Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
18. jan 2011

@lienka2 pod s nami do mesta, ide i Olif

lenica81
18. jan 2011

@laxity http://www.ever-pretty.com/product-HE09060-Sexy... 😵
@lienka2 to je pravda... ale casto som sa obetovala, lebo akonahle vojdem do baraku, tak sa budi... teda v 99% pripadov...

svetlankat
18. jan 2011

@lenica81 krasne, take jednoduche, fakt krasne. ja by som take nemohla, ja mam moc tazke prsia, ale velmi sa mi pacia

lenica81
18. jan 2011

@svetlankat ked mas dobru podprsenku, da sa... 😉 samo, ze v zelenej som myslela tie saty... ale vsetky su pekne, len zlta mi nejde k pleti, a asi ani modra a fialova je teraz vsade... 😅 ak sa nebudu dat zohnat, aspon mam predstavu... 😵

svetlankat
18. jan 2011

@lenica81 mne uz asi ani podrsenka nepomoze ☹

olifcek
18. jan 2011

@svetlankat pomoze.. ked mne krasne pomaha 😉

zucana
18. jan 2011

@lenica81 veru v zelenej su nadherne 😵 u nas sa tiez rysuje konecne nejaka svadba 😀
inak som uspavala viki to bolo revu...lebo bola v postielke tam som ju objimala a masazovala ale revala jak tur ale musela som vydrzat lebo musim upratat kuchynu a pod...dufam,ze bude spinkat do 16tej ako vcera len to som bola pri nej 😅

maculik
18. jan 2011

jej kocky, krasne saty su tam... ja tiez si budem musiet nejake kupit, kedze segra bude mat svadbu (len este nevieme presne datum), ale chcem kratke. Tak som zvedava, ci nieco zozeniem, ale ideme vo februari na otocku do Luxu (musim si tam zrusit ucet, kedze peniazky z Komisie uz mi chodit nebudu ☹ , tak popozeram aj tam. A ked nie, hadam nieco potom kupim podla mojho vkusu.

inak, Petrik konecne spapal trochu obeda, urobila som mu pohanku s cuketou, mrkvou a telacim maskom, tak mu celkom chutilo. Aj ked malo, ale aspon nieco konecne.

lenica81
18. jan 2011

@maculik mne sa aj tieto, ale nemam na ne nohy... 😀
http://www.ever-pretty.com/product-HE03083-New-...

olifcek
18. jan 2011

@svetlankat cakam, ci Oliv kakne, lebo riadne prdka, ale ked do 15minut nic, tak sa oblecieme a ideme do mesta... musim este na hroncovu po recept, paq do lekarne kupit oliv homeo na zubky a potom smer mesto x;o)

svetlankat
18. jan 2011

@olifcek ok Misa este spi, ked sa zobudi, oblecieme sa a vyraame.

olifcek
18. jan 2011

@svetlankat mm som vcera vravela, ako Oliv bavili knihy, co si nam ukazala, takze dnes ideme i do knihkupectiev, jo? snad zozenieme cosi podobne, co mas, najlepsie dvojjazycne ale prevedenie ako mas x;O) aj sa tesil, ze si Oliv pochvalila, ako krasne hra na piane z archy... Oliv totiz miluje klaviriky, co mame doma 😵 😵 a mm hraval na klavir, ked bol mensi, takze Oliv je fakt po nom 😵 😵

svetlankat
18. jan 2011

@olifcek skus brnknut Lubke ci sa neprida, alebo Lucka

olifcek
18. jan 2011

@svetlankat v pohode, mame cas.. mne mm zase pride neskoro, takze vlastne od Teba zavisi, dokedy budes... ja musim pokupit par veci a vybavit par vecxi, takze...

olifcek
18. jan 2011
svetlankat
18. jan 2011

@olifcek je fakt sikovna, tak krasne jej to islo s tymi prstikmi, pockaj ked podrastie, tvoj mm bude mat riadnu konkurenciu

olifcek
18. jan 2011

baby, ako obliekate vonku? ja, ked je uz plus, ci uz dva, ci tri, davam

body s dlhym
leginky /namiesto pancusiek/
a mierne zateplene nohavice, ale fakt mierne
potom mikinku, ci svetrik
a vetrovku, ale uz nie extra zimnu
no a paq davam dvoje podkolienky, a teple capacky....
plus ciapocka flisova

olifcek
18. jan 2011

ideme my uz vooooon

elleniak
18. jan 2011

Ahojte ....pripajam sa k vam ....som takisto februarovka 2010 mam syna Filipka ako tu citam vase babence papaju skoro vsetko aj rozky ci chlebik, ten moj ani za svet roztek nechce len ho pobabre a odhodi co snim poradte? 🙂

katka888
18. jan 2011

@svetlankat
@olifcek

joj baby, prepasla som to, nevadi, nebola som na nete, ale hadam nabuduce uz mi nic nezabrani....

inac novinka, odvazujem sa sama soferovat po meste s malou / dostala som od mm golfa 😉 ale zase som nebola az taka dobra cely rok, kupil ho od sefa za 400 eur /... zajtra prva jazda, tak hadam to zvladnem 🙂 a ked ano, tak uz sa aj na jazero dostanem bez kociara :D :D

maculik
18. jan 2011

@elleniak ani Petrik nechce ziadne pecivo, nenutim ho, on raz tomu na chut pride 🙂 Aj ked jasne, ze by som rada, aby maval na ranajky napr.kocky chlebika s maslom, ale ked nechce, tak nechce, co uz.

Petulik buva, boli sme pre Adelku, ale to len na otocku a uz mal len 37,7 a bol vesely a zivy, tak hadam ta troska vzduchu mu neuskodila 🙂

zucana
18. jan 2011

caute baby mala som hrozny zazitok vika zaspala v postielke po tom placi a po pol hodke vstala s takym revom a nechcela byt v postielke a iba so mnou na velku postel a ked som ju isla prelozit hrozny rev uplne histericky a sa zajakalvala a potom ked som ju uspavala v naruci na velkej posteli tak sa este aj v spanku zajakavala....
spala 2,5 hodiny ale v manzelskej...keby som ju tam nechala samu aj sama....lenze ja si zacinam vsimat ako ona s nami zamenta....normalne si vyrevuje veci...a bojim sa ze sa mi psotavi na hlavu o chvilu....mm je na nu prisnejsi tak normalne sa s nim vcera hadala....
tak som zacala citat tu knihu o spani....chcem to skusit ale aj za tu cenu histerickeho placu????chcem ale aby mala respekt...co mam robit???

zucana
18. jan 2011

caute baby mala som hrozny zazitok vika zaspala v postielke po tom placi a po pol hodke vstala s takym revom a nechcela byt v postielke a iba so mnou na velku postel a ked som ju isla prelozit hrozny rev uplne histericky a sa zajakalvala a potom ked som ju uspavala v naruci na velkej posteli tak sa este aj v spanku zajakavala....
spala 2,5 hodiny ale v manzelskej...keby som ju tam nechala samu aj sama....lenze ja si zacinam vsimat ako ona s nami zamenta....normalne si vyrevuje veci...a bojim sa ze sa mi psotavi na hlavu o chvilu....mm je na nu prisnejsi tak normalne sa s nim vcera hadala....
tak som zacala citat tu knihu o spani....chcem to skusit ale aj za tu cenu histerickeho placu????chcem ale aby mala respekt...co mam robit???

zucana
18. jan 2011

caute baby mala som hrozny zazitok vika zaspala v postielke po tom placi a po pol hodke vstala s takym revom a nechcela byt v postielke a iba so mnou na velku postel a ked som ju isla prelozit hrozny rev uplne histericky a sa zajakalvala a potom ked som ju uspavala v naruci na velkej posteli tak sa este aj v spanku zajakavala....
spala 2,5 hodiny ale v manzelskej...keby som ju tam nechala samu aj sama....lenze ja si zacinam vsimat ako ona s nami zamenta....normalne si vyrevuje veci...a bojim sa ze sa mi psotavi na hlavu o chvilu....mm je na nu prisnejsi tak normalne sa s nim vcera hadala....
tak som zacala citat tu knihu o spani....chcem to skusit ale aj za tu cenu histerickeho placu????chcem ale aby mala respekt...co mam robit???

zucana
18. jan 2011

caute baby mala som hrozny zazitok vika zaspala v postielke po tom placi a po pol hodke vstala s takym revom a nechcela byt v postielke a iba so mnou na velku postel a ked som ju isla prelozit hrozny rev uplne histericky a sa zajakalvala a potom ked som ju uspavala v naruci na velkej posteli tak sa este aj v spanku zajakavala....
spala 2,5 hodiny ale v manzelskej...keby som ju tam nechala samu aj sama....lenze ja si zacinam vsimat ako ona s nami zamenta....normalne si vyrevuje veci...a bojim sa ze sa mi psotavi na hlavu o chvilu....mm je na nu prisnejsi tak normalne sa s nim vcera hadala....
tak som zacala citat tu knihu o spani....chcem to skusit ale aj za tu cenu histerickeho placu????chcem ale aby mala respekt...co mam robit???

zucana
18. jan 2011

caute baby mala som hrozny zazitok vika zaspala v postielke po tom placi a po pol hodke vstala s takym revom a nechcela byt v postielke a iba so mnou na velku postel a ked som ju isla prelozit hrozny rev uplne histericky a sa zajakalvala a potom ked som ju uspavala v naruci na velkej posteli tak sa este aj v spanku zajakavala....
spala 2,5 hodiny ale v manzelskej...keby som ju tam nechala samu aj sama....lenze ja si zacinam vsimat ako ona s nami zamenta....normalne si vyrevuje veci...a bojim sa ze sa mi psotavi na hlavu o chvilu....mm je na nu prisnejsi tak normalne sa s nim vcera hadala....
tak som zacala citat tu knihu o spani....chcem to skusit ale aj za tu cenu histerickeho placu????chcem ale aby mala respekt...co mam robit???

maminnka
18. jan 2011

@zucana my sme dnesmali presne to iste!!! s malym rozdielom, ze Natalka uz nezaspala...

zucana
18. jan 2011

@maminnka len co mam robit?mam skusit tu metodu?alebo ju mam nechat spavat s nami a tym padom tam musim byt lebo dole nemozem ist aby spala bez ohrady.....a naty zaspava v postielke a bolo to len take jednorazovka?alebo?

lenica81
18. jan 2011

@zucana @maminnka ale cosi bolo vo vzduchu, ja som Vilka uspavala so mnou na posteli velkej, a 2x zachvat, a to som bola pri nom, som mu spievala, hladila ho a tulila, a on tak ci tak plakal, ale brutalne... uz ma aj odstrkovat zacal... 😢 😔 ale potom zaspal chvalabohu, na hodku a pol cca hodku a pol...

@blumka ty mas vecer pri uspavani aj nejake svetielko zapnute... 😕

maminnka
18. jan 2011

@zucana Natalka zaspava sama v postielke, toto bolo dufam, iba jednorazove, asi zly sen...

blumka
18. jan 2011

@lenica81 nie, uplna tma..akonahle vidi len svetlo z budika tak sa postavi a krici jeeeej...tak musim aj to prikryt

lienka2
18. jan 2011

@lenica81
@maminnka
@zucana tak mne dnes zaspal az ked sme sa vychystali vonku.. doma sme sa trapili hodinu 😠 ☹ viditelne unaveny, len urevany.. dve hodiny som chodila aby sa vyspal a dobre som vymrzla 😅

garonka
18. jan 2011

@olifcek uspavala som tobiho tak som zrušila hovor potom už som necinkla, a číťam, že ste mali stretko načítala som koníka 😔

garonka
18. jan 2011

@zucana možno sa jej niečo snivalo a možno len ťa chcela citiť, mne toto robi Tobi pravidelne 😖 zaspi a do hodiny je hore a vreští

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre