Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

elleniak
29. jan 2011

andrea2603...kakao, cokaladu urcite od dvoch rokov...

elleniak
29. jan 2011

laxity....pytala som sa na to pediatricky jogurt sa moze kazdy den ja davam activiu bielu primiesam tam banan alebo susienky.

andrea2603
29. jan 2011

ja som ešte avokádo ani nejedla 😅 .
... a dnes sa so mnou zatriasla stolička a ja som si myslela, že to Liv sa štverá zase ku mne a nie a ja, že tak čo ma trasie a potom v správach sa dozviem, že bolo zemetrasenie ☹

@elleniak ja viem, to zucane v IT dovolili kakao, ale ja jej tiež hovorím, že ešte min. 1 rok nie, dokonca alergici by nemali vôbec, aj ja a aj Lenka sme alergičky a síce čokoláde nikdy neodoláme, len sa tým nemôžme pochváliť alergologičke 😎

andrea2603
29. jan 2011

a @olifcek tu dnes nebola?, snáď sa už majú lepšie.

elleniak
29. jan 2011

Filipko prave zaspal ...uspaval tatino, dnes sme boli kupit prve boty v Senci, je tam taky celkom fain obchod s detskym oblecenim staly 19 E asi taka normalna cena? cislo 20 ten ma nohu ze....

garonka
29. jan 2011

@andrea2603 bola v tajnej teme 😉

garonka
29. jan 2011

@elleniak jej ake botičky? my mame RAK a stali 16 € 😕 ale číslovanie maju asi divne, raky mame 18 a pol a z deichmanu 20tky 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
29. jan 2011

@rivatha musi dajako zmäknuť šak ja chcem ho rano na raňajky s tobim 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
29. jan 2011

@andrea2603 kedy to bolo ? nam sa triasla nocna lampa a kukam kto do nej bucha, ale to bolo az podvecer.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
29. jan 2011

@andrea2603 uz som si precitala, presne vtedy som malu obliekala po kupkani a kukam ako mucha puk co to? tak uz viem

elleniak
29. jan 2011

garonka znacka Wanda slovakia www.obuv-detská.eu, to som nevedela že deichmann ma detske botky...

jaja32
29. jan 2011

@rivatha v madarsku to bolo. Epicentrum 113 km od BA (4,2 stupna) a bolo to citit juznom a juhozapadnom Slovensku

andrea2603
29. jan 2011

@jaja32 cca. nejak medzi 18.30-18.50

elleniak
29. jan 2011

maminnka @laxity @lenica81 @alex @katina2209 tak kedy vidite to stretko? aby som sa vedela zariadit.

lolka
29. jan 2011

cafte, u nas sa nic netriaslo 😅 ale pocula som o tom v spravach...
@svetlankat @lenica81 tu je ta podlozka co sme kupili v Ikea, je za dobru cenu, co som pozerala v inych obchodoch, tak tie origos detske boli za cca 20 eur 😒
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/1013...

@laxity @katina2209 mne na stretko vyhovuje skor cca 11.00-12.00 lebo predtym spime, bud vonku alebo doma.
kati, ja malu nakrmim hocikde, resp. kde sa da jedlo aspon zohriat. ked je hladna, papa hocikde 😵

garonka
29. jan 2011

@elleniak maju v deichmane ale tu v KE dosť slaby vyber ☹

lolka
29. jan 2011

@elleniak aj my mame topanocky zn.Wanda, kupovala som na Kosickej v Predeti a velkost mame myslim 18 😵

lolka
29. jan 2011

@lenica81 woow, ze aka super noc a ze sa Vilko nebudil je perfis. zeby to bolo naozaj o tom, ze ta v izbe neciti a nepyta papat, ked dovtedy papal kazde 2 hodiny ? Viki je hore tiez kazde 2 hodky a ked potiahne na 3, tak som super vyspata 😅

a tie licka nase......ma ich suche, trosku cervenkaste, tak neviem ci to neni aj z kremu co som jej davala ked isla von (proti chladu a vetru)...hm 😕 skusim par dni nedat a uvidime.mozno jej nesadla zn.HIPP alebo je to zo zimy. aspon 3 dni jej nedam nic mliecne a budem sledovat ci sa nieco zmeni.

alex
29. jan 2011

ahojte,
@lolka mám doma februárové dieťa a koho nevidím, krásnu usmiatu Vikinku 😉

lolka
29. jan 2011

@alex heeeej, je tam ? super, este som si casopis nekupila, zajtra bezim do PNS 🙂

alex
29. jan 2011

@lolka neviem či je už v predaji, ja mám od mm, oni to tlačia v práci.

lolka
29. jan 2011

@alex tak to mas este "teply" casopis 😉 vcera som ho pozerala, ale este nemali nove cislo...

dorotka2
29. jan 2011

@lolka viki to ma tiez, uz dost dlho a vsetci mi tvrdia, ze zima a dudel, vraj je to pre vela deti reakcia na zimu. My mliecne vyrobky moc nedavame, a zacalo uz davno, tak neviem.
My sme dnes skusili prvy krat dat UM a nutrilon chutil. Chcela som hami a to nemali, tak mame nutrilon a uspaval tato, tak uvidime. Radili mi, ze ak chcem prestat, mam hned, lebo ked bude mat rok, uz nebude chciet prestat s mm. Zaspinkala pri papani, spapala vraj okolo 150 ml. Kolko vecer papaju vase deturence, co im davate um?
Inak stretko v avione super, cas pohoda, ste na mna nejak zabudli 😀 Len ak mozem, nie v pondelok a v stredu. 🙂
@elleniak my mame tiez od Wiki, su super, no a kde v Senci si kupovala, ja som povodom zo Senca, tak poznam. Na lichnerke pod tymi novymi barakmi? Inak vraj pekne hlavne protetiku mavaju v zdravotnickych potrebach, co su pri poste. No este som tam nebola kukat 🙂

lolka
29. jan 2011

@alex inak uz otvorili Stary most pre chodcov, tak by sme mohli ist do SJK kocikovat 😉

alex
29. jan 2011

@lolka kedykoľvek, my sme stále vonku, takže kľudne písni, keď budeš mať chuť, budeme sa tešiť 😉

alex
29. jan 2011

@katina2209 jedlo si môžeš zobrať so sebou, v avione je prebaľovací kútik, či ako to nazvať a je tam aj mikrovlnka, tak tam si to môžeš ohriať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre