Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
16. sep 2010

@maculik este som chcela,kes spi cez den,tak tiez sa zobudi,ale nechce vstat,mrnci,este by spala,tak jej dam cuckat a spi dalej...to predtym tiez tak nerobila..

maculik
16. sep 2010

@avaka no ja to cez ten druhy, dlhsi spanok tiez tak robim, ze ked sa po asi pol hodke trosku zobudi, tak mu dam prsko, zaspi a potiahne este asi hodku. ale doobeda len tu pol hodku v kociku. a noci nic moc, ale uz som si zvykla, ved hadam sa to raz otoci a zisti aj on, aky je spanok super 😉

no nic, idem spat, dobru nocku vsetkym

avaka
16. sep 2010

dobru nocku
mna seklo ☹ ,uz len to mi chybalo...
ja som bola zase v spalni,mala kukala,usmevy,hrala sa mi z nosom..zaspala,ledva som sa z postele postavila,to ju zobudilo,ale uz nechcela cucat,dala sa na bok a spala..len co som zase odchadzala,zase hore..takze na 3x sa ju podarilo uspat..mam pocit,ze cez den spi tolko,aby mala dost sil mat ma v noci pod kontrolou.. 😅
@maculik ,neviem od coho to zalezi,ale raz spi pol hodku,inokedy 3 hodky...a v kociku uz tusim horsie spi,lebo stale dviha hlavu a kuka,co to ..kde to.. kto to...
tak dobru nocku 🙂 ,dufam,ze v noci mi pojde aspon menit strany no kojenie..

olifcek
16. sep 2010

@avaka nemen strany, ja len prsa menim, ked vrchne, len sa dam na bok, takmer brucho a je to x;o) inak baby z ba, @maminnka @laxity @alex @lenica81 a jasne, ze kazda z vas x:o), ak nemozete na stretko ani jedna, dajte vediet, lebo my do ba len kvoli stretku ideme, nech zbytocne nemerame a neplatime cestu, oki? ;o)

alex
16. sep 2010

@olifcek už sa niekto ozval na stretko? Ja som ochorela, strašne rada by som išla, ale nechcem aby som detičky nakazila, sakra, tak mi je to ľúto. Som bola zvedavá na Olivku 😒

olifcek
16. sep 2010

@alex juj, skore uzdravenie prajem...zatial @maminnka, @laxity a tusim aj @lenica81...ja to tu este zajtra okolo 10tej pozriem, nech fakt zbytocne nejdeme x;o) je to 80min.cesta vlakom, plus mhd krat 2...zdrzime sa hodku, hodku a pol, paq musime frcat spat...

alex
16. sep 2010

@olifcek ďakujem. No však už sa kurírujem, bolí ma hrdlo a dýchacia trubica, také nepríjemné sucho tam mám. To určite to blbé počasie. Raz je teplo, potom zima...

Užite si stretko a pofoťte! 🙂

ewelyne
16. sep 2010

ahojte baby ako mate? je tu niekto na nocnej? 😀
mate stretko? kde?

ewelyne
16. sep 2010

alex, skore uzdravko...
baby ak by vas bolo viac a budete mat stretko, mohla by som aj ja dobehnut na tu hodku 🙂
pa

lenica81
17. sep 2010

ranko baby... dnes bola noc supis... vcera som vas nestihala... teda citat ano, ale viac nie... 😔
@olifcek... ja bych prisla na stretko do eurovei... okolo 1 stale plati tak... 😕

svetlankat
17. sep 2010

@maminnka dakujem za ponuku ale vcera som kupila, no musim povedat, ze su tam dost pomale skladby a melodie take smutne. my mame radi rezku hudbu. no nic uvidime
@garonka dikes, tiez som vcera kupila.
@jaja32 kasne miery jej

@granado skore uzdravenie

blumka
17. sep 2010

dobre rano...u nas sa nespi od jednej prosim pekne.. zas sople. mm odsaval a potom zaspala az o pol siestej, ale o pol siedmej sme ju nechtiac s Terezkou zobudili... 🙄
neviem co to akoze ma znamenat, lebo cez den vobec nesopli, dycha krasne nostekom a v noci sa ide zadusit co jej to vsetko steka do hrdielka 😖
@avaka no ja robim pudingy dva a dam do 4 poharov plus piskoty a ovocie, no a tri sme zjedli hned v ten vecer a jeden ostal taks om ho dojedala...terezka nechcela 😀

laxity
17. sep 2010

ahojte

ja len vidím, že sa bavíte ohľadne stretka...ja určite neprídem, pretože neviem vôbec kedy je a ja mám o 11.00 papanie a to idem ešte predtým navariť obed a potom o 12.00 ideme plávať a potom Naty bude spinkať...takže sa nevidíme ale stretko si užite 🙂

svetlankat
17. sep 2010

@blumka nam sa robili zopliky ked isli zubky, akonahle zubok vykukol bolo po soplikoch. Mnam puding musim uz aj ja spravit.

blumka
17. sep 2010

@svetlankat ale take sople ze sa az dusi? a najzaujimavejsie, ze cez den nic, ani jej nic netecie ani nefuni, dobre dycha..keby si tu bola, tak by si na mna kukala ze co to trepem, ze ake sople..vobec nevyzera ze ma sopel ani ziadny prejav...este vecer ked ju uspavam zaspi krasne cisto dycha, a po polnoci to zacne...kasle, smrka, nevie dychat nosom, ustami sa jej zle a budi sa 😒

svetlankat
17. sep 2010

@blumka juj az take nie zeby jej stekali. A nezacali ste v noci kurit? Alebo nejaka zmena vzduchu? Nic ine ma nenapada.

svetlankat
17. sep 2010

No misulik zaspala, idem pripravit hrusku, nech je rady ked sa zobudime. Potom skocime trochen von

blumka
17. sep 2010

@svetlankat nic ziadna zmena..skor si myslim ze to je z toho plavania...

lenica81
17. sep 2010

@granado, @alex, @blumka, nech to co najskor prejde... 😔

olifcek
17. sep 2010

stretko o 13tej bolo planovane...ale asi to nechame tak...

lenica81
17. sep 2010

@svetlankat a podhradsku nemas... tam su take klasiky a tiez velmi mile a rezke pesnicky... uz som sa i jednu naucila... 😀 o kuriatku vo vajicku... 😎 teda je to asi kuriatko... 😅

lenica81
17. sep 2010

@avaka toho sa ja bojim, ze ma sekne a ani maleho z podlahy nebudem vediet zdvihnut... furt podsadzujem panvu, ako ho nosim, aj ma obcas picha jemne, ale zatial sa chrbat drzi... vcera som bola na pilatese a tak dobre som sa citila, ked som sa vratila... teda az kym som neotvorila dvere na byte a maly rumazgal... 😀

svetlankat
17. sep 2010

@lenica81 nemam, ako sa to presne vola?

blumka
17. sep 2010

@svetlankat oni maju vela tych CD, ja mam doma nejake, ti mozem napalit..tam su aj take detske ludove, aj len detske, potom maju aj uspavanky, alebo nabozenske... 😉

svetlankat
17. sep 2010

@blumka jej to by bolo fajn keby si mohla

olifcek
17. sep 2010

@lenica81 @ewelyn @maminnka takze vy mate na nas od 13.0 hodku cas? Alebo to kvoli pocasiu nechame tak?

blumka
17. sep 2010

@svetlankat mozem, coby nie 😉 cez vikend sa na to pozriem, dobre?

jja
17. sep 2010

@blumka aj ja sceeem 😔

blumka
17. sep 2010

@jja oki, napalim a poslem..len strpenie kocky, ok 😉 mozno sa mi to nepodari tento vikend, zajtra mam obe baby doma, juli je chora ale v nedelu asi budeme same s juli tak ked zaspinka tak napalim 😉

lenica81
17. sep 2010

@olifcek hlavna si ty... ak sa ti nechce plahocit v tom necase, tak to pochopim... ja som pojazdna... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre