Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

puclik77
9. júl 2009

cukruska ja som mala v 5tt iba dutinku a zlakla som sa ze kde je babatko, preto sa pytam

cukruska1920
9. júl 2009

puclik...ta dutinka bola 5tt , ta druha 8tt a ta posledna 10tt

blumka
9. júl 2009

cukruska ved to uz vidno hlavicku aj zarodky koncatin...juuuj, tesim sa na moj dalsi utz

puclik77
9. júl 2009

dakujem cukruska, si ma ukludnila 🙂 Ja som sa bala, ze kde je babatko a lekarka mi povedala ze je este malilinke, ze ho nie je vidiet. Na buduci tyzden idem na ultrazvuk, to bude 7tt, tak dufam ze uz tam uvidim drobecka 🙂 Inak ta tvoja posledna fotka v 10tt je super, tam je babatko krasne vidiet 🙂

puclik77
9. júl 2009

blumka a kedy ides na dalsi?

Inak prepacte tehulky ze som sa k vam tak votrela 🙂

cukruska1920
9. júl 2009

blumi..hej....uuplne to bolo uz ine ako tie utz predtym...to boli len take cmuhy.... ale toto je uz ,,velke" babo..sa doktor smial lebo zakazdym ked ho isiel odmerat sa pohybal a usiel inam...tak asi na piaty krat ho zmeral...

puclik...neboj...uvidis ze uz bude...ja som mala tiez strachy ked tam nic nebolo ....ono to vlastne vznikne z nicoho nic

puclik77
9. júl 2009

xixixi a myslis ze uz bude vidiet aj srdiecko? Na to sa najviac tesim 🙂 v den ultrazvuku budem mat narodky, takze by som dostala najkrajsi darcek na svete 🙂

blumka
9. júl 2009

puclik v 7tt uz vidno srdiecko 😉
ja idem az 6.8 a potom 11.8 na meranie NT, to je tiez utz...to uz budem v nejakom 12-13 tt

cukruska1920
9. júl 2009

puclik...hej...ja som uz mala v 6tt a ti poviem ze neviem kde ho tam videl... to bola len taka malilinkata bodecka... si zober ze to ma len par milimetrov a uz tomu bije srdiecko...zazrak co...

blumka
9. júl 2009

cukru...ja ked som videla to srdiecko bit tak som vykrikla, ze aha srdiecko a doktor sa zacal smiat.. 😀 ..pamatam si ze v prvom tehu ked som bola na tom NT utz, tak uz bolo vidno aj nozicky a rucicky..vyzeralo to ako take male vychudnute babatko..

zucana
9. júl 2009

juj nech uz je buduci piatok a nech aj ja vidim babo a nech je vsetko ok na tom NT
mne blo srdiecko tiz v 6tt a aj mi ho ukazal ale akoze no videla som taku bodocku

sjuz7
9. júl 2009

Ahojte kocky🙂.
Tak uz som doma - asi hodinu - v utorok ma prijali,lebo srdiecko uz nebilo....(, dnes ma pustili.
Najhorsie uz mam za sebou, nastava faza pychickeho ozdravovania...
Takze sa asi na nejaku dobu odmlcim..vdaka Vam za podporu, a zelam pekne tehulkovanie🙂!!!

puclik77
9. júl 2009

veru zazrak, ja som tiez bola uplne paf, ked som zistila ze som tehotna, ze sa to podarilo! A ze cely cloviecik vie vzniknut z dvoch buniek, to je naozaj velky zazrak 🙂
ja ked to srdiecko uvidim, tak sa asi rozplacem. Ja som teraz schopna plakat aj pri reklame 😀 😀 😀

cukruska1920
9. júl 2009

sjuz....drz sa ☹ ja som si to odzila tak viem ako sa citis.... pre mna bolo najhorsie kym som nedostala menstruaciu potom bolo uz lepsie....ono to chce len cas...drz sa

blumka
9. júl 2009

sjuz ☹ ☹ drz sa...budeme na teba mysliet a ak najdes silu prid obcas pokecat

zucana
9. júl 2009

sjuz drz sa je to tazke chce to hlavne cas a pozitivne myslenie ze sa mozte rychlo zacat snazit

puclik77
9. júl 2009

sjuz, opatruj sa a hlavne mysli na nieco ine! To zvladnes, neboj a bude dobre. Bude druhe babatko!

nemina
9. júl 2009

sjuz tazko sa hladajú slová niekolko z nás sme si to prežili tak vieme ze to chvílu potrvá kým bude lepsie ale uvidíš ani sa nenazdáš a bude druhé babeno a to ti pomoze zabudnut neboj. drž sa!

ivet123
9. júl 2009

sjuz, ako baby povedali, tazko sa hladaju slova, ale zivot ide dalej, ten sa nezastavi, tak hlavicku hore 😉

loginka
9. júl 2009

sjuz , ablsolutne chapem ako ti je tiez som to zazila, ale uz to bude len lepsie, 2-3 mesiace pauza a mozte na to hupsnut
drz sa !

zoska
9. júl 2009

ahojte baby 🙂
dnes som mala velke upratovanie a som hotova!
gratulujem k uspesnym ultrazvukom, alex, drzim palce 😉

inak moje ranne nevolnosti sa zmenili na vecerne ☹

sjuz, je mi uprimne luto, drzim ti palce, aby bolest odisla od tebe co najskor...

mmaarrttiinnaa
9. júl 2009

ahojte dievčatá ja mam termín 17.2.2010 v deň mojích 28 narodenín som veľmi šťastná máme s manželom dcerku 9 ročnú a na toho drobca sa všetci neskutočne tešíme dúam že všetko bude o.k.

cukruska1920
9. júl 2009

kde ste vsetky?? 😨

blumka
9. júl 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

kucierka1
9. júl 2009

ahojte kocky, som tu po dlhsom case... dnes som bola na ultrazvuku a bohuzial, od posledneho uzv, co bolo v 6+5 babo vobec nenarastlo a taktiez nebije srdiecko, tak bohuzial, v pondelok nastupujem do nemocnice a idu ma cistit ☹ ☹ ☹

blumka
9. júl 2009

baby, co sa to tu deje...akosi vela babatiek to vzdava ☹ ☹ ...
kucierka, drz sa..

ewelyne
9. júl 2009

kucierka, sjuz, veľa síl a opatrujte sa ....

kucierka1
9. júl 2009

dakujem.. a drzim vam vsetkym palceky! 😉

bambulka123
9. júl 2009

Sjuz,kucierka, je mi to luto.Drzte sa. ☹
Jaj baby uz keby som bola na Slovensku ze mi spravi lekar utz tak strasne sa bojim ci je vsetko v poriadku.

kakatka1
10. júl 2009

Dobre ranko! Dnes som prva?! 😕 Same smutne spravy, baby drzte sa a drzim palce, nabuduce to urcite dopadne dobre. Ja idem na poradnu 16.7. tak som zvedava co nove. Pekny den idem pracovat. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre