Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
24. jan 2010

ahojte babky, garon, ved co mas aj nocnu, aj dennu - mas 24-ku? 😀

a podla akeho vysetrenia vam vedia povedat o tom krcu, kolko meria a tak?

garonka
24. jan 2010

deda tak to je asi toto lebo vyšetroval ma rukami 😀 ale vraj je všetko oki a krčok nech sa skracuje veď o chvíľu rodime 😵

garonka
24. jan 2010

jani ja mam dnes papučkovy deň a možno i pyžamkovy 😀 takže 24vka to určite bude len keby nas za to platili 😀

ani ja neviem aky krčok ma byť a koľko ma merať 😨

zoska
24. jan 2010

garon a kde mas manzela? ci aj on ma dnes pyzamo-ppucovu kulturu? 😉

ja som uz z pyzama prezlecena, osprsen, vlasy vafenovane a idem robit rezne tym sportovcom..... to by na dens s aktivitou aj stacilo 😀 😝

maminnka
24. jan 2010

ahojte, hlasim sa neskor, ale mam tu mamu, tak klebetime, nejako nebol cas 🙂 a dufam, ze mi tu uz bude svietit 36 tt, co znamena ze m i zacne 37 tt a uz sa to bliiiziiii 😀

garonka
24. jan 2010

zosi zatim kuchti v kuchyni ale snaží sa robiť tak rychlo ako len vie lebo ide popoludní na bowling tak beha ako prachovka po byte 😀

to len ja mam papučkovy deň 😀

zoska
24. jan 2010

no niekto si to vie zariadit 😀

deda
24. jan 2010

idem sa na chvilku zvaliť na postel...

maminnka
24. jan 2010

deda, ked som citala o tvojich poslickoch vcera, uz som myslela, ze ides rodit 🙂

granado
24. jan 2010

ahojte žabky ako máte? mne ide hlavu roztrhnúť ☹

suzon78
24. jan 2010

Ahojte, granado ani nehovor, neviem, čo je to dnes za deň aj mňa strašne bolí hlava a je mi na odkvec, tlak mám v pohode, tak neviem z čoho to je ☹

babenky poraďte mi môžem si teraz v tehotenstve robiť tiramisu s MASCARPONE?

granado
24. jan 2010

to je to, že som si myslela že tlak mi stúpol a namerám 110/70 ☹ a to soplenie po ráne to je katastrofa, ako keby som mala neviem akú chorobu ale cez deň to je už lepšie. Tiramisu tak to teda netuším 😕

katina2209
24. jan 2010

Ahojte babulky tak ja som mala presne včera take bolesti ako deda a granado nevedela som sa vobec vyrovnat podbrusko ma bolelo akoby mi tam nozom pichali a vyrazalo mi to do konecnika a do krizov ani pohnut som sa nevedela...
Gratulujem Zucanke mala Vikinka je krasnucka citala som veľmi tazky porod ale hlavna vec ze si bola taka statocna a tak krasne si to zvladla a uz to mas hlavne za sebou a uz bude vsetko len to naj a vikinka ti uz aj pekne papa tak super...
Som zvedava co mi povedia vo stvrtok na ultrazvuku tie lonove kosti su zo dna na den horsie a aj tie krize baby a aj vam niekedy krpci v brusku pritlacia vajecnik ze vidite vsetkych svetych a nemozete sa pohnut to je dost bolestive no som zvedava ktora bude dalsia v poradi....
olifcek mala je krasnucka som pozerala nove fotky a ake ma dlhe prsteky bude asi klaviristka 🙂

katina2209
24. jan 2010

a to som vcera mala absenciu a nocne sovy tam som tiez chybala ale docitala som vsetko no garonka citala som e si vcera grckala z toho pudingu no musis pekne pockat a nie horuci jest vsak urcite aj chrustikovi v brusku bolo horuco 🙂 vcera robil manzel sisky prvy krat nutelove a lekvarove vynikajuce hned som zjedla 3 a teraz mi pomaha a vari polievocku sosovicovu a zivansku kuraciu mnam 😉

emelia
24. jan 2010

Ahojte dievčata, tak som tu po dlhej dobe zavitala opat. A zase v case, ked uz pomalicky budem rodit. Ja v podstate ani nestiham registrovat v ktorom tt som, lebo moja 15mesacna dcera ma tak zamestnava, ze som este ani nie zbalena, tak snad to este tak rychlo nepride 🙂 Ale bolesti obcas mam, len neviem ci su to uz porodne, ci len z namahania. Moj prvy porod bol super, 20min tlacenia a drecka bola na svete. Inak mi nebolo cele tehotensto nic. Takze sa zas citim ako prvorodicka a obavam sa ake to bude.

olifcek
24. jan 2010

no taak, neoddalujeme tooooo 😵

maculik
24. jan 2010

Ahojte, co nove? Idem vas docitat, vidim,ze vcera zase nocna zmena nezahalala 😀
ja od rana varim, teraz sme sa napapali, mala buva a manzel so svokrou isli do Mc Donalda na kavu a zakusok a mne pre vanilkovy zmrzlin.shake. Tak sa tesim uz nan 😵
Mne kazali ist spat a lezat, ale nechce sa mi, uz ani nelezim od vcera obeda, lebo uz by som rada isla. V noci to aj vyzeralo, ze pojdeme, nakoniec vsetko ustalo a nic z toho nebolo 😒

maculik
24. jan 2010

jeej, tak ako priebezne citam, tak
Zuci, malinka je naaadherna, krasne vlasky a uplne dokonala 😵 Vytrapila si sa riadne, ale uz je za tym, hlavne je, ze je vsetko v poriadku a nakoniec ste to krasne zvladli. Teraz vam prajem vela mliecka a sily a neboj, aj my sme papavali hodku, ako aj blumka pise, dokonca velmi casto, hadam aj kazdu 1,5h a casom sa to napravilo. A ked pekne buva, tak napapana je.

Olif, aj ty mas krasnu Olivku, spokojne babo vyzera, boze, a uz ma vyse mesiaca, velmi to leti 🙂

olifcek
24. jan 2010

macu dakujem...ale tuto noc somnou inak malicka cvicila .,,,o druhej sa zobudila, dala som jej papat, o 15minut, ze super, ideme hajat, no mala opat zacala ricat a hladala papat, tak som jej dala i druhy prsnik, o 15minutm, ze parada a ide sa uz fakt spinkat, no opat bola nespokojna a hladala papat a pritom jej m liecko slo x;( takto somnou cvicila 2hodky, uz som bola zufala. i ked som si ju privinula, nepomahalo, len papat a papat..sla som uz zufala na wc a napit sa vody, manzel si ju privinul a malicka zaspala, hech...asi pomohlo, ze ma nema na blizku a nemoze pytat papu...no a spala 5hodinm, dala som jej papat, a u z teraz spinka 4hodinu, hech....kebyze nepapa, tak by asi nezaspala, ze? 😅

blumka
24. jan 2010

olif, u nas tiez velakrat pomahal ocko, ked sa pri mne terezka nemohla ukludnit.. 😉

olifcek
24. jan 2010

blum to faakt? cim to je ale? 😕

blumka
24. jan 2010

olif, ja som velakrat uz bola z malej nervozna, nemyslim tak ze som kricala, proste uz zo mna bolo citit neklud..a to deticky velmi lahko vycitia. U nas to funguje dodnes. Ked som malu uspavala este nedavno ja, tak to trvalo nekonecne dlho, ja uz som rozmyslala nad tym co idem robit, aby uz spala, nech sa uz nehra a moj muz si ku nej lahol, este aj on zaspal a tak mala vycitia ze je proste klud tak zaspala aj ona...
Obcas sa aj stalo, ked bola malinka, ze som ju nevedela ani za nic uspat, prisla kamoska, vzala malu na ruky a ona spala do 5 minut...asi aj ked si myslime ze nie sme nervozne, tak to babo citi ze sme.. a cudzi clovek im da viac kludu. Alebo mozno potrebuju odputat pozornost od maminky, lebo vedia ze s nou su stale, ze s nou sa mozu hrat a ked ich ma niekto iny, tak im nic ine neostava len spinkat...

olifcek
24. jan 2010

blumi dakujem za cenne informacie x;o) takze je vsetko ok x;o) akurat, ze asi mame obrateny rezim dna...o .4.20 mala zaspala a spinkala 5 hodin, napapala sa a sla spat opat na 5hodin, paq dosla mamka, okupala nam ju, naolejcekovala, pocvicila s nou, ja som ju napapala, fajne si odgrgla a uz zase haja...musi, nech v noci buntosi 🙂

olifcek
24. jan 2010

aaaaa, ona nespinkaaaaaa, je v postielke a pozera sa v nej a usmieva, chi...

olifcek
24. jan 2010

kde ste? zeby ste rodili? x;o)

janielah
24. jan 2010

oli, ja som tu.. kak ja urcite nerodim...sa tu lutujem sama doma, aj mamina aj manzel su prec, tak je to naprd 😒
iba co ma zas zacal chrbat zasa pichat strasne a nohy mam take opuchnute, ze ani chodit nevladzem ... 😖
no a ze by aspon naznak pripravy na porod -- absolutly nic 😠 A pritom som dalsia co ma byt na rade teraz ja ....

olifcek
24. jan 2010

janka kiez by sme byvali blizsie vedla seba...

olifcek
24. jan 2010

janka a ako sa vlastne bude malicka volat?

zucana
24. jan 2010

ahojte baby...ja vas uz nestiham citat... 😒 dala som este nejake foto....
teraz spinkame...inak papame tak hodku a potom 2-3 hodky spinkame...a veeela kakame...po kazdom jedle a najma ked ju prebalujem...vnoci mi to splechla na tricko 😅 a mame casto stikutku....
inak sme krasnucki a dobrucki 😉 zatial 😕
vy ako ? blumi mala je uz oki? kto ide najblizsie rodit?
inak veelmi tazko sa mi sada a vstava.... 🙄

zucana
24. jan 2010

olif ved krpka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre