Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
8. dec 2009

olif, bru n.
a segra, no ina odvaha...ci co to je, drzim jej kazdopadne palce, lebo v dnesnej dobe, taka mlada, 4 deti a sama... ja si to neviem predstavit... ale ak je to silna zena, tak to zvladne 😉

olifcek
9. dec 2009

no, uz po krvi i po ranajkach a uz v postielke....v piatok pojdem na EKG. dala mi totiz sestricka papier na vysetrenie ale dnes sa mi uz nechcelo veru...

ewe no moja segra to ma tazke, ale moze si za to i sama...ja by som sa zblaznila...ale ten chlapik co ma bol odviezt, sa s nou pozna tak vraj su opat spolu segra so snubencom, ale...ona je mlada om este mladsi, happyendom to asi neskonci...ale co ush...

olifcek
9. dec 2009

ewe si fakt ako sova,. hehe, tak dlho byt hore x;o)))

ja si idem zdriemnut, zmaha ma...tiez som nemohla nejak spat, proste to neslo...a to som sa este vcera tesila, e s tym problem nemam, chi...

ratam s tym, ze ked sa prebudim, tak tu bude toho hoooodne popisane, asle to je super, tesim x;)

supi
9. dec 2009

Ahojte, vcera som bola na ultz a v poradni a dr. mi navrhol sekciu ☹ .
Ze mam hranicne hodnoty panvy, tak sa chcem spytat aky mate vy v knizke ten stvrty-posledny rozmer, kolko?
Ja tam mam 17,5 a mala je zatial otocena zadkom dole tak ak sa neotoci bude cr. Bojim, bojim 😢 ja nechcem pod noz. Neviete nejake cviky na panvu? Vraj sa to cvikmi da trosku roztiahnut.
dakujem

zoska
9. dec 2009

ahojte 🙂
ja letim do skolicky 😉 😒

supi juj no toto asi neporadim...ja som mala na posl. utz tirz malu otocenu ako ty a vraj mam spavat na lavom boku a na par minut si klaknut na kolena cez den a trebars daco citat v takej polohe 😅 ale to su podla mna len take babske rady..
na roztiahnutie panvy netusim...kamoska mala ist tiez kvoli tomu na cr a nakoniec sa doktor rozhodol v namocke ze skusia normalne...trapili ju 12 hodin, nevladalA male vytlacit tak ju vzali na cr 😖

maminnka
9. dec 2009

Supi, tu Ti ani ja neporadim, ja mam taku psotavu, ze mna ani nemeraju, aku mam 😀 😀

maminnka
9. dec 2009

postavu 😀

maminnka
9. dec 2009

myselal som ze mi nemeraju panvu, tato tehu-demencia je strasna, clovek sa pomaly aj prestane vediet vyjadrovat 😠

supi
9. dec 2009

ja mam dost siroke boky, som si myslela ze v tomto nebudem mat ziaden problem, bohuzial velkost bokov a panvy je rozdiel 😠 ma to zaskocilo.

olifcek
9. dec 2009

sely nebooooj, ono to tude tenucka rana a nizko, vidiet to nebude...akurat sa to asi dlhsie bude hojit...aleee este ma malicke cas otocit sa 😉 😉

olifcek
9. dec 2009

ne sely ale supi...

mne panvu merali asi len v nemocke, ale v knizke to nemaaaam, uvidime, mozno 17.12 budem mudrejsia..

uff i ja sa spolieham na to, ze mam sirsiu panvu, tak, ze nenude probs., no ako tak citam...

olifcek
9. dec 2009

supi a panva uz neboli? ak jo, stale pracuje

maculik
9. dec 2009

dobre ranko 🙂
sice trochu nevyspane, ale co uz. Akurat konecne idem po 4dnoch s malou na chvilu von, nech sa obe prevetrame. Ale len na dvor.
Je mi dnes zle, uplne ma boli brucho a krize, a este mi je aj na vracanie, dufam, ze mi to prejde. Ked dojde mama (isla kupit malej Fenistil kvapky, lebo v noci sa budila, co ju asi svrbel ten vysyp), tak si pojdem lahnut a oddychovat.

a vy mate aky dnik? 🙂

olifcek
9. dec 2009

macu v mojom okoli sa v poslednej dobe vela nedeje...kedze je okolim postel, chi...ale o to vacsiu radost mam, ked idem k lekarke, lebo aspon kusok som mimo bytu a na prehliadky sa musi x;o)))

to mas tie falosne kontrakcie, ze brusko i krize bolia? nech len mamina pride, aby si naozaj mohla ist pod perinku....

a mala uz je na tom ako? okrem budenia sa..

garonka
9. dec 2009

ahojky 😵

olif to ťa nejak skoro poslala doktorka na EKg nie? to sa vraj chodí až v poslednom mesiaci či nie?

olifcek
9. dec 2009

gari a viem ja? x;o)) mozno teraz kvoli krcku a asi i v poslednom, ak sa tam dostanem x;o)

garonka
9. dec 2009

olif ja som bola v nemocke na EKG mi tak bolo smiešno ako mi davala na hruď tie klipsy som sa rehotala ale srdiečko mi bilo v norme na 80 a tie odtlačky mi zmizli až za hodinu 😀 pôjdeš do Šace?

garonka
9. dec 2009

ekg mi robili keď som tam ležala tie 3 týždne lebo mi tlak vyskakoval ako chcel 😠

maculik
9. dec 2009

olif, mozno je to ono, neviem 😒

To ti verim, ze kazde rozptylenie je dobre, ale uz to nejako vydrzis tych par tyzdnov a o 2mes uz konecne budes moct ist medzi ludi 🙂

mala ma potvrdenu tu siestu infekcnu chorobu, rano som volala pre istotu dr, ze je uuuuplne cela nahusto vysypana, tak povedala, ze to je dobre a ze to je urcite ono. Lebo som sa zlakla, ci to nie su osypky alebo co, vacsinou kocky hovorili, ze neboli vysypani po celom tele. A Adelka je.
Ale inak ok, je uz vo svojej kozi, vymysla a vsetko je po starom. Uz aj vonku sme trochu boli teraz.

olifcek
9. dec 2009

gari pojdem bud k internistovi sopkovi alebo k internistke pivarciovej, a pojdem v piatok. ekg mi zatial robili len raz ale uz neviem, ci v I. ci v II. trimestri 🙂

olifcek
9. dec 2009

macu hoc sa len prejst okolo bloku pojdem, ale pojdem von veru, ked uz bude malicka doma x;o)

infekcne sa neprenasa dotykom, ci? no a super, ze je uz pri sile....svrbia ju tie vyrazky?

matka331
9. dec 2009

ahojtee......ja som pred chvilockou vstala s postele aleaj taksa mi stale ocka zaytvarajuu 😀 ale vobec sa mi nespinkalo dobre stale som sa prehadzovala .......ja uz mam vybaveneho porodnika -primara v humennom a v piatok mam ist knemu a to vraj uz budem k nemu chodit na poradne neviete mi poradit to musim brat teraz kartu od mojej doktorky a odniest jemu?aleo sa da spravit aj neaky vypis z karty lebo ajenchcemodyst od mojjej doktorky to len teraz a pokial neporodiim pootm chcem zase ku nej chodit

olifcek
9. dec 2009

maka ku porodnikovi sa ma chodit od cca 36tt, ale ak ste sa dohodli inak tak to mate inak x;o) ale kartu on pytat nebude, nic mu nenos x;o) len treba svojmu lekarovi povedat, ze uz si dohodnuta s porodnikom...mozno bude chvilu chodit aj tam i tam x;o)

maminnka
9. dec 2009

matka, kartu nepotrebujes, staci ti k nemu tehotenska knizka

maminnka
9. dec 2009

tie posledne dni, ked sa chodi do poradne uz k tomu, u koho chcete rodit, resp. do nemocnice, kde chcete rodit, sa uz k svojmu lekarovi nechodi. Aspon tu u nas je to tak.

olifcek
9. dec 2009

mami jj, aj u nas v ke, len tiez mi v piatok moja porodnicka vravela, ze staci, ked za nou opat pridem po ukonceni 35tt x;o) viem, ze potom uz len k nej budem chodit, i v knihach pisu, ze v tom case sa uz chodi ku porodnikovi...preto rozmyslam, ze jak to bude s matkou..

mati ved sa opytaj svojej gyneko x;o)

zucana
9. dec 2009

cafte baby bola som na predporodnej...idem rychlo robit obed vikinka je moooc hladna...uz som srotla jeden rozok
inak tu na ekg vobec neposielaju iba ak ma niekto problemy...ja idem preventivne zajtra na kardiologiu 😕

olifcek
9. dec 2009

zuci na kardio robievaju i ekg xo) srdiecko Ti sleduju takze bre x;o)

zoska
9. dec 2009

cauky, ja uz dom zo skoly...dnes to bolo extra rychle 😉
zohrievam si parene buchty, lebo som hldnaaa

maci a kupila tvoja mamina tie kvapky fenistil?? u ns su len na predpis a este sa mi nikde v lekarni nepodarilo prehovorit tetu, nech mi ich preda.... ja mavam pri chorobe opuchy sliznic a najlepsie mi pomohli fenistilove kvapky, len uz sa minuli.... a inak som z nich bola strasne ospala...prespala som 3 dni takmer v kuse, budili ma len na lieksy nech daco vypijem a zjem 😅

zucana
9. dec 2009

no uz som navarila len muzik nebere telfon tak asi ma poradu alebo co tak papam sama...
olif no ved jo...len keby som nepovedala ze chcem ist z vlastnej iniciativy moj gyndak mi povedal ze standardne sa to nerobi....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre