Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
28. sep 2009

ewe, tak svrtok, piatok?

blumka
28. sep 2009

ewe, vidis, to o tej 6 tyzdnovej lehote som netusila...hmmm..zas mam o com premyslat 😉
kocky inak, ak mate pri toxo napisane ze negativne, to znamena ze ste ju este v zivote neprekonali, teda nemate na nu protilatky takze treba zvysenu hygienu hlavne tie co mate doma zvieratka 😉

ewelyne
28. sep 2009

logi, stvrtok, moze byt? 😉
poslem ti tc. do IP a dohodneme cas. Kedy by ti to vyhovovalo? doobeda, poobede, podvecer... vecer nemozme uz, lebo krpcek.. 😉 tesim. 🙂

lienka2
28. sep 2009

baby robili vam niektorej morfologicky usg v 18tt? lebo viem ze sa robi medzi 20-22tt.. a mne ho doki robil v 18tt

zucana
28. sep 2009

lienka mal by sa robit od 20tt.....

matka331
28. sep 2009

ewelin bolia ma aj prsia ale dost ma bolii pod prsiami zo zaciatku som myslela ze to od podpiry natlacene aq preto ma to tam bolii ale neni to od podpiry mozye to byt zvecsovaniim maternice?

maculik
28. sep 2009

Ahojte kocky, rano som vas zacala citat, no musela som ist k dr, lebo od 4 rana nespim, co mam take bolesti brucha, o 6 som vracala, potom ma prehnalo a odvtedy este 2x oboje. A to som zjedla len pol banana, no o hodku isiel von, uz aj vodu vraciam. Vraj je to asi virus, mam nejake lieky, dufam, ze zaberu, a dnes a zajtra mam ostat doma. Dufam, ze Adelka to nechyti. Tak idem domov si lahnut.

O pol5 mam morfo, tak v stredu dam vediet, co a ako.
Zatial pa a pekny dnik 🙂

ewelyne
28. sep 2009

maculik, skoro sa uzdrav a drzte sa 😉

matka, tak to neviem, ci to moze byt maternicou 😕

olifcek
28. sep 2009

Matka podla mna su to zvacsujuce s aprsia x;o)

olifcek
28. sep 2009

blumi ja tam mam, ze negativne, ale paq este dve hodnoty, jedna je piozitiv, druha negativ, chi x;O)

zucana
28. sep 2009

mati moze... sa ti vsetko posuva a roztahuje...ja uz nezapnem napr.podprdu...

zusika
autor
28. sep 2009

Ewi...nemam v plane zatah do nakupneho centra, ale ked sa dohodneme, pridem..... A musi to byt nakupne centrum? Neviem kde ti to ako vyhovuje, ale mozeme dat stretko aj niekde v meste....ak mas oblubene miesto...vhodne aj pre drobca....ak nic neprichadza do uvahy, tak mozeme dat aj ten Avion... ale asi skor az buduci tyzden....

no a Logi....pride s dnes? neviem isto....

loginka
28. sep 2009

ahoj zusi, ano chystam sa 🙂
tak to prelozme na bud.tyzden, lebo mne je to otazne s autom stvr a piatok (teraz som sa dozvedela)

alex
28. sep 2009

lienka v 18tt je skoro na morfo. Ja som bola na genetike a aj tam a aj ten lekár čo mi robil UZV pred amnio mi hovorili že na morfo je ešte skoro dokonca aj začiatkom 20tt.

alex
28. sep 2009

ewe nemám to veľmi ďaleko, pracujem ako je Baumax za Prístavným mostom hneď, stojí mi tam aj bus čo ide priamo do Avionu, ale ja som v práci vždy tak do 16:30 ☹

zucana
28. sep 2009

olif ked mas tie IGG pozitiv tak aj to si uz mala 😉
baby ja to mam daleko do avionu 😨 😖

olifcek
28. sep 2009

a to IGG je zase co? hehe..

i ja mam avion dalekoooo, ale ak by som nahodou sla na sluzobku do Ba, dam sem vediet, hmmmm? 😉 v avione mame prevadzku 😉

zusika
autor
28. sep 2009

🙂 tak dame stretko kazdy tyzden v inom meste? suhlas?? 😀

olifcek
28. sep 2009

ja som za 😀

zusika
autor
28. sep 2009

kocky...idem sa cvachtat.... pa zajtra

zucana
28. sep 2009

oki ale aj v IT jo?
olif to IGG je to co si mala pri CMV pozitivne...keby si toto IGG mala pozitivne pri toxo tak znamena ze aj tu si uz mala a mas protilatky 😉

janielah
28. sep 2009

zuzi, ty si iny macher 😉

zucana
28. sep 2009

jani az moc toho viem a nerada by som 😉
inak ako jani? kedy ides na to 3D?
a pocuj proti normalnej chripke sa davas ockovat ?

olifcek
28. sep 2009

😠 baby, predstavte si, ze ta trhla zena, od ktorej sme kupili byt, odniesla i lustre...som zveda,a ci dvere nechala, a ak nie, nech si ten byt rovno necha, a odstupime od kupnej zmluvy...co si ona mysli? kokos...realitak jej dal na mna cislo, neviem, akym pravom, tak mi volala v nedelu s clirkom, cize ja som videla, ze mi vola utajeny volajuci, dvihnem jej, ani sa nepredstasvila, ale rovno sa opytala, ci hovori s pani Xy...a ha, ze a s kym hovorim ja? no a zase sa pytala na zaluzie, ci si ich ma vziat, ci nechat, povedala som jej, ze kazdy to nechava, ale nech urobi kao chce /osobne nam totiz spominala, ze ma rodinu, ktorej to moze dat/, a, pytala sa, ci nechceme tu skrinu, co tam ma, ze je nova, ma len dva roky, tak som jej povedala, ze my uz do toho bytu nedame ani korunu, ze uz tak to stalo dost /osobne nam ju nukala, ale za peniaze, blazniva zena/..

ewelyne
28. sep 2009

zusi, kludne aj nieco v meste, to mas blizko na ceste z prace, ze?
mas ty nieco? jedine park, ihrisko, a kava a kolacik Take and Go 🙂
Logi y ty ako?

olifcek
28. sep 2009

cize moj otec nam bude musiet prist i kable zrejme zaizolovat, a dat zatial aspon ziarovky...grrrr...a pritom tam mala len take lacne lustre, sotva 1000Sk jeden stal, hech

olifcek
28. sep 2009

blumka nemate doma v pivnici nejake lustre? x:o) kuuupim x;o)) tie, co boli kedysi, sa mi viac pacili...nasi kuknu tiey do pivnice, ci cosi nemaju...a ak nie, tak skocime do hornbachu kupit cosi, dnes je to nastastie uz lacna zalezitost x;o)

zucana
28. sep 2009

olif no teraz som sa nad tym tvojim prispevkom dobre pousmiala...lebo moj muz ma akurat stretko s jednou co chce kupit nas byt a ona praveze chce nas satnik (skrine) a my sme si to chceli zobrat. Tak sme jej to ponukli teda za 800 EUR (inak stalo to 3000 EUR lebo to je cele na mieru jedna izba) a ona s tym nesuhlasi. A lampy si berieme aj my (ale preto ze my mame lampy velmi drahe) a este si chceme zobrat nase umyvadlo so skrinkou mramoroovou a dat jej tam normal umyvadlo a aj s tym ma problem tak som zvedava s cim sa vrati moj muz domov 😉
vies ako pises byt stoji dost ale my sme uz dali zlavu 50 000 EUR a to je uz moc aby nebola schopna nam zaplatit 800 eur za satnik co chce ona a ide tu o princip 😉

zucana
28. sep 2009

a este jedna vec..keby som vedela ze su to ludia co nemaju peniazky tak im dam aj skrinku a satnik zadarmo...ale su to praveze miestni bohaci...advokati cela rodina a s nami zametaju 😠

olifcek
28. sep 2009

Zuci, Teba ale plne chapem a suhlasim s Tvojim postupom. I ponuka, kt.ste dali, je velmi fer. Ale tato si aj dvere z celeho bytu chcela vziat, a pritom tam musia ostat, hech, aj o tom vedela. Ale tie lustre, to boli take lacne. Sa divim, ze parkety nezacala vytrhavat a, ze si neberie aj vanu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre