Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
27. nov 2009

leni no 3týždne je dlhá doba, si ani neviem predstaviť byť toľko bez manžela.
Joj, to bude radosti keď sa uvidíte 😵

hajdylca
27. nov 2009

dobre ranko,
veru alex konecne piatok, ja som sa uz od pondelka tesila.. normalne sa tesim na matersku- hlavne kvoli vstavaniu rannemu...

boli sme vcera vo Viedni, pozriet v babyone.at ze ci lacnejsie autosedacky tam nebudu, taku aku sme chceli veru nebola, este drahsia ako u nas...
tak sme "aspon" na trhy skocili, ale drobcovi sa tam moc nepacilo, stale mi brusko tvrdlo... veru uz nie su pre mna take dlhe cesty...

leni urcite spozna a bude milo prekvapeny 🙂 🙂

blum cakam na info ako bolo v kine???????

drahy akurat vcera povedal, ze by sme mohli niekedy postielku skusit postavit, ze ako sa nam zmesti..
(inak neviem, ci si este pamatate tak dááávno som riesila dilemu ci vypytat od svagrovcov nasu, co moja mami pozicala im, tak som povedala svokre a postielka je nasa uz u nas vyse mesiaca : ))

olifcek
27. nov 2009

leni, tak spod toho bruska vykukni a uvidis, co sa bude diat x;o)

hajdy jj ja pamatam veru...super

dudu
27. nov 2009

ahojte tehulky a maminy chcela by som sa k vam pridat.. 😕 😅 😉
teuska som si pozerala tvoj album a zarazilo ma tam ze ak si bola tehu aj minuly rok tak sme boli skoro spolu tehu aj vtedy, lebo ja som mala 4.12 MA v 8 tt.
Teraz sme upne narovnako. 😅 😉
inac vsetkym drzim palceky na radostne tehulkovanie...

lenica81
27. nov 2009

vitaj dudu... a dakujeme... 😉

inak, my mame postielku po nas... len nam sruby chybaju... 😀 uvidime, co vydrzi... matrac bude samo ze novy, aby ste si nemysleli...

olif, este ma caka holenie noh... neviem, ako to zvladnem, v stredu som si robila pedikuru a brutalne som sa s tym trapila... a pucila od rehotu na gauci... 😀 ze co az budem mat vacsie brusisko...

alex
27. nov 2009

no my ako sme kúpili postieľku tak sme ju hneď aj postavili 😀

olifcek
27. nov 2009

leni no mne nohy vyepiluje manzelik, chi...nechcel, lebo, ze mi nebude sposobovat bolest, ale som povedala, ze to neboli a holit nechcem, lebo paq narastie strnisko, tak suhlasil x;o)))

ale musim sa aj inde upravit, chi...

alex my urobime tiez tak. len som sa vcera dozvedela, ze nam chce svokra kupit postielku, tak som draheho poprosila, nech si aspon typ vyberieme, lebo nerada by som bola, keby sa kupila nejaka ktoru by som nepouzivala...suhlasil, chi

alex
27. nov 2009

olif tak to má byť, svokra keď chce kúpiť, nech kúpi, ale takú čo sa páči vám.

olifcek
27. nov 2009

alex tak tak. bolo by mi luto, keby som nasla lepsiu a taku, aku chcem. nastastie niesom narocna, nemusi byt nova, ale matrac urcite novy ano, alebo takmer nepouzity.nemusim mat ani bocnicu na stahovanie, ae urcite polohovatelnu vysku matraca x;O)

hajdylca
27. nov 2009

olif aky zlaty drahy, mne moj maximalne zrkadlo poda 🙂 a z vane pomoze 😀

alex ak bysom ju nemusela obchadzat tak by aj u nas uz stala...

leni my mate tiez taku vyse 15 rocnu, matrac mame tiez novy....

Vam sa strigy vobec nerobia? ja som uz zufala... boky- pas mam uz nenormalne a vcera, ako sa aj inde upravovala 🙂 , som nasla na brusku a take su krvavo cervene... tak som vecer zufala, natrela asi 5 cm vrstvu indulonovu a ked som rano vstala pyzamo som mala nalepene na brusku 😉 no proste tym strigam sa u mna dari....

olifcek
27. nov 2009

hajdy musim zaklopat, ze ja ani jednu, zatial. ani sa nejak nenatieram...ale ja som casto pocuvala, ze mam uzasne elasticku pokozku. to mi povedali dvaja kozni lekari, ktori mi odstranovali znamienka. aj jazvy sa mi fajne hoja..zasemusim poklopat..

esteze uz lezim v postielke a ta je drevena x;oD

alex
27. nov 2009

hajdy mne sa urobili na prsníku ľavom a na pravom jedna malá čiaročka. Ale to mi vôbec neprekáža. Na brušku by mi vadili 😒

hajdylca
27. nov 2009

alex tak moje prsia su ako slniecka 😒 este od puberty 😖 a teraz sa mi nejakych par spravilo... ja snad uz iba na rukach nemam... ani to neviem dokedy, vcera som s hrozou zistila, ze aj na lytkach... ale tak to sa pri mojich kilach dalo aj cakat... nuz snad len ostava verit a dufat, ze raz nieco proti tomu vymyslia 🙂 a hlavne nech sme zdrave 🙂

zusika
autor
27. nov 2009

ahojteee...mam dobre spravy:

dnesna Pravda:

Rodičovský príspevok sa zatiaľ ani na budúci rok najnižším zárobkom v krajine nevyrovná.
Poslanci sociálneho parlamentného výboru včera podporili návrh ministerstva práce, aby sa dávka pre niektoré matky a otcov zvýšila len na 256 eur (7 712 korún). Získajú ju rodičia, ktorí pred narodením dieťaťa pracovali, po jeho príchode na svet sa však roboty vzdajú.
Návrh opozičnej poslankyne Kláry Sárközyovej (SMK), aby sa príspevok zdvihol aspoň na 266,6 eura (vyše 8-tisíc korún), jej kolegovia v sociálnom výbore nepodporili.

Olif, aj nam chcela svokra kupit postielku...ale tiez som sa bala toho co by kupila...sme si ju nakoniec kupili sami.... ale ona sa stale chcela nejako podielat na tom...tak som jej navrhla, aby nam kupila radsej tu supravu do postielky, ze to nas urcite potesi.... tak sme spokojne obe strany 😀

ozik... dnes som bola na velkom usg. - Dominik je uz otoceny hlavickou dolu, prietoky ma uplne idealne.... vazi 1,473kg.... 😀

martulanr
27. nov 2009

ahojte dnes sme toho moc nenaspali maly sa stale budil a rano o pol 7 hore 😠 ja chcem spinkaaat

uz mate pochystaneee ja mam postielku este zlozenu buduci tyzden zacnem skladat
😀 uz sa tesim vsetky veci poprat ozehlit tak to sa tesiiim 😉

Olif kedy nastupujes na matesku?

lolka
27. nov 2009

ahojte 😉
zusika, dobre spravy vzdy potesia 😉 super, ze velky ult.dopadol dobre a maly sa ma k svetu. Ja idem presne o tyzden, ta som zvedava ako sa ma mala.

my postielku mame od svagrinnej, ale na prve cca 4 mesiace mame kupeny kos, tak len ten preneseme od nasich k nam a vyperem navlek. tento rok sa bude este malovat spalna, tak zaciatkom roku to uz chcem v spalni usporiadat tak ako ma byt 🙂

hajdy, ja som sa bola vcera trochu pomotkat v meste a za chvilu ma uz bolela kostrc a pichalo ma vpravo pri rebrach.....no, uz sme predsa len vacsie a musime sa setrit 😅

lolka
27. nov 2009

jeeej, dnes mi naskocilo 30tt 🙂

martulanr
27. nov 2009

zusi super sprava 😀 aj drobec ma fajn vahu 😀
dufam ze môj sa otočííí

zucana
27. nov 2009

cafte baby...leni ty chod rovno do salonu ked si sa 3 tyzdne neto 😀
ja som predvcerom po mesiaci a sama som sa nespoznala 😀
som az prekvapena ze som to dokazala...najhorsie boli nohy lebo my nemame vanu....a nehty mi musi segra sotrihat 😉
hajdy ja mam 2 strie malinke na lavom boku ale nevidno ich su take iba zilkove....mrzi ma tvoj stav 😔
inak si pamatam ten incident s postielkou...vidis treba len ustocka otvorit...baby nebojte sa toho...samozrejme diplomaticky ale treba (deda skus aj ty s tym psikom nech mu daju gauc na dvor 😉 )
inak ja som bola na krvi...som sa zas vytocila lebo ze 65 aur na zaplatenie....tak idem v pondelok do nemocky za gyndacom nech mi ta speci predpis nech mi vratia peniaze tak som zvedava...ci sa mi to podari...
a teraz som prvykrat jedla a viki take akrobacie predviedla 😀

lenica81
27. nov 2009

zatial strie na brusku nemam... na bokoch mam este z puberty, takze to neriesim... s tymi uz nic nenarobim... 😀

olif, zavidim, mne sa este aj jazvy zle hoja... mala som na chrbte take tukove lozisko, som si to dala vybrat, a teraz to mam tak 2x vacsie... 😠

lepsia normalna postel ako roztahovaci gauc... to poznam z navstev u nasich a svokrovcov... 😒

alex
27. nov 2009

tak ja idem na veľlký UZV presne o dva týždne 🙂

zusi, super správy 😵

zucana
27. nov 2009

martulanr ani ja som nespala....od 6tej asi uz tesivost na segru 🙂
inak nam dala svokra 1000 eur ze mame kupit co potrebujeme....tak som kukala na nu ako puk lebo to nam dala chuda co si setri z dochodku....svokor sa zatim este nepochlapil 😀
inak je najlepsie podla mna vybrat si podla svojich predstav....oblecko samoska nechavam kupovat kazdemu ake chce ale muzik je uz unaveny z tej ruzovej 😀

cukruska1920
27. nov 2009

Ahojte...ako sa vam dari? dufam ze babenka posluchaju....ja idem za pol hodku volat na vysledky tak som zvedava ci uz budu...bojiiim sa

martulanr
27. nov 2009

jaj strie mam od puberty na zadku a bokoch po prvom pôrode aj na bruchu ale iba 4 čiary na lavej strane a potom po oboch bokoch iba ciarku take smiesne ale nevidno to moc hadam sa teraz viac nedotrham

zucana
27. nov 2009

alex kedy ides? ja 14.12.

alex
27. nov 2009

zuci 11.12. idem 🙂

Cukrus držím palce a neboj 😉

zucana
27. nov 2009

cukrus drzim palce...
alex tak to ides skor 😉
mne mal robit v 30tt velky a nerobil len nieco pomeral ze urobime nabuduce 🙄

lenica81
27. nov 2009

zusi, super vysledky...

ja mam velky utz 10.12. sa tesim, hadam sa synator otoci nejak normalne a nebude spat... aby sme z toho aj nieco mali...

zuci, nie je to az take zle... 😀

zusika
autor
27. nov 2009

Cukruska, ja sa pridavam a posielam kusok z mojej dnesnej pozitivnej a tesivej energie 😀

kocky, tak mne sa zase teraz casto stava, ze ma bolia klby - boky a kolena...ale tak strasne, ze neviem sediet, lezat ani nic...alebo potom mi trnu koncatiny - prava alebo lava cas cela naraz.. vcera som uz z toho bola podrazdena.....
a doktorka mi hovorila, ze ved to je normalne.... aj rebra ci zaludok ked ma boli - lebo ta mega maternica sa uz tak roztahuje...a pomalsie sa spracovava obsah.... vcera som pekne trpela....a k tomu ta kyselina.... ake to mate recepty na kyselinu?? mala som to asi 3x za sebou, ze som ani zaspat nevedela....

uz mi zacina byt to tehu viac neprijemne ako prijemne... a to sa nezvyknem stazovat ... 😒 😖

lolka
27. nov 2009

cukrus, neboj, vysledky budu urcite dobre 😉
ja nastastie strie nemam, tak dufam, ze mi nevytvoria 😖

zuci, ozaj a ked sa sestra vrati do BA, budes chciet tie DVD este pozicat ? lebo ich mam furt nachystane 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre