Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. okt 2010

ideme sa presunut...bru nocku, baby x;o)
@maculik no Oliv cestuje, ale len horizontalne, vertikalne zatial ee 😀 😀

avaka
27. okt 2010

@maculik ,cestuje,stale sa na to budim...ja si niekedy lahnem tak sikmo,ze si dam nohy krizom k postielke,keby tam nahodou odcestovala a este aj vankus tam mam...tak dufam...

olifcek
27. okt 2010

@maculik a ja sa tesim,ze sme do osmeho mesiaca vydrzaliiiiiiiiiii, kazda takato sprava ma len alen potesi x;o) lebo ved Oliv nemusi chciet mm uz zajtra a ja sa budem moct i pokrajat, ze? 😉

lucia411
27. okt 2010

no a kde je kvietok?blumka myslim....nevidim, nepocujem 🙂 je ok?

lucia411
27. okt 2010

maculik aj nasa strasne cestuje po postielke...teraz som bola pozriet.je tiez v rohu, ritulku ma hore a hlavicku zaborenu s ruckami...o chvilku bude zase naopak

maculik
27. okt 2010

@lucia411 Petik tak isto, teraz som ho bola nakojit, lebo plakal a dala som ho do postielky a hned kolienka pod seba, ritka hore, no zlatucky 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex
27. okt 2010

@olifcek @rivatha ja mám tiež taký malý noťáčik, ale acer aspir one. Jediná nevýhoda je, že nemá cd romku.

@lolka @lenica81 no sú to naše šikulky.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
27. okt 2010

@alex no ja som v predoslom notaku mala vsetko, co nie je na skodu....

@rivatha no my mamedoma tiez PC, jeden v obyvacke, ten je nadupany, mame k nemu dva LCD monitory, OS Linux, manzel tu ma notacik, a v trucovni mame este jeden PC, starsi, ale staci x;o))

tento malicky chceme na cesty, ci do postele, ked malicka uz bude chciet haji a my kukat filmiq a pod. x;o)

olifcek
27. okt 2010

inak...my sa od 23:00 salime, Oliv sa prebrala a nie a nie zaspat, hehe

olifcek
27. okt 2010

@svetlankat @blumka , baby, mame tie pasy ok? trcia kusok nozicky, ale pisali ste, ze ked netrci hlavka, ze je to ok

alex
27. okt 2010

@rivatha @olifcek aj my máme aj PC, takže tam mám CD romku a tu len s kľúčikom, či kartou. Ale občas by sa aj tu zišla na pustenie nejakého CD s hudbou, ale inak som spokojná 🙂
Mne Jakubko zahajal pred deviatou a bola som o štvrť na dvanásť ho kojiť, čo sa zobudil, ale spinká ďalej. Ja sa tiež chystám už, lebo ma láme.

olifcek
27. okt 2010

tu je pas o jedno vyssie dany....ako zistim, co je spravne?

laxity
28. okt 2010

dobré ránko

@zucana šťastnú cestu domov 🙂

zucana
28. okt 2010

@olifcek ked je fixnuta ze tam nelieta s tymi pasmy tak je to oki ...skor ta posledna foto 😉

@laxity dik som tu az do 18tej este na SK

a sveter mi je dobry ja mam veru radsej volnejsie 😅
a aj nasa spi s ritkou hore a ona sa rada zabara do hniezda-bokov

lenica81
28. okt 2010

ranko baby... noc fajna... 😵

@olifcek ja uz som dala pasy do vyssieho otvoru, sak je Vilko dlhsi ako ked sa narodil... nech to ma nad ramienkami, aby jej to neslo spod chrbatika... jak hotentot, ale jak inak to napisat... a pritiahnut napevno, aby sa tam nemohla velmi hybat, a uz vobec nie dopredu... aby nemala velmi volu, ked zabrzdite... my to teda davame takmer na doraz... 😅

maculik
28. okt 2010

Ahojte,
tak my noc otras, akoze mavame zle noci tak ci tak, ale toto bola zla na druhu 😖 V kuse sa budil, rano potom vyzeral vyspany uz o 6, nakoniec nieco po pol7 sa este pricucol a zaspali sme, on tahal do 8,45. Takze teraz sme boli na prechadzke a este nevyzera unaveny, neviem, kedy bude mat prvy spanok. Ale ja som hotova, bolia ma oci, no nanic. Lahnem si s nim, obed mame a poobede spravim franc.zemiaky.
Aspon ze nemusim upratovat, mama upratuje az az, musim ju az zastavovat, ze ved dlazky netreba kazdy den zmyvat.

my tiez este mame vajicko, ale v dec.uz na Sk berieme aj pre Petrika velku sedacku, to uz bude mat isto 9kg, ved pred 2t mal cez 8,5.

Zajtra v noci uz pride mm, tak sa tesime, akurat rozmyslam, co varit na sobotu.

dorotka2
28. okt 2010

Babule, no tak my dnes podla mna vitazime s najhorsou nocou. Viki sa celu noc drhla, od dvanastej do druhej bola hore a plackala, teda revala lepsie povedane, nevedela dychat,nechcela si dat odsavat sopliky, ked som jej ich odsala, revala tak, ze mala hned opat plny nostek, stale to robi, ja neviem, ako jej vysavat sopliky. Idem kupit vysavac, mam aj tu odsavacku na neho, lebop takto to nejde.Mam tu elektricku, ta je nanic,rucnu od chicca, ta je dobra, ale nie taka, ako ta na vysavac. Mame rainbow a na ten sa ta odsavacka dat nemoze, lebo sa neda regulovat. 😠 Takze dnes kupime nejaky lacny vysavac len na sopliky asi. 🙂 Ale neva, hlavne, ze bude Viki ok. Ked sa zobudi,ideme k doktorke, uz mame sopliky druhy krat predtym tonebolo ale take ako yteraz. Normalne som hotova z toho, a stale len placka.Nonemame ani kasel, teda pokial jej to nestecie a nedrhne sa a ani teplotku. Aj ked sa vykecava, tak nema nejak zachripnuty hlas alebo co. Ja faktneviem, dufam, ze stihneme tu doc, asi budem musiet malu zobudit. ☹

olifcek
28. okt 2010

@zucana oki, takze pasy vyssie x;o) DAKUJEEEM

@lenica81 dakiii, potvrdene, nechame to vyssie x;o) ako na poslednej fotke x;o)

@maculik pozicaj mi maminuuuu x;o) aj zaplatim za upratanie x;o))

Oliv bude mat isto v decembri uz 9kg 😵 😵
@dorotka2

avaka
28. okt 2010

ahojte,
my noc celko dobra.... 😎 cca 4-5x sme cucali
baby,to je hrozne s tymi soplami... 🙄 ,ozaj @zucana,este je Viki zachripnuta?
veru fakt!kde je @blumka??? 😕

zucana
28. okt 2010

@avaka uz je lepsie 😉
@dorotka 😒 nechytili to aj druha vika spolu na stretku ?chudatka malinke 😔
ja som bola v auparku este som kupila jeden svetrik a ciapku v zare 😅

dorotka2
28. okt 2010

@zucana neviem, boli sme u lekarky,mozno je to opat zo zubkov, lebo nema napadnute ani plucka ani hrdielko. A ma napuchnute aj horne dasienka, aj dolne dvojky, takze mozno nasa reakcia na zubky budu sopliky, co ma teda moc netesi. ☹

zucana
28. okt 2010

@dorotka2 juuuj tak nic moc....tak len teda aby vam to co najskor preslo 😔

zucana
28. okt 2010

ja balim a nejak zasa nemestim....

olifcek
28. okt 2010

@zucana 😅

olifcek
28. okt 2010

jaaj, som vcera chcela....euro, ze ked uz bude Oliv stat, nech kupime topanocky s pevnou podrazkou, nech sa nezacne stavat na spicky...ja, ze kamoska /@blumka/, odporucala RAK, ale, zxe maju malinkaty opatok, tak povedala, ze najidealnejsie su prave tejto znacky.... 😉

olifcek
28. okt 2010

euro=neuro 😀

selyma
28. okt 2010

ahojte babky. Boli sme v poradni, tak mame 70 cm a 8100g. A tie zvysene teploty, dr. vravela, ze od pol roka sa odratavaju 7 dieliky, takze vlastne nema teplotky. Idem vas pocitat, co stihnem. Klauduska uz zarezava asi 2 hodiny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre