dookola. Dnes sme dali športový kočík, začala sa v ňom triasť a strašne plakať. Skúsili sme to o hodinu neskôr a to isté. Neviem čo urobíme, asi jej vystrihnem dieru na nohy v hlbokom kočíku 🙂

jaja32
16. aug 2010

@olifcek myslíš si, že keby si kúpila 80-tku, tak bude veľká?

olifcek
16. aug 2010

@jaja32 jo veru...mozno jo...

x;o) ale itak bych rada overalik, kde sa daju nozicky odopnuuut...i ked, zima je i vo februari este...a to uz snad i 80budeme nosit...tazko povedat x;o(((

overalik, kde sa nozicky nedaju odopnut asi nie je pohodlny na chodenie, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre