Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
7. dec 2010

ahojte,
sme v nemocnici 😢
Nelka dostala silné hnačky....z materskeho mlieka do kt. sa vylučovali ATB ktore som ja brala...moze sa pri nich kojit, ale Nelke to proste nesadlo...
hnackuje od soboty, v nedelu to vyzeralo lepsie, v pondelok sme od obvodnej dostali probiotika a elektrolit, ale asi nezabralo, lebo poobede stale hnackovala, co spapala/ vypila nou len prebehlo a podvecer dotalateplotu 38,3 po odratani, a nadranom o 3tej mala 39,2 po odratani, tak sme leteli na pohotovost, odtial nas poslali do nemocky a tak sme tu...
Nelinke tecie uz druha infuzka, je priviazana o postielku obidvoma rukami, cize lezi len na chrbte a stale place, ze sa nemoze otocit...
nastastie zaspinkala pred chvilkou, a ja som si po dlhom case otvorila pocitac...nejakym zazrakom je tu net, tak som sa vystazovala...

baby ja uz akosi nevladzem, som chora, unvena, nevyspata, a bojim sa o nu
drzte nam palce... vraj to bude tak na 3-4 dni, ale ztial vysledky z krvi a z vyterov niesu...

blumka
7. dec 2010

@zoska chudatko Neli a vlastne aj ty... ☹ dost si si doteraz vytrpela a este aj toto...skore uzdravenie Nelinke prajeme a tebe trosku oddychu..nemoze ti prist niekto pomoct?

raa2
7. dec 2010

@zoska joj, to je strasne, prajeme vam skore uzdravenie !!!! a aby vas skoro pustili z nemocnice...Opatrujte sa!

zoska
7. dec 2010

@raa2 dakujem
@blumka Mamina mi pomahala od piatku doteraz..ja som s malou na izbe v nemocke...mamina ostala u nas, poupratovat a poobede dojde so stravou
mm bol s nami, ale teraz uz je naletisku a cestuje a pride az v piatok...bol zufaly ze ceswtuje...nuz ale neda sa inak

ked s mi bude dat tak sa vam ozvem, teraz zachvilku bude vizita a este idu brat malej krv uz milionty raz...
vecer budu vraj vysledky vyterov na infekcie a rotavirusy, dufam, ze sa nepotvrdi nic vazne

zoska
7. dec 2010

a prepacte le nemam kedy docitat to mnozstvo stran, momentalne teda ani niesom v takej nalade...
nejaky strucny prehlad noviniek, pokrokov....
nech sa potesim trosku s vami
dufam, ze ste vsetci uz zdravi

blumka
7. dec 2010

@zoska joj, skoda ze ti mm odchadza, a nemoze niekto este k tebe prist akoze na navstevu len tak trosku sa s tebou porozpravat, vies ako taku psychicku podporu ☹
tak verim ze vecer budu vysledky v poriadku a ze coskoro pojdete domov

raa2
7. dec 2010

@svetlankat sikovna malicka, prve krociky !!!!

laxity
7. dec 2010

dobré ránko

@zoska tebe a aj Nelke prajem skoré uzdravenie...a veľa veľa síl a asi ako píše @blumka najlepšie by bolo keby ti mal kto pomôcť 😔

daj vedieť za výsledky držím silno päste ☹

jaja32
7. dec 2010

@zoska skore uzdravenie obom

dorotka2
7. dec 2010

@zoska moja, drzkajte sa obe, hlavne ty, musis byt silna pre Nelku. Je to tazke,je to jasne, neviem si to predstavit, ake to mas teraz tazke, ale verim, ze to rychlo prejde a budete obe v poriadku. 😔

blumka
7. dec 2010

babce, na fb je zopar fotociek zo vcera, jedno video a druhe sa prave natahuje 😉

jaja32
7. dec 2010

@blumka ja som uz kukla 🙂 🙂

olifcek
7. dec 2010

@maculik ja som sa i bala, ci meskat nebudete... ale super, ze uz doma... po cajiku uz zubky neumyvas? cajiky robia povlak na zuuubkoch 😉

Oliv sla opat hajat az o 1.00 a opat vstala o 9.40 a rovno sa sali. odkial tie deti maju tolko energie? 😅
@zoska ufff... musi Ta strasne boliet ten pohlad na malicku ☹ drzim paste aby dobre vsetko bolo a nech ste skoro doma... pis aj @annag

olifcek
7. dec 2010

v KE nam od vcera prsiiiiii

garonka
7. dec 2010

@zoska silno držíme päste aby ste obe vyzdraveli a šli domov

garonka
7. dec 2010

inač problem s topanočkami mame poriešeny, sa teším, tobiho krstej ocko je majiteľom firmy Slovobuv oni vyrabaju topanočky tak sa teším, na prve krôčiky budeme mať od nich a ak bude problem ušiju nam na mieru 🙂

olifcek
7. dec 2010

@garonka preco by mal byt problem?

garonka
7. dec 2010

@olifcek lebo ja drahe nechcem 😉 a keďže tobi ma vyšší nart tak nemaju problem mu ušiť topanku na mieru 😉

olifcek
7. dec 2010

@garonka i Oliv ma vyssi nart...protetiky obuje, ja som ich kupila za 13,50 teda tie na prve krociky... @svetlankat ma rak-y a tie su podobne protetikam, len stali viac kus... neboooooj 😉

inak... neodpisala si mi este na ip 😉

garonka
7. dec 2010

@olifcek no uvidíme lebo my aj problem s capačkami mame, jedny som prerobila, našila som suchy zips 😅
aj tie slovobuvky budu super

jaj IP 😅 odpíšem 😉

olifcek
7. dec 2010

@garonka jj, capacky... dnes idem vratit jedny, co sme kupili predvcerom... kvoli nartu neobujeme ☹

zucana
7. dec 2010

@zoska akurat vcera som sa na teba pytala...doriti a to nevedeli ze tam mozu byt pri tych atb taketo neziaduce ucinky? isto to nema nejaky rotarovirus? chuda male...dufam,ze jej to cim skor prejde.....az mi slzicky vyhrkli ale nechcem ta zosmutnovat iste vsetko dobre dopadne a o chvilku ste doma a zdravucke....drzim palce aby si neprisla o mliecko alebo aby nebol problem potom s umelym.....
no a zhrniem ti to tu trosku aj ked teda nie som expert lebo necitam uplne....
my s viki a svetlanka a trosku aj olifcekina dievka uz urobili take prve minikrocky....blumkina tete mala predstavenie v skolke, maculik bola 2t na SK a trosku stresuje ze maly jej este nesedi sam ale beha a stavia sa....my sme mali vcera teplotu ale dnes ok....robia sa tu vianocne foto o stosest a viac si nepamatam 😅 jaaaj kosicakny budu mat stretko v piatok u blumky ktora po nociach robi vianocne ozdoby 😉 baby pridajte co som zabudla 😎

garonka
7. dec 2010

@olifcek aj z teska sme skušali take zvlaštne číslovanie maju, my sme neobuli ani trojky 😕 a take krasne modre kožušinkove boli a male.

zucana
7. dec 2010

@zoska akurat vcera som sa na teba pytala...doriti a to nevedeli ze tam mozu byt pri tych atb taketo neziaduce ucinky? isto to nema nejaky rotarovirus? chuda male...dufam,ze jej to cim skor prejde.....az mi slzicky vyhrkli ale nechcem ta zosmutnovat iste vsetko dobre dopadne a o chvilku ste doma a zdravucke....drzim palce aby si neprisla o mliecko alebo aby nebol problem potom s umelym.....
no a zhrniem ti to tu trosku aj ked teda nie som expert lebo necitam uplne....
my s viki a svetlanka a trosku aj olifcekina dievka uz urobili take prve minikrocky....blumkina tete mala predstavenie v skolke, maculik bola 2t na SK a trosku stresuje ze maly jej este nesedi sam ale beha a stavia sa....my sme mali vcera teplotu ale dnes ok....robia sa tu vianocne foto o stosest a viac si nepamatam 😅 jaaaj kosicakny budu mat stretko v piatok u blumky ktora po nociach robi vianocne ozdoby 😉 baby pridajte co som zabudla 😎

olifcek
7. dec 2010

@garonka ja som take kupila tehlovej farby... kupila som dvojky, ale tie neobujeme a trojky budu mat dlhe chodidielko ☹

garonka
7. dec 2010

@olifcek jaj už viem viem ake a sa mi pačili 😵 len škoda, že taky zvlaštny strih maju vyzeraju veľmi teple 😔

olifcek
7. dec 2010

@zoska no, Oliv len dva krocky urobila i to v zachvate snahy ist za mojou mamou, ktora sla na wc 😀 ale Miska a Vikinka su uz macherky... uz urobia krocik, zastavia sa a znova 😉

@zucana ja si ani moc nepamatam...

olifcek
7. dec 2010

@garonka oresne tak, kozusinka i vo vnutri, joj, a ja ich musim vratit

maculik
7. dec 2010

dobre ranko 🙂
dlazky umyte, obed pre Petrika sa vari, ja to dnes odbavim len spagetami s tvarohom a dzemom a polievku.

kocky, cvikla staci so zemiakmi a maskom, alebo mam este nieco k tomu dat?

@olifcek uz som len vyplachla ustnou vodou, ja bezne caj vecer nepijem, ked uz mam umyte zubky, ale vcera som ho potrebovala 🙂

@zoska joj, co sa to na vas stale lepi? Skore uzdravenie prajem, neboj, tam jej pomozu, aj ked to musi byt strasne divat sa, ako je priputana ☹ Dufam, ze vam to co najskor prejde a skus si pospat, ked to pojde,a lebo aspon len tak oddychovat. Aj ked v nemocke asi sotva, ze? 😒

maculik
7. dec 2010

inak, Petrik spal polku noci pri mne, to asi z tej cesty bol rozhodeny. Zato Adela spala ako dudok do rana, zobudila sa v super nalade a ked este nasla pri posteli cizmicku a pri nej balicek od Mikulasa, co tu nechala suseda, ktora nam chodila krmit vtaciky, tak to uz bolo radostiiiii 😵 Do skolky prisla s usmevom, hned ucitelke na ruky a pusu som si zase musela pytat 🙂

garonka
7. dec 2010

@maculik jA som šupla aj tekvicu aby mal toho viac a teraz sa mu take varí 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre