Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
15. okt 2010

@rivatha jj uz stoji pevne, uz cupita aj popri gauci 😅 konecne sa stavia aj na paty a dava chodidla az prilis do vonka ako chaplin 😅

katka888
15. okt 2010

@selyma
aha, no my ked kupime rozok alebo chlieb a kym sa k tomu mala dopracuje, tak uz to nie je cerstve ako z pekarne, preto ma to nenapadlo. 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
15. okt 2010

@laxity hehehe, mam par fotiek z rovnakeho obdobia a malokto ich rozozna z tych babetkovskych cias 🙂

@maculik je to izolacia na vodovodne trubky, kupili sme v Baumaxe 😀 😀 vyhodou je, ze ma valcovy tvar, len rozrezes a obalis hrany na jeden zatah.

@avaka ano, je to kusok izolacie, ktorou sme ten stol obalili. Po kuskoch z nej odtrhaval a zuval to, kym som nezbadala, hehe... je to take makkucke, takze mu to asi chutilo. Po case uz nebolo co odtrhavat, ale to uz vyrastol a vedel dobre chodit.

matesl
15. okt 2010

ahojte babulky,

tak darmo som si isla vecer skoro lahnut ked som od unavy nevedela zaspat ☹
priserne som hotova, zas noc kazdu hodinu hore, sople klieny , kasel...tak ja neviem kedy sa uz vyspim, ved to nie je mozne skoro 8 mesiacov bez suvisleho spanku...toto som fakt necakala, uz amma az zavrate z unavy asi...boola som na poreventivke, teda zatial na odberoch, tak som zvedava nemam sa kedy dostat k nej na vysetrenie a po vysledky...aj na kardio mi treba...aj imonologia...no musim nejak moju maminu dotiahnut...

mame problem uz aj s uspavanim na prse, je nesmierne aktivny ked treba spat, teda ked uz si brhli ocka a mrnci az vtedy ho davam, a aj tak vymysla neskutocne...dokopana som dostipana...ja neviem kam toto speje 😅

teraz chvilu spi, najem sa a idem k nemu ... aspon polezat 😖

matesl
15. okt 2010

ahojte babulky,

tak darmo som si isla vecer skoro lahnut ked som od unavy nevedela zaspat ☹
priserne som hotova, zas noc kazdu hodinu hore, sople klieny , kasel...tak ja neviem kedy sa uz vyspim, ved to nie je mozne skoro 8 mesiacov bez suvisleho spanku...toto som fakt necakala, uz amma az zavrate z unavy asi...boola som na poreventivke, teda zatial na odberoch, tak som zvedava nemam sa kedy dostat k nej na vysetrenie a po vysledky...aj na kardio mi treba...aj imonologia...no musim nejak moju maminu dotiahnut...

mame problem uz aj s uspavanim na prse, je nesmierne aktivny ked treba spat, teda ked uz si brhli ocka a mrnci az vtedy ho davam, a aj tak vymysla neskutocne...dokopana som dostipana...ja neviem kam toto speje 😅

teraz chvilu spi, najem sa a idem k nemu ... aspon polezat 😖

maminnka
15. okt 2010

@zucana ja to ciste maso v HIPP kupujem v Rakusku, telacie, kuracie a hovadzie.

zucana
15. okt 2010

dik baby este raz za komplikentos
@matesl chod si oddychnut a popros maminu tvoje zdravie je pre maleho dolezite 😖
@maminnka ja si teda donesiem....lebo takto mozem zmixovat zeleninovu s masovou co mam odskusane ze tam nie je mlieko ani kontaminacia ....

maminnka
15. okt 2010

@zucana a samotne bio maso tiez kupujem v Hainburgu.

maminnka
15. okt 2010

@matesl viem, ako sa citis... to zufalstvo som si "uzila" pri synovi, suvisly spanokj som nepoznala velmi dlho, radsej ti ani nenapise, kolko. Miestami som uz len plakala od vycerpania.

matesl
15. okt 2010

no baby a uz je hore, som sa ani najest nestihla ... ufff 😔

matesl
15. okt 2010

@maminnka no mne vcera uz len slzy tiekly, ked zaspal konecne po boji na prse a hned sa rozkaslal a uz bol hore, driapal sa po mne a ja uz ruky vytahane, predsa len ma 9 kg...uz mi len slzy tiekly, som uz nevladla, bolo mi zas od zaludka uz zle od unavy 😖

matesl
15. okt 2010

@zucana jeej a novy uces nevyzaduje caste zehlenie? ja som tiez raz tak bola ale ja mam vlnite vlasy a to je des, teraz vsetko dam do copu a je pokoj

matesl
15. okt 2010

no idem s nim zas bojovat vycistit nos a kvapky atb dat 🙄

maminnka
15. okt 2010

@matesl dam ti dobru radu, ked Risko spi, aj Ty spi. Kasli na upratovanie, varenie, cokolvek. Iba sa najedz a spi. Nech navari vecer muz. Na bordel sa vykasli. Inak to nejde. Mne to fakt pomohlo.

matesl
15. okt 2010

@maminnka snazim sa to tak robit, ale nestihla som sa najest ani...a poobede bude spat vonku, takze dnes som uz skoncila...
inak to tak uz robim...aj na obed idem s nim aj doobeda a poobede ideme von aj mne to pomoze, nemusim ho vlacit na rukach...nezahra sa ani 5 min sam 😅

matesl
15. okt 2010

baby a poradte mi, maly ked tolko grcal ogrcal celu stolucku, som ju vovani vysprchovala, len tie popruhy nejdu odmontovat a strasne smrdia, ako to mam nejak vycistit aby nesmrdeli?

maminnka
15. okt 2010

Mati, aku mas tu stolicku?

garonka
15. okt 2010

@selyma ja davam jednodňovy rožok a troška masla a šmakuje 😉

garonka
15. okt 2010

@laxity ja bych brala podľa toho aku ma Natalka veľkosť ak nosí 74 tak bych kupila už 80tku 😉

jej a uchvatne tie legínky su a to aj chlapci take nosia? 😅 lebo sa mi pačiaaa 😅

garonka
15. okt 2010

@zucana vau vau sexy mamina, učes Ti sekne 😉

matesl
15. okt 2010

@maminnka prima papa peg perego

zucana
15. okt 2010

@matesl ja mam take vlasy predzehlene takze netreba 😀 a teraz mam v cope 😉

matesl
15. okt 2010

napadlo mi to este kefkou nejak praskom vydrhnut a fenom hned vysusit, lebo su to hrube popruhy a asi tym ze to tazko schne tak to zatuchne 😝

matesl
15. okt 2010

@zucana heej dala si si to vyrovnat? pocula som o tom ale ze to nevydrzi dlho
inak ja som si raz normalne trvalou nahladko vycesla vlasy a to bolo super 😀 😀

zucana
15. okt 2010

som robila prvykrat roastbeef so zemiakmi a rajcinovo cibulovym salatom a smakovalo mm....ja som si ho samoska pripiekla

zucana
15. okt 2010

@matesl nie ja mam take tazke vlasy ze su jak vyzehlene stale 😀

zucana
15. okt 2010

ozik baby uz mame minizub mam uz kefkou cistit?
@matesl co bych ja dala za kucerave vlasy 😵

maminnka
15. okt 2010

@matesl a ozuzlava Risko tie popruhy? ak ano, ja by som to necistila praskom.. ja viem, mne sa hovori, ja som tie svoje strcila do pracky, daju sa zospodu vybrat

zucana
15. okt 2010

a moje dieta uz tyzden spi od 12-13.30 alebo aj druhej potom o 6tej pol hodku da....

dorotka2
15. okt 2010

@matesl ja mam prima papa newborn a mne sa daju vytiahnut. Skus dat dole ten umelohmotny obal na stolicke. Aj ked tato je ina,no a asi si to aj skusala, co? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre