Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dorotka2
6. okt 2010

Pridavam sa ku gratulaciam prenase male Natalky. Pekne oslavte, maminky rozdajte pusinky od nas s Viki. Ja mam novinku, vcera sa Viki uplne sama posadila, bez pomoci, sme ju obaja videli,len ja som bola odprevadit kamosku, tak som ani odfotiti nestihla. Dnesuz opat sedela,nieuplne,ale taksikmo. Ked ju sediet dam, vydrzi strasne dlho,rada sa tak hra, aj ked viem, ze sa to nema, nemohla som pocuvat ten rev, ako chce sediet a nevie to, ale to somju nechla len chvilku, teraz uz dlhsie,vcera sedela po tom ako sa posadila asi 15 minut, sikulka moja mala. Uz je cely den na styroch, tak som zvedava,kedy to zacne, zatial sa plazime dozadu. 🙂

dorotka2
6. okt 2010

@olifcek @laxity aj u nas leje, ja chcem, aby bolo pekne, ja chcem ist na prechadzku ☹

olifcek
6. okt 2010

@dorotka2 2laxity u nas vcera lialo, sli sme na baby plavanie a kus prechadzka este, saq pod dazdnikom, hm?

@dorotka2 gratulujem 😉 my uz len v sede sa hrame...vcera som kupila i sedatko do vane, takze parada, dnes vyskusame...

Oliv uz stale castejsie sa dava na 4 a kolise sa, cochvila uz mozno i po 4 pojdeme, nielen sa plazit, ze? i ked to plazenie uz nie je len plazenim, uz je to cosi medzi plazenim a chodenim po 4 😵

martulanr
6. okt 2010

Ahojte tak po dlhom case vas citam ale iba posledna 2 strany maly je stale umrncany teraz je aj chorý
maly zo škôlky kašle sople priniesol a drobak to chytil este aj zubadla do toho tak v noci nespime len by sa kojil flašku nechyti ani za toho.... ked ho zoberiem k nám do postele tak je dobre ale musi sa prisosnut nechce mi jedavat maso ked mu dam jablka tak tie by zjedol za vagón takze všetko este stale mixujem
zubov mame 4 tak pri kojení sa neviem dočkat kedy uz prestane
sedi celkom fajn ale jeho to nebaví sediet stale na nohy sa stavia a skáče jedna radost

Natálke prajeme všetko naj naj ...

olifcek
6. okt 2010

@martulanr my papame prikrm, ale mm neobmedzili, hehe

laxity
6. okt 2010

@olifcek ktoré sedátko? ja ho idem dnes kúpiť 🙂

zucana
6. okt 2010

baby ja som taka krava...ja som kupila nejaku redukciu na postielku cestovnu...toto:je to pre novorodencov
😒
http://www.mytoys.de/Hauck-Reisebetteinhang-60-...

neviete o niekom kto by to chcel?

zoska
6. okt 2010

ahojte 😉
Natálkam krásny meninový dníček želám 🙂
@olifcek Oliv je krásnučká 😉
@zucana dufam, že ti to rychlo prejde, to je dost na prd mať crevne problemy celkovo a nieto este pri dietatku 😒
@lenica81 oddychuj kym s este nehybe, potom si neoddychnes moc 😅 neboj casu ma dost, my sme akasi aktivna výnimka spolu s @rivatha a @lienka2

inak aj u nás je krásne slnecno 🙂 Nelka spinka v postielke, a poobede ideme na prechádzku 🙂
@lolka ja som bola naposledy u kaderníčky v januári 😕 musim uz aj ja zájsť, len si musí nejaká au-pairka nájsť cas 😅

maminnka
6. okt 2010

@rivatha @lenica81 @lolka @olifcek @laxity dakujeme za nasu Natalku 🙂

@jaja32 @laxity aj vasim princeznam vsetko naj! aj kupujete nejaky darcek? my musime aj riadne oslavovat, lebo moj syn si na to potrpi (to viete-deti-stereotypy), takze musi byt aj torta 🙂

maculik
6. okt 2010

Ahojte 🙂
tak sme konecne doma, cestujeme od 4,45, ale uz sme tu. Idem rychlo prebalit maleho, dat varit polievku a upratat okolo vtacikov (jedneho sme nasli mrtveho, ale on uz davno vyzeral chory, tak je mu asi lepsie :( . Viac napisem poobede, aj foto zo stretka pozriem, ak je 🙂

alex
6. okt 2010

@maminnka
@laxity
Natálkam všetko najlepšie k meninám! 🙂

andrea2603
6. okt 2010

ahojte 🙂
ja len na skok, aby som nezabudla na všetky naše /už si ich prisvojujem 😅 , ale veď sme jedna februárová rodinka/, teda vaše Natálky, všetko najlepšie, najkrajšie a najzdravšie prajem a nech tie zúbky ich netrápia 🙂 .

@martulanr aj ty sa ukážeš občas? super 😵 , rýchle uzdravenie a my podobne .... celú noc prisatá 😖 , zaspala o 21.00 hod. do 23.30 hod. bola 4krát hore a potom som prestala to počítať 😝 😅 , lebo by som prišla k 100. 😠

a @njonja sa tu dávno neukázala, že?

svetlankat
6. okt 2010

Vsetko naj naj naj Natalkam. Dnes je fakt krasne tak sme boli cele doobedie vonku, teraz spikame a potom ideme plavat. Dufam, ze nebudeme plackat ako posledne dva razy.

alex
6. okt 2010

@jaja32 Natalke všetko najlepšie k meninám! 🙂

jaja32
6. okt 2010

@maminnka @laxity vsetko najlepsie k meninkam. Ja som vsetkym oznamila, ze Natalka potrebuje autosedacku, dufam, ze sa podla toho zariadia 🙂 Oslavujeme az 17.10. po mojich narodkach a samozrejme bude penova torta 🙂

maculik
6. okt 2010

jej, aj ja sa pripajam - Natalkam vsetko naj k prvym meninkam 😵
ja vybalujem, Adelka teraz zaspava, Petrik sa sa napapal a tu sa hra, spal cestou z letiska pol hodku, tak neviem, kedy bude mat dalsi spanok, asi az okolo 3. A urcite nenahradi ten obedny, tak asi to bude len klasicka pol hodka...
Inak, kedze nemam navarene, dala som mu prikrm, ktory poslala svokra, bolo tam ze od ukonc.8.mes, takze bol taky kuskovity. A on to v pohode jedol, tak od zajtra uz budem len roztlacat.

na stretku bolo super, som rada, kocky, ze som vas spoznala aj nazivo 🙂 Velmi som sa tesila, ze konecne som medzi "svojimi", ze mame min.jednu spolocnu temu - nasich drobcov. Nabilo ma to energiou, vlastne cely ten 4dnovy vylet do BA bol super napad, akurat som mm v lietadle hovorila, ze som velmi rada, ze som isla.
Vsetci drobci boli dobrucki, nikto vyslovene nereval, aj ked Petik si trosku pokrical, ked som isla na wecko a dovolila som si ho nechat s 2 tetami :D

Idem este vybalovat, ale urcite vecer nakuknem. Zatial pekny dnik, v BA bolo hnusne, ked sme odchadzali, tu je pekne, tak aspon nieco 🙂

jaja32
6. okt 2010

@alex @svetlankat @andrea2603 dakujeme 🙂

selyma
6. okt 2010

@laxity @maminnka vsetucko naj Natalkam, aby boli zdrave a krasne prekrasne dalej rastli posielam pusiny 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka2
6. okt 2010

@lenica81 bud rada ze ti este nestoji na nohach.. potom sa uz od neho nepohnes.. ja uz len s nostalgiou spominam na chvile, ked lezal na chrbte a 15 min. dokazal skumat jednu hracku 😀 teraz sa do vsetkeho montuje, dvihne sa na nohy a zlosti sa, lebo sa este nevie pohnut.. no ale dnes uz take nesmele krociky urobil pri gauci, ak sa to da nazvat krocikmi 🙂 takze si este vychutnavaj pokoj 😅

lienka2
6. okt 2010

a vsetko najlepsie Natalkam 😵

blumka
6. okt 2010

ahojte...v prvom rade VSETO NAJLEPSIE VSETKYM NATALKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM...posielam pusinky a hlavne teda Juli posiela pusinky, dnes sa to naucila uz tak cielene a s takou radostou ma slinta ze az 😵

v druhom rade...baby, mate niektora doma tie vakuuove obaly na saty? viete co sa z toho vzduch vysaje vysavacom...oplati sa to kupit? je to dobra vec? ja mam na mraky veci a uz mi fakt lezu na nervy vsetky tie krabice, sice dom bude velky aj povala je velka ale predsa tie obaly su spratnejsie ako krabice...co vy na to?

maculik
6. okt 2010

@blumka ahoj 🙂
ja ich mam, v lete mi ich mama kupila, lebo tak, ako ty, mam hrooozne vela veci, ktore mi zaberali plno miesta a chcela som to pri stahovani zlikvidovat. Ja som s tym spokojna, zaplnila som ich uz asi 5 (neviem uz, aku mam velkost, ale take stredne velke, nie tie obrovske) a este mam v pivnici krabice, ktore musim pretriedit. Zatial mam tie vrecia tu hore, ale asi ich dam do pivnice, ked ju mm ulozi.
Takze ja som s nimi spokojna 🙂

Mne Petrik zaspal, Adelka od 1 spi (sa necudujem, ved je od pol5 hore a vcera tak isto), mm isiel na nakup a ja idem upratujem.

inak, musim pochvalit Petrika, uz sa krasne hojda na 4 a sem-tam vidno pokusy o take akoby odsotenie sa dopredu, ale lozenie to este nie je. Viem, ze vela drobcov tu uz lozi a stoji a krocikuje, tak sa chcem pochvalit, ze aj my robime pokroky 😉 🙂

blumka
6. okt 2010

@maculik maci, dik...hm..kukam ze ich maju tu v ke na hlavnej, tak sa tam pojdem prejst a okukam si to...
mne juli spinka od pol druhej, o 10 minut ju musim budit, ide sa plavat 😵 a mozno vstane aj sama...

raa2
6. okt 2010

ahojte baby, ako sa mate? tu je otras pocasie, ja este mam nadchu, ale uz je to lepsie.
chcem robit od jaja tiramisu a neviem ake masla mi treba, viete mi napisat priamo znacku ? 😉 dikes

garonka
6. okt 2010

všetkym Natálkam k meninkám želáme všetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenica81
6. okt 2010

kde ste kto... 😕

lenica81
6. okt 2010

ja na dnes koncim... pekny vecer a dobru noc... uz mame bodku na dasne, koniec modriny... tak hadam ta noc nebude taka hrozna ako vcerajsia... 😅 😔

alex
6. okt 2010

tak my sme si poobede dobre pospali. Od tretej do štvrtej a potom ešte od pol šiestej do štvrť na sedem 😀
Teraz sa hráme na puzlíkoch. Od kedy sa vie pretáčať aj z bruška, tak sa len točí dokola a tak sa presúva na iné miesto. No najlepšie je, keď narazí na stenu a chce ísť ďalej, len akosi tá stena nie a nie uhnúť 😀

jaja32
6. okt 2010

ahojte, este raz srdecna vdaka vsetkym gratulantom 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre