Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
8. jan 2010

suzon, ved ja mam tiez od 0-3 a je trosku velka, no ale co uz 😅

zucana
8. jan 2010

aj ja beriem zelezo ...zatial nezapeka 😉

blumka
8. jan 2010

no olifka, ten tvoj manzelik ta musi velmi lubit 😉

olifcek
8. jan 2010

zo znamena zapekat? upchavat?

ewelyne
8. jan 2010

jaaaj babky uz som doma od kadernicky a kozmeticky 😀 😵
lebo dlho po porode sa tam nedostanem, tak sa vytesujem
😀

Blumka, my sme satkovali a aj budeme, no na nezaplatenie to je... fakt a potom az doteraz ergo 🙂))
aj minuly aj tento rok ked sme boli na horach, tak aj tato nosil, pn len v ergu.
ale satka bola supi aj na koliky, kojenie, mohla som upratat, navarit, ked sli zubky... no super ukludnovadlo.. 😉
som striedala so slingom a ta baba na nosime.sk posiela aj manual s uväzmi...

len pozor na nosice, ked babo pozera von- uuuplne zle a klokanky- tie su skodlive.

ale na www.nosime.sk je vsetko pekne popisane. 😉

lenica81
8. jan 2010

musela som si pospat... 😅 ale som tu spat...

sme rady februarove, zda sa...

ja tiez beriem zelezo... aktiferrin od zaciatku tehu... a aj ked som ho brala, tak mi padalo... ale hadam je ho dost... som unavena tak ako normalne a maly je aktivny dost... a ckat sa mu cka riadne...

olif, tak ty uz mozno v stredu budes mat pokladik doma... supis... 😵

andrea2603
8. jan 2010

zuci, to by stačilo aj pre dvojičky 🙂 . Moja Lele napr.vobec negrckala, tak som jej košielku nechávala aj 2 dni. Ale spolubývajúca v pôrodnici mala chlapčeka a ten grckal po každom papkaní a niekedy ozaj dosť a tá ho prezliekala aj 3-4x denne.

suzon78
8. jan 2010

blumi..potom si tých naších drobcou pofotíme...že prvá cesta domov v autosedačke 😉 😀
zuci no máš toho pekne požehnane 😉 ja si myslím, že to určite stačí, teraz mám komplexy, lebo ja nemám ani polovicu 😕 , uvidím ako často bude treba prať a mám ešte čosi od švagrinej, tak na doma bude mať od nej a nové k doktorke a von...

andrea2603
8. jan 2010

olif, teraz som si všimla, že Olivka má 20dní 🙂 . Bože, ako ten čas letí.

lenica81
8. jan 2010

mnami puding... kuknem ci nemam a urobim si... boze, som ja ale pazros... 😅

blumka
8. jan 2010

zuci a kde je ta podprdaaa? ci som slepa ci co
ewe, ja mam beco...mala som ergo pozicane ale akosi sa mi nepozdavalo..ale ani neviem preco, Terezka v nom bola trosku nesvoja...a beco sa mi strasne zapacilo dizajnovo tak som to riskla...a risk mi vysiel..

olifcek
8. jan 2010

blumi vsak? x;o)

andrea2603
8. jan 2010

puding mnam, dala by som si, len sa mi nechce robiť 😅 . Zobnem si aspoň salonku, dnes syn zlikvidoval stromček.

zucana
8. jan 2010

uz tam davam ...musela som restartovat comp ;)
inak my budeme nosicovat...kvalitny babybjorn s podporou chrbtice 😉

olifcek
8. jan 2010

adi veru, zajtra ma uz tri tyzdne...x;o)

leni, hehe x;o) kokosovy je vies aky fajny? x;o)

teuska
8. jan 2010

ahojte babulky 😅
Akurat som dozehlila, tak som sa chcela odmenit a rozhodla som sa, ze kuknem sem ako sa mate 😅
Ja sa chystam zajtra prat tie male vecicky. Babulky aky prasok ste pouzili? Ja som vcera zohnala iba batole, nic ine detske tam nemali, maju uplne vyrabovane drogerie a v jednej akurat robili inventuru a kedze sa mi uz velmi nechce behat po obchodoch, zobrala som, co mali. 😉

blumka
8. jan 2010

ja som robila v stredu puding..urobila som dva cokoladove a dva jahodove a este dnes som dojedala

blumka
8. jan 2010

zuci, isto pekna 😉

lenica81
8. jan 2010

ja mam lovelu a akurat periem moju prvu davku... teda bavlnene plienky... mam nejake polske a madarske... tie madarske mi pridu fajnovejsie... ale neda sa to ani porovnat s plienkou, ktoru vyhrabala moja mama... ta je riadne tkana, pevna a nepresvita cez nu... 😀 predsa len, teraz ked sa uz tie bavlnene tak extra nepouzivaju, tak si na tom nedaju tak zalezat... 😔

zucana
8. jan 2010

blumi ake beco?
posli link na tu satku co vam vyhovuje 😉
no ved ja uz nic nekupujem...a mne slo o to , aby som vela nemusela prat...radsej som nakupila po 3-5 eur...lebo by ste neverili ale tu je elktrika 2krat tak draha ako u nas...

zoska
8. jan 2010

suzon my mame taku istu kombinezku, len v ruzovom...mam ju v albume a tiez mame na 0-3 mesiace 😉
ale ja som ju kupovala za povodnu cenu 😠

matka331
8. jan 2010

ja uz tiez mam pozehleneee a tak sa vytesujem z tyych veciciek ze stale potiahnmsufliik n akomode a starsnee sa tesiiiim

blumka
8. jan 2010

zuci, to je ergonomicky nosic... ja som mala klokanku babybjorn ale ta nie je ergonomicka, v nej terezka visela, to nebolo to spravne nosenie, ale to som sa dozvedela az neskor...
satku mam dydimos...hodim aj foto do albumu ako si v nej tete troni a ked najdem beco tak aj to 😉

maminnka
8. jan 2010

Lenica, ak Ti mozem poadit, skus si kosele pozriet v Carrefoure, ja som bola prijemne prekvapena.

suzon78
8. jan 2010

zosi...no škoda, ale kto vedel, že budú zlacňovať...idem mrknúť tvoju...tiež si ju kupovala so zámerom do autosedačky?

zucana
8. jan 2010

oki blumik dik...najlepsie je link nech to hned pak mozem kupit ;)
olif malinka je take slniecko krasne....

maminnka
8. jan 2010

Andrea, ja som si kvoli chudokrvnosti kupila ciste prirodne zelezo a nemam problemy so zapekanim, paradoxne, odkedy ich jem, chodim castejsie, hehehe... ale tlacim do seba aj susene marhuke, tekvicove semiacka, cviklu, pomarancove dzusy a tiez hovadzie maso.

blumka
8. jan 2010
suzon78
8. jan 2010

jééj zosi ten tvoj je zlatý, ty tam máš zajačika 😅 , je milučký...

zoska
8. jan 2010

no ja som do autosedacky kupovala zavinovacku emitex, posl. foto v mojom albume 😉
toto sme kupili s manzelom uz davnejsie lebo sa nam strasne pacila, tak ze na cestu z porodnice a po doktorch nech mame nieco pekne a teplucke

le keby som nekupovala emitex, tak by som pouzila len tento overalik do autosedacky a prikryla dekou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre