Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
16. dec 2009

inak som sa olietala ako debil dnes lebo som zhanala kde sa prestahovala firma kde som robila a socialku otvorili novu pobocku, takze som ju samoska nevedala najst, lebo ved ja tak poznam BA... ze az, ked ma poslu niekde kde som v zivote nebola 😉 a potom som zistila, ze ten druhy papier co som odovzdala do roboty, som nepodpisala... no tehu skleroza a zasa som sa trepkala ako taka trubka na opacny koniec BA...
a kopec inych vybavovaciek...tak sa tesim ako sa vyvalim na gauc a ani sa nepohnem 😉

ewelyne
16. dec 2009

inak tie cierne dve casti maju vedla seba 8 cm, ale asi treba odratat to ked sa to zakacikuje, tak preto ten moj odhad 6 cm max. 😉

maminnka
16. dec 2009

Ewe, ty si poklad!!! Velmi si nam pomohla. Ja som si objednala ako posledna, takze si najprv vezmi ty, Oli a garonka. Ak nieco ostane, vezmem si ja 🙂

ewelyne
16. dec 2009

maminka, ja uz mam 😉 jedno. tie co som pisala pocty su vsetko pre vas. ja mam podprdy z prveho tehu kopec. 😉

lenica81
16. dec 2009

Ahojte dievcata... konecne sa ozyvam... ale nestiham vas docitat, to by som potrebovala straaaaaaaaaaaaaaaasne vela casu... 😔 ja este v praci do utorka... ale to uz budem len tak pobehovat a odovzdavat veci a papiere... este zajtra riesime uzavierku a potom klud... uz ma z toho vysedavania sialene boli medzi lopatkami... a to sa kazdu chvilku vystieram, ale nepomaha... a obcas sa zabudnem a chvatne sa postavim az ma pichne v brusku... ach jaj... ale uz sa tesim, ked budem doma... len este prezit tu cestu na vychod a spat po vianociach... 😅

varim kapustnicu... sialene to tu vyvoniava... ako keby som nemohla pockat do vianoc... 😀

ale trosku pokulhava moj pitny rezim, tak musim este ten dobehnut... ☹

zoska
16. dec 2009

ahojte 🙂
tak som doma zo skoly...v podstate to bolla posledna hodina v mojom zivote...uz len par skusok a koniec skoly 😲

a pocasie otras, v BB sa tak smykalo...kokso ma 2krat smyklo v zakrute, no nakoniec cesta za BB bola sucha, ale teraz uz snezi aj tu, a na aute mam 5cm snehu, co som z okna kukala...

lepila som tie tehu fotky drahemu do albumu a zdobila som to hviezdickami a komentarmi...som bola kreativna 😀

garonka
16. dec 2009

ewe no ty si veľmi zlataaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

lenica81
16. dec 2009

zosi, mna sice nesmyklo, ale ked tu v ba su taki sialenci, ze ja so svojim z na zadnom okne som vlastne nic... 🙄 tak po moste sa plizim 60tkou... este i to sa im mali... 😒
tu uz nesnezi, ale tuhne statocne... brrr...

dobre, ze koncis... jedna kolegynka prave zacala a dnes mala prvu skusku... chvalabohu to uz mam davno za sebou... 😅

a tie fotky ja uz nestihnem... jedine, ze mu to dam, az ked sa maly narodi... ale vyfotim sa teraz... s bruskom... 😵

maminnka
16. dec 2009

garonka a Oli, tak vy dve si vyberte, ja nakoniec.
Ewe, este raz dakujem. Mne su vsetky podprsky z prveho tehu maleeeee ☹

olifcek
16. dec 2009

uz som tu, idem si citat, co ste pisali x;O)

garonka
16. dec 2009

mami kľudne si vyberaj to bude pre nas všetky akurat 😵 na mňa neber ohľad moja

olifcek
16. dec 2009

ewe oki, idem pisat x;o) a TY mi daj svoje c. uctu, nech peniazky poslem x;o)

garonka
16. dec 2009

olif ja som už ewe poslala IP a vidíš na čislo učtu som zabudla 😅

zucana
16. dec 2009

babce no tesim sa s vami 🙂
inak kamoska ta z usa doniesla vecicky take ked uz bude vika vacsia ale take stylove...a jedny malilinke kapsace 😀

garonka
16. dec 2009

zuci aj ja sa veľmô teším 😵 😵 😵

olifcek
16. dec 2009

ewe ja by som si vzala teda 2x tie 38mm a skusim 1x tu ciernu s troma cvokmi x;o)

maminka mne este kamosky budu zhanat, takze hned, ked budem mat, sa Ti ozvem x;o) a poslem. to uz budu trojcvoky

olifcek
16. dec 2009

jak malo nam ku stastiu treba, ze? x;oDDDD

zuci super

olifcek
16. dec 2009

ewe ale peniazky poslem, az napises, kolko stalo i postovne...nech Ti nahodou malo neposlem, chi...moz byt?

garonka
16. dec 2009

olif ja som aj v galanterke bola no my tu v KE nemame ozaj nič 😠 ešteže mame ewe joj som šťastna ako blška

zuci nahoď vecičky do albumíku nech sa pokochame 😵

olifcek
16. dec 2009

gari jo, i ja som uz bola zufala...lebo ked som doma, tak len lezim, podprdu nemam, ale ked idem k lekarke, beriem len bielu, lebo ta je este v pohode, no, ked ju dal dolu, vidim, ze ma kusok otlacila a to sa mi nepaci, najma, ked este mame byt nafuknutejsie a objem pojde este do sirky...a cierna ma kusok tlaci i napriek tomu, ze je to duopack, rovnaka velkost, rfovnaka kvalitA, rovnaky strih, chi

olifcek
16. dec 2009

ja mam vacsinu veciciek takych, ze len na doma, takze budeme nakupovat s polovickou...len este tie do porodnice snad najdeme pouzitelne, mozno uz zajtra sa na to vrhneme x;o)

garonka
16. dec 2009

olif no veru a ja ešte nevravím koľko veci mi treba, tehu košele , plienky, drogeriu ah jaj no môj drahy ma čo robiť 😎
a moje podprdy ma tak tlačia až mi u lekara bolo trapne vyhrnuť pulovrik a tie červene ryhy boleli jaj jaj, no doma nenosím načo dam si tielko a pulovrik a hotovo 🙂

ewelyne
16. dec 2009

Babulky, ja som rada, ze sa tesite 😉
Rada som pomohla, ved som to mala po ceste 😉
len pani co sla po mne a chcela to iste, uz nic nedostala 😅

olifcek, cize tebe 2xbiela a aj to cierne jedno siroke?

a este sa chcem opytat, v tomto obdobi, kedy casto nepridu klasicke vianocne pozdravy,
by som to radsej poslala doporucene 2 tredou, zasielka do 5O g vychadza na 1 Euro... neviem ci budete suhlasit. Olif, tebe poslem s podlozkou na prebalovanie 😉 to tam na to niekde prilepim 😀

Lenica, wow aj ja by som si dala kapustnicu... mnam...strasnu chut si mi navodila, minimalne na stavu z kyslej kapusty 😉
Zoska, Lenica, len opatrne teraz s tym soferovanim... som dnes videla ako to smyka... juuj a uz boli tuknutia po meste a zapchy... asi 6 ...co som ja videla...

Zuci, to su inak rozkosne tie "macherske veci" take stylove 😉 tie deti su v tom chutne. ja som minule pozerala maleho foto, tiez v takych "imidzovych" srandach ma par a som sa rehotala, taky su zlati 😉 hod do albumiqu 😉

garonka
16. dec 2009

ewe ja som poslala IP 😵

garonka
16. dec 2009

a poštovne je oki 😵

ewelyne
16. dec 2009

jasne, vsetkym presne co chceli 😉 vyslo

garonka
16. dec 2009

ewe ja som šťastna ako blcha a drahy na mňa pozera či mi preskočilo 😀

ewelyne
16. dec 2009

babky a mozem ich rozbalit z tych kartonikov a poslat tak?nech nie su tie obalky take sisate rohate, dam to do papiera hmm??

olifcek
16. dec 2009

ewe postovne je super, ja ale pockam, kolko vyjde postovne, kedze i podlozka ide...lebgo na vychod zrejme necestujes,ze? a spravne, treba byt doma a setrit sa...x;o)

garonka
16. dec 2009

ewe mne to môžeš do obalky v pohode ja budem pri schranke nalepena či došla pošta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre