Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
10. jan 2011

@teuska hadam to raz prejde

dorotka2
10. jan 2011

@jja pridavam sa, vsetucko naj malej princeznicke

laxity
10. jan 2011

@jja ja nepoužívam na ruky nič...a Johnsons už vôbec nie 😠 , ale keď ideme von, tak natieram tvár krémikom z LR kozmetiky 🙂

laxity
10. jan 2011

@jja a všetko naj k včerajším 11 mesiačikom 😵

laxity
10. jan 2011

@dorotka2 dnes má @jaja32, včera mala @jja 😀

jja
10. jan 2011

@laxity dakujeme 🙂 a preco Johnsons uz vobec nie? nieco mi uslo? ja to pouzivam od dvoch mesiacikov a az teraz nastal taky problem...

teuska
10. jan 2011

@svetlankat hadam sa raz vyspime 😀
@jja aj ja sa pridavam ku gratulaciam
ja pouzivam od oriflamu krem

laxity
10. jan 2011

@jja bo čo ja viem, tak testujú na zvieratách 😔 ...a ja sa radšej vyhýbam

dorotka2
10. jan 2011

@jaja32 tak aj vam vsetucko naj teda,nejak tomam pomylene 🙂
dakujem @laxity

maculik
10. jan 2011

aaaahojte 🙂

ja upratujem a trosku sa chystam, kedze poobede ideme na to cvicenie. Petrik spi, tak mam chvilu cas 🙂

@teuska neporadim, lebo my sa uz od narodenia budime stale kazde 2h, vlastne aj castejsie.... Takze ja len cakam na noc, kedy sa zobudi uz len 1-2x 🙂

taaak a uz nespi, lucim sa teda 🙂

laxity
10. jan 2011

@jja a teraz pozerám, že aj Pampers 😅 ...vrrrr no niekedy sa nedá vyhnúť, ešte keď som používala sprchový gél Palmolive, tak je ľahko prejsť na iný...alebo prejsť na Huggies 😀

laxity
10. jan 2011

@maculik vidím, že viaceré sme vo švungu s upratovaním 😀 , ja som tiež stihla prádlo posušiť, upratať, riady do poriadku, myčku pustiť-dosť dôležitá úloha 😀 , utrieť prach a aj s malou sa pohrať a uložiť ju spať...a teraz kávičkujem a fakt nemienim nič robiť 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
10. jan 2011

@jja vsetko naj .my pouzivame bioderma coldcream maju ju aj na SK a je super na zimu ....som si ju tam kupila
no a my mame na prenos nieco taketo:
http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/la-...
inak mne je nanic....zasa mam plny nos a nadchu.... 😖
@zoska dufam vsetko oki

zoska
10. jan 2011

Caute,
u dr. klasika, mala plakala, ale dr. bola celkom fajn, aj uznala ze malinka ma uz stres z bielych plastov, zobrala krv, zajtra budu vysledky a podla toho uvidime ci bude treba liecit...zatial povedala, ze je to len nadcha silnejsia spojena so zahlienením, zeby to malo prejst...treba vyplachovat nos, na noc ak treba tak davat nasivin, ten mucosolvan som povedala ze davam, tak vraj ok...
mm ide po vysledky zajtra, kartu sme si vzali celu, ale zatial len na prefotenie, lebo chceme uz doriesit to pochybenie nemocnice pri neinformovani o salmonele
a prejst ku druhej mozem az ked od nej budem mat papier, tak ako @avaka pisala

laxity
10. jan 2011

@rivatha 😀 som sa pobavila na mm a gombíku 😝

aj ja som si čítala pri malej bo je na veľkej posteli a pekne krásne som sa po 10 mesiacoch dozvedela, že ušká sa nemajú čistiť vatovými tyčinkami až tam dnu...ale mojej Naty sa veľmi špinia 😠

chodievaš na zumbu? super aj ja by som sa už mohla rozhýbať 😀 a to som si dala predsavzatie do Nového roka, že do leta musí ísť brucho preč 😀

zoska
10. jan 2011

@jja my mame nivea baby proti chladu a vetru 😉

laxity
10. jan 2011

@zoska sa jej ani nedivím, že má stres z bielych plášťov...my sme boli 3 dni v nemocnici a stačilo mi, Naty ako zbadala doktora začala plakať 😔

dúfam, že bude všetko v poriadku 🙂

zoska
10. jan 2011

zumba aj mna lakala, ale teraz uz moc nechcem vypotit zo seba kilecka, uz netreba 😉 ale chcelo by to nejaku posilku na pospevnovanie, lebo som akasi roztrasena ci co 😅
len este kohosi k sebe splasit, samej sa mi nechce...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
10. jan 2011

@laxity mne spustila Neli plac aj u Batu ked sme topanocky kupovali a isla k nej predavacka s s tym pravitkom na meranie velkosti, som jej to nakoniec musela ja zmerat...uplne bola vyplasena, vystresovana, chuda ☹

laxity
10. jan 2011

@zoska 😀 presne toto som vravela mm, že už by mi mohol dať konečne aj normálnejší darček (poukážka do fitka, masáže....), ako nejaké panvice a elektrické zubné kefky a depilátor 😀 😅 😀

laxity
10. jan 2011

@zoska chúďa naozaj...ale verím, že čoskoro bude dobre 🙂 inak Nelka je pekne vysoká...akú mala pôrodnú výšku?

zoska
10. jan 2011

@rivatha kamoska si chvalila bossu cvicenie- to je na tych polfitloptach- vraj bola spotena jak mys a este aj svalovku mala lebo je to poloaerobne a poloposilovacie 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
10. jan 2011

@zoska to som ešte ani nepočula bossu cvičenie, idem kuk na nete či je niečo o tom 😕 ...také by som aj ja potrebovala a nie pilates 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
10. jan 2011

@laxity 51cm, no ma byt aj po kom 😅 ale snad nebude vyssia ako ja , to by som jej nepriala, ved si pamatam ako som mala problem si kupit veci s dlhymi rukavmi a dlhe nohavice a furt som vsade trcala 😅

laxity
10. jan 2011

@zoska si asi aj dosť schudla za posledné obdobie...bo ja som bola tri dni v nemocnici a 2 kg dole 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre