Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
28. jan 2010

juuuj, ja syry mozem, aj plesnove, aj klasicke, mnaaaam... a ten parmezan s olivovym olejom a cerstvym pecivom v talianskych restikach, juuuuj!

janielah
28. jan 2010

caute kocky, tu Belohorcova.. Nehladal ma niekto? 😀 😀 😀

katina2209
28. jan 2010

garonka to ja by som tiez u nej maleho nenechala a ani by som tam nic ńejedla chudak tvoj muzik ako dopadol...
takze to su palacinky na slano?

garonka
28. jan 2010

jani maš super fotku v novinach a aj rozhovor 😀 😀 😀 😀 😀

martinaj
28. jan 2010

jani ja som to vedela 😀 😀 😀

garonka
28. jan 2010

kati ta ricota sa dava aj do sladkych kremov je taky lahodnejší krem, my sme raz mali od švagriny fajne to je a tiež davala na palacinky mňam

a hlavne, že sa tu trepe ak prídem z nemocky domov tak som jej zakazala, že nie príde ku mne mamina no ona doslova žiarli, ale veď mama a dcera je ine ako svokra a nevesta nie?

garonka
28. jan 2010

a Puškarova je kde? 😀

katina2209
28. jan 2010

garonka urcite je to ine a mnam tie palacinky by som ochutnala 🙂

garonka
28. jan 2010

kati aj mascarpone je lahodne mňam ale kaloricke to by som skôr prirovnala k natierkovemu tvarohu
ale zuci narobila chuťky 😝

janielah
28. jan 2010

nikomu to nehovorte,ale Puskarova je Blumka 😀 😀 😀

lolka
28. jan 2010

Puskarova je asi s Patrikom 😀

slane palacinky, mnam, ale u mna sladke jednoznacne vyhrava 😵
u nas budu tiez obe mamy v pozore a nachystane, ale mam stastie, ze aj moja mama aj svokra su v pohode a hlavne slovo mam ja s muzikom 😉

garonka
28. jan 2010

jani dobre pssssssssst neprezradíme no ale Blumka je potvorka ako nam to zatajila, že je Zlatica 😀

maminnka
28. jan 2010

Jani 😀 😀 😀 😀

maminnka
28. jan 2010

Garon, vacsinou je mama proste mama... niekedy si zeny viac rozumeju so svokrou, ale to je ozaj maaalokedy

ewelyne
28. jan 2010

ahojte, tak sa hlasim, manzelova segricka urcite zaspala, aj ked mi tvrdila nieco ine... no nestihala som, ale taxik to poriesil... a prisla som LTT... lekar bol uzasny- taky, aky by mal gynekolog pordonik byt... 😵
a zistila som, som ze menim gynekologa po porode... lebo zanedbali vela veci... ale to je uz jedno...

a gynekolog, ze aky uzasny nalez mam... no a ze sa teda mozno vidime bud. tyzden ak dovtedy neporodim 😀 vtipalek..

😉 maminka, som nestihala... zajtra idem na odbery, tak sa stavim? ... ovsem ak si tu merlenku nespraskala sama... 😉 mam ja nejake recepty na marlenku, ale este som nepiekla.,.. asi by mi nechutila tak ako kupovana... v tomto som ja strasna, ak ja napeciem, vsetci praskaju a mne to nejako nechuti- som prejedena asi z tej roboty okolo toho 😀

deda, blahozelame segricke...maly bucko vitaj...

garonka.. ty, vazne sme si mysleli, ze ta zahnal ten puding az do nemocky 😀

katina, no to je pristup... fakt uroven, ja by som tam uz trikrat nebola a trikrat to niekomu "vytmavila" ...

mati, na tom vazeni som sa vazne pobavila...

Baby, to sa vaaaaazne neviete ozvat???? Ze co to je za pristup a vysvetlit im to slusne???? Ked budete stale drzat usta a krok oni sa budu stale tak spravat ako debili... to nie je normalne... sorry... ale taky pristup lekarov a sestier. 😠

jani, ty sa nezdas 😀 takto inkognito? 😀

zoska, balik pripraveny, rano posielam a poslem instruktaz a este nejake papiere k tomu,... ak mozes posli maila 😀 😀 😀 😀

martinaj
28. jan 2010

moja mama je uplne uzasna, moj muz ju ma velmi rad a aj ona jeho.... co sa teda o svokre povedat neda......

alex
28. jan 2010

ewe a u koho si bola?

hajdylca
28. jan 2010

jani prosim Ta neklam 🙂 ja som predsa Puskarka 😀 😀 len o 40 kg tazsia 😀

martinaj
28. jan 2010

😀

alex
28. jan 2010

hajdy 😀

garonka
28. jan 2010

hajdy aj preto si z obrazovky raz dva zmizla 😀 😀 😀

kakatka1
28. jan 2010

Ahojte maminky a cakatelky 😉 Aj ja som este 2 v 1, ale len do soboty. O 9h sa mam hlasit na prijem a ideme na to. Dnes som si to poriadne odsedela na poslednej poradni, od 9h do 15h, presedena som na sto rokov. 🙄
Drzim Vam vsetkym placeky, aby vsetko dobre dopadlo. 😵 😵 😵

garonka
28. jan 2010

a Moravcova bude určite potajomky v junovkach

ja som dnes našla i Lašakovu ženu ta si tu na koňovi s babami čmarala aj fotky deti tu ma

ja len snorím a snorím 😀

martinaj
28. jan 2010

gari daj link 😀
katka no pekne, tak drzime palce 🙂

ewelyne
28. jan 2010

inak garonka- svokra tvoja... des a hroza, to iste alex, klobuk dole, mne by nervy prdli...
zlata moja svokra, samozrejeme ma vytaca v mnohych smeroch vychovnych atd....
ale aspon je hygienicka...

baby, to aj o nas tak v zlom budu pisat???
ja by som chcela byt super svokra 😀 😀 😀

suzon78
28. jan 2010

katka hlavne ty sa držkaj ideš skôr 😉 držíme palčeky 🙂 ...ideš teda sekciou?

garonka
28. jan 2010

marti jo len sekundu mi dajte hej? 😀

ewelyne
28. jan 2010

katka, drzkaj sa 😀
tesime sa na simonku 🙂

lolka
28. jan 2010

kati, to si tam vazne cakala 6 hodin ????? boze, to si neviem ani predstavit....to bolo tolko ludi ?
to by som asi ani nespala, keby som vedela presny den 🙂

hajdy, sa nezdas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre