Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
7. okt 2009

jasne marti urcite...
inak aj vika kope tak o 12tej ma disco ale teraz normalne po najedeni prestala...predtym take vykopy...snad je ok 😨

zoska
7. okt 2009

kati na morfo som mala ist dnes, ale vcera mi volali zo sanatoria ze bohuzial mi musia zrusit termin 😠 😠 volne maju az o tri tyzdne a to sa uz morfo v 24tt nerobi...takze som narychlo tentotyzden uz nic nezohnala, tak som bola vcera na obycajnom sone ☹
nastastie som mala dobre vysledky NT aj AFP takze morfo nebolo nutne ale aj tak chcem ist na 4D

zucana
7. okt 2009

no idem ja kukat film...sice zacal bohovo...jenifer lopez v nom pri porode umrela ale muz povedal ze to uz je jedno mozme to dopozerat... 😖

zoska
7. okt 2009

martinka, ja si myslim ze to budete mat v pohodke, baby na seba zvyknu ziarlit (vlastna skusenost- mam segru 😀 )
neboj bude to o.k.

kati tak zajtra drzim palce na utz, daj vediet ako si dopadla
ja uz tiez idem off pa pa

katina2209
7. okt 2009

Aha zosi tak to ja by som išla ešte na 4D, bola som len na 3D v 19 tyz. a tam lekar ešte nevidel dobre čo to je babo malo 14 cm,ale naznačil že možno chlapec i keď mne môj vnútorný pocit hovorí,že dievčatko tak uvidíme... tak,ale nechápem keď ti zrušili termín tak ti mali dať nejaký náhradný alebo ťa niekam vsunúť to si ako predstavujú 😠

katina2209
7. okt 2009

určite dám vedieť ako som dopadla na utz zucana a ako sa volá ten film?

katina2209
7. okt 2009

no tehuľky tak ja si idem ľahnúť k telke zajtra mi držte palce aby bolo všetko v poriadku 🙂

zucana
7. okt 2009

jersey girl.....

ewelyne
7. okt 2009

Baby, vsetkym blahozelaaaaam 😉
ratal niekto nove skore?

Loginka, pocuj, ja po teba poslem aj nejake auto, ale v utorok uz mam zubara a strihanie 😒
vymyslime nieco, co ty na to? keby ta orchidka nemohla zobrat po ceste.

inak baby, vy ste ine vysky zoska, ze 180 a len par kg navyse 😉 ako modelka 😉
ja mam 165 a 54 kg ale na mne to vidno 😉 taka som uz naduta a odkedy necvicim, mlandrava.., ale to sa spravi potom, potom mame este ceeely zivot na to aby sme cvicili a zhadzovali, len nench su drobci ok 😉

ja som tiez strasne citliva... ked som bola po maleho v skolke a mali bybkove divadlo, tak som cakala kym skonci
a normalne som sa rozrevala, ked som videla tie male deti vsetky v jedalni pokope a tie ich tvaricky ake su stastne a ako sa tesili a tych dospelych vsetkych, ako to pre nich pripravili a ako sa im venovali a ako sa im venuju a co pre nich robia,... no sa rozcitim vzdy...
a ked vidim na uliciach vsetko mozne a v telke,... no zasa cely svet zmenit nemozeme, ale revem ako diva stale...

a je to individualne, niekto priberie 10 kg a niekto 30 kg 😉

katina, pozeram, ze aj ty si z BA, prides na to stretko?martina a ty? kto mozete, pridte 😉

petuskaxfun
7. okt 2009

ahojte je tu niekto 😉

olifcek
8. okt 2009

dnes uz ano x;o)

len idem docitat, co som vcera nestihla x;o)

lolka
8. okt 2009

dobre ranko 😉
gratulujem k zistenym dievkam a chlapcom 😉
baby, myslim, ze pri malom krpcovi zhodime vsetky nase nadbytocne kila, tak sa nebudeme trapit vahou, nie ? 😉
vcera sme boli nakupovat v Tescu a kupili sme nieco aj pre Viki, neodolala som suprave - pasikave body + ruzove flisove gatusky na traky so zajkami 🙂 tie mini veci su take krasne....

olifcek
8. okt 2009

no a docitane, wow...x;o)

zuci mne sa lubi oranzova a zelena x;O)

ewe z toho zajka si nic nerob. jednoznacne chyba Tvojej kamosky, ze kupila tak malemu dietatu zajaca a to bez toho, aby odskusala, ci si je dieta plne vedome, ze je to zivy tvor x;o) a pokial sa kvoli tomu neozve...nie je to skutocna kamaratka 🙂

no ja som uz pribrala 7kg, hech...na zaciatku tehu som mala 66kg, kedze som pred zhadzovanim kil na jar pocula od draheho, ze by sme uz mohli babo, a tentokrat som uz bola pripravena, tak som uz ani nezhadzovala x;O)

snad ale nepriberiem nejak moc, no x;) len tolko, kolko treba, nech je olivke dobre x;o)

vcera moj manzelik uz pocitil ako mala kopka, chi..ale riadne sa cinila..x;o)

olifcek
8. okt 2009

inak manzelik mi vcera dal na brusko sluchadla s hudbou v nich, ze je vedecky dokazane, ze to rozvija vnimanie a mozog babatka...chi..dnes tam da vaznu hudbu, hehe....

olivka uz ale cely cas zrejme spinkala, alebo ako manzelik povedal, bola uskom nacapena na niektory repracik a pocuvala 😀

olifcek
8. okt 2009

zuci a kde mame napisane cm bruska, haaaa? 😉

lolka
8. okt 2009

olif, bruska v cm su v tej gmailovej tabulke.
nasa mala vcera zacala kopkat, ked som sa ladovala nanukom, Magnum jej evidentne chutil 😀 a 1x sme aj
s muzikom videli aj ako sa brusko vyduva, ked mala kope 😀 sice len tak mierne, ale bolo to uz viediet

olifcek
8. okt 2009

lolka ved ja viem x;o) len som zucane pripomenula, ze tam uz dlhsie nepisala, chi x;o)

jj veru, i na mne uz asi druhy tyzden vidiet, ked tak fajne kopne, az to mnou trhne..nie od bolesti, ale niekedy je to take...nie, ze neprijemne, ale...ani bolestive...skor len...neviem opisat 😀

inak...zatial som tak spokojna, ze sa u mna neprejavuje tehu demencia, hehe...ale ten stav, co som mala vcera...dakujem hormonom, ze to nemam kazdy den...mala som pocit, ze sa rozplacem ked niekto len muchu vedla mna zabije...a to muchy nemusim rovnako ako romov, chi...

orchidka
8. okt 2009

Dobre ranko 🙂

gratulujem k novym zisteniam a parikom 🙂

Modre z neba ... som si veru aj ja poplakala vcera a to som len tu babku s vnuckami pozerala...

priberanie... ja nepriberam pocas tehotenstva, ale pocas kojenia ☹ maximalne som pribrala 10kg (porodom slo dole 11kg vtedy a najmenej som pribrala 4kg a dole slo porodom 8kg - ale kojenim som sa pekne zaobalila potom...) teraz mam +4kg...

jeej lolka, vlnky su super.. este len pridu take riadne vlny 🙂

lolka
8. okt 2009

olif 😀 😀
ja zatial nepozorujem nejaku zvlast precitlivelost, ale pre istotu ani nepozeram modre z neba alebo podobne programy 😅
dnes ma byt posledny teply den a ma sa ochladit.....brrr... 😖

orchidka
8. okt 2009

loginka... urcite sa pre teba zastavim, nebyvam v Ivanke, ale ma zaujima, preco si myslis, ze som suseda toho pana, ktoreho poznas 🙂 potom mi povies 😉
posli mi IP cislo na teba, si zavolame priebezne 🙂

hajdylca
8. okt 2009

caute, na stretko ratajte aj so mnou 😀 ewe presne ako baby hovoria- ak je to skutocna kamaratka, tak pochopi ze nie Tvoja chyba... Ty si to vobec nevycitaj... olif mne sa slzy do ociek nahrnu len ked niekoho na ceste pustime a on nam zablika, ze dakuje, alebo ked muz niekomu zablika aby si svetla zapol a on si zapne, snad to prejde... a inak k vahe ja sa vyjadrovat nebudem, vsak tie co ste z Ba uvidite 😝 ale po porode dam dole vsetko 😔 snad 😕 a gratulujem vsetkym kocka k dobrym vysledkom a zistenim pohlaviam...

petuskaxfun
8. okt 2009

ahojte tak dufam maminky,ze sa mozme k Vam teda pridat,lebo uz dlhsiu dobu mi neslo prihlasit sa sem,tak vcera som aj ja revala o dusu pri modrom z neba a hlavne pri tej babicke z vnuckami no strasneee krasne im to dopadlo,no teda vy uz dnes mate stretko teda 🙂

lolka
8. okt 2009

ahoj petuska a vitaj v klube 😀
stretko mame az 14.10. v Avione, hodina sa myslim este neupresnila, ale tak okolo 16.30-17.00 (kto ako moze) a kludne sa pridaj 😉

kakatka1
8. okt 2009

Ahojte! Tak po dlhsej dobe som na chvilku prisla nakuknut. Gratulujem k zisteniam pohlavia,a vitam u nas nove tehulky. Simko nam od nedele teplotuje a az v utorok sa zistilo z coho, vytvorili sa mu v pusinke afty, no poviem Vam je to hroza. Nic nechce papat, lebo hned ako da nieco do pusy tak ho to stipe a chuda pritom ma chut na vsetko co vidi. Tak vymyslame rozne bezchutove, mixovane jedla. ☹ Vcera mu pichli B12 a zajtra druhu na posilnenie imunity, tak vraj iba to pomoze a cas.

maculik
8. okt 2009

dobre ranko 🙂
kati, v lekarni maju taky gelik na afty, skus sa spytat u vas, ci to maju a ci to mozu aj deti. Lebo manzel to mava casto a vzdy mu to pomoze, par krat denne si to natiera. Aj ja som to raz vyskusala, ked sa mi vytvorili, a je to super, lebo to znecitlivie, takze potom to vobec necitit. A postupne to ten aft akoby zmensuje a vysusuje.

ruzi23
8. okt 2009

cau kocky, znova musim konstatovat, ze par dni tu clovek nie je a ma problem vsetko docitat. Ale pri kazdodennych pracovnych povinnostiach mi akosi neostava cas, sa sem kazdy den mrknu. Vecer som tak 3 hodky len docitavala, co ste popisali a uz som potom nevladala ani nic napisat. 😝

Zacinam byt pri vas v strese, kedze kazda uz mate nieco pokupovane, kociky, fusaky, oblecko, nabytok...a ja zatial aaabsolutne nic. Stale len prezeram a hovorim, ze je este cas. No ale uz sa to krati....a ja este ani len vybrane co kupim. No vsak hadam, ze ma uz lekar necha v Novembri doma, kedze tolko stresu je moc aj na kona a nie to na tehotnu zenu a bude viacej casu na vsetko.

Mne sa tiez pacia zelene a cervene kociky, len som sa este nerozhodla. Na zelenu sa vraj dost lepia musky som tu niekde citala, ale neviem ci by to malo byt kriterium pri vybere.

Co sa tyka toho priberania, tak ja mam 174 cm a do dnesneho dna ked prizmurim vsetky oci som pribrala iba 2kg. Manzelik hovori, ze sa mi to preskupilo z noh do hornych partii 🙂 co je dobre!!! Takze este pri tom tehotenstve aj schudnem nakoniec. Ale modelka to nikdy nebude, babetko ma urcite dost miesta aby sa ulozilo 🙂

A zajtra sa chystame na 3D do Hlohovca na 4tu, tak som zvedava ci sa drobcek dobre otoci a doktor potvrdi dievcatko alebo manzelovi chlapca. Mne je to uuplne jedno, len ze to drobatko zase uvidim 🙂))

olifcek
8. okt 2009

plati, ze ten, kto ma afty, nebude mat herpes, ze?

ja som parkrat mala afty, ale herpes ani raz, comu som neskutocne rada x;O)

maculik
8. okt 2009

tak som vas docitala, gratulujem granado k pariku a ostatnym tiez k zisteniu pohlavia. Len si pomente pasy a doplnte tabulku, nech vieme aktualne skore 🙂

co sa tyka priberania, tak ja absolutne neviem, kolko mam, len naposledy asi pred 2.5t som sa uz manzela vazila a mala som +4kg. Asi trochu na stehnach, brusko uz mam tiez dost vypukle, no prsia tentokrat nic, mam ich ako pred prvym tehu, tzn. male 😅 Ale neva, ved ked nabehne mliecko, zase budu vacsie 😉
A priberanim sa netrapte, ja som pri malej isla z 51 na 67kg, takze +16, v porodnici ostalo min.9 a po 2mes som bola na povodnej vahe - nedostatok spanku, kojenie a hormony urobili svoje 😀

maculik
8. okt 2009

olif, no neviem, ja som mala zoparkrat afty a na zaciatku tehu som dostala herpes zoster (teda herpes na tele).
Je to ten isty virus, co sposobuje kiahne, a niekedy pri strese alebo oslabenej imunite sa moze prebudit a prejavit takto 😒

olifcek
8. okt 2009

baby, mozeme si dat raz za cas pecenovy syr? som neodolala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre