Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
17. aug 2010

my sme od včera rana nekakali snaď to je ok, dostal aj jablčkovo hroznovu šťavu tak som zvedava
nemam dať na obed ku zemiačiku mrkvu potom?

garonka
17. aug 2010

@zoska nam su tie 4 akurat ale ak mu dam nakrivo tak jasne že mame okakane body na bokoch 😅

olifcek
17. aug 2010

@garonka mne Olivka kaka uz prevazne nugetkovu konzistenciu, no dnes mala na desiatu hrusku s broskynkou, tak taku kaku dala, ze so nevedela co skor ratovat....ale uz postelne vyzlecene, kojenecky zachraeny, ja prezlecena, Oliv sprchnuta...dalasom jej teraz tie pampers 3 ...uvazovala som i o tom, ci to nemoze mat i z vlhcenych...i ked pouziva,me od narodenia tie iste...

olifcek
17. aug 2010

blbe je, ze Oliv rozopina plienky....

garonka
17. aug 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 😀
šikula poriadna sa jej podarilo taku streľbu pustiť 😀
ja zvedava či do večera niečo bude 😅

olifcek
17. aug 2010

@garonka no tak moc vela kakala, ze sa kakla akoby plienku nemala...z oboch bokov... 😀

dorotka2
17. aug 2010

@garonka ani Viki nekakala po prikrme, az dnes pred chvilou a len tak trochu, asi budem volat doc, ci je to oka. Kamoska, co ma druhe dieta hovorila, ze vraj je to oka, nieco nove pre brusko, musi sa naucit spracovat

garonka
17. aug 2010

@dorotka2 ak nema tvrde bruško tak oki, ja ešte počkam ale už dostal aj jablčkovo hroznovu šťavu a teraz haja no uvidíme či z toho niečo bude

garonka
17. aug 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀

olifcek
17. aug 2010

@garonka kupila si stavu, ci doma robila? c;o))

@dorotka2 daj jablcko, ci slivky, hoc len horucou vodou ich prelej a daj pit, pomoze x;o)

my zatil kakame denne 2x a viac... 🙂

dorotka2
17. aug 2010

@garonka nemala, stale som jej makala, uz mi hovorila sestricka,somju stretla, tak som sa pytala, ked este nekakavala pri kojeni, ze je to oki, pokial nie je nekludna a nema tvrde brusko

garonka
17. aug 2010

@olifcek kupila som z dmky Hipp aj slivkovu ale dala som jablčkovu

a v pohariku ma aj zriedenu ju s vodou nech si sem tam odpije lebo neviem ho naučiť piť vodu cez ten čarovny hrnček 😕

dorotka2
17. aug 2010

@olifcek uz sme kakali 🙂 🙂

olifcek
17. aug 2010

@garonka super, myslim, ze sa nauciiii

garonka
17. aug 2010

@olifcek asi nie lebo už všeličo na neho skušam a nejde mi to, on je vybity a začína si presadzovať svoje

olifcek
17. aug 2010

@garonka skoda, ze nemas ten od lovi, z toho by to slo podla mna v pohodenke

garonka
17. aug 2010

@olifcek z toho Aventu ide v pohode len on tu vodu nechce ani za svet a musíme denne vypiť aspoň 50 ml lebo na ďalšej kontrole sa ukaže či tie kamienky sa stracaju, teraz ich už mal menej
skusim aj ten hrnček lovi dnes ho kupime bo ma fakt šľahne

olifcek
17. aug 2010

@garonka ale ten na ucenie kup, okiiii?

olifcek
17. aug 2010

@garonka a vlastne, ekd pit vie ale nechce, nekupuj uz iny hrnceeeek

garonka
17. aug 2010

@olifcek no nejak ho naučím tu vodu piť 🙄

olifcek
17. aug 2010

@garonka uz len prichutami asi...

olifcek
17. aug 2010

my mame pozajtra 8 mesiacoooooooooooooooooooooov

olifcek
17. aug 2010

baby, ucite deticky tapi tapi, papa = mavat ruckou a pod.?

garonka
17. aug 2010

@olifcek my sa take učiť budeme veľa spievame, i riekanky sa Tobimu ľubia ale najviac ika tika gymnastika a tak cvičime

kamoškin synak ma 9 mesiacov ťapi ťapi nechce robiť, kyve ručkou len z postieľky ale zato poda ručku ako na servus a pošle aj pusu no chutny je 😀

olifcek
17. aug 2010

@garonka bo ja som to nerobila x;o(( musim viac citat, co ma Oliv robit

dorotka2
17. aug 2010

a my sme sa opat pokakali a teraz tak riadne tedak 😀 to aby sa maminka nebala, a aby to nebololen tak, mohla mi oprat vsetko, co som mala na sebe 😀

svetlankat
17. aug 2010

Caute baby. Tak nam tiez mrkvicka chutila. skusala som davat zo sklicka, ale sme aj lyzicku vymenili. Tak neviem ci to bolo tou mrkvou alebo lyzickou. Ale som rada, ze pekne papkala. Este som aj trosku dohrievala. Zajtra bude mrkvicka a zemiacik. Som rada, ze nam aj ta nova lyzicka vyhovuje. Ta stara bola asi velka.
@olifcek ja pouzivam tesco 3 midi, tak ked pridem po tricka, mozem ti priniest zo dve a vyskusas. Aspon nebude musiet kupovat a tak skusat.

olifcek
17. aug 2010
olifcek
17. aug 2010

@svetlankat jeeeej, Ty si zlataaa...ja Ti i dam peniazky za tie dva kusy, hm? x;o))

a tricka by som mala mat v piatok...jasne, to biele pojde dnes x;o)

zoska
17. aug 2010

my kazdy vecer po kupkani robime tapi tapi tapusky isli macky na hrusky.....
potom este nozkami cvicime- jedna nozka hore dole, druha nozka prave tak.....
a este spadla hruska zelena si hovorime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre