Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
24. sep 2010

@laxity jj, viem, my ten signal robime od zaciatku, a v utorok sme sa uz 1x aj potopili x;o) ja Oliv budem potapat len sem tam a len, ked sa jej to bude lubit...a veru, nechcela ist pod vodu, ked Ti plackala...

laxity
24. sep 2010

@olifcek určite nechcela buď nemala svoj deň na to alebo sa jej to nepáčilo 😕

jaja32
24. sep 2010

ahojte, tak opat sme zvladli dalsiu noc 🙂 dnes sme cely den same, tak si to idem uzivat 🙂

olifcek
24. sep 2010

@laxity 😉 neva, mne vravela instruktorka, ze tym deticky prechadzaju skoro vzdy, teda, skoro kazde x;o) ze odrazu vzdor z nudy x;o)

olifcek
24. sep 2010

co je oliv uz taka velika som si uvedomila este viac, ake mam stastie, ze bola a vlastne este stale je take lepidielko, ved to zanedlho skonci, rychlo to letiiiiiii

avaka
24. sep 2010

caute babky,my mame za sebou uplne desnu noc,ak sa to da nazvat nocou... 🙄 kazdych 20-30 min hore-plac,utisit len na prsniku,ale neplakala od bolesti ani od hladu.. 😒 len sa budi a od 4 uz hore,potom sme pred 6 tou zdriemli..Ja som teda skoro vobec nespala...asi pojdem s nou doobeda,aj ked som mala ine plany...

@olifcek
@laxity ,aj nasa sa teraz (4.x) na plavani asi nudila.. 😕 a to bola vyspata....

k tomu rodicovskemu sa radsej ani nevyjadrujem.. 😠
my uz sme desiatovali,tak pojdeme o chvilu hadam buvat..

garonka
24. sep 2010

@avaka dnes bol spln aj my sme mali blbu noc 🙄

avaka
24. sep 2010

@garonka ,my mame teraz stale take,ale dnesna bola uplne hrozna....

avaka
24. sep 2010

teraz si tu keca a ba ba ba ,bvvvvvvvvvvvv a zaklana hlavu aby som ju steklila pod krkom 😀

avaka
24. sep 2010

@teuska,ved ta predkozka sa tusim nema stahovat..
a neboj,porobime inokedy,mna sa tiez vcera konecne podarilo umyt chladnicku....a vela veci tiez mam este.. 😒

olifcek
24. sep 2010

@garonka ja som myslela vcera na to, ci nebude/nieje spln, lebo vcerajsia noc bola este horsia ako dnesna...

zucana
24. sep 2010

jaj baby ste ma zosmutnili s tym setrenim bo ste mi pripomenuli ze mam posledny mesiac minimalny prijem (almuznu) a od buduceho uz ziadny az dovtedy kym nezacnem pracovat.....a to platim auto 190 eur mesacne takze z usetreneho pojde vsetko na to :(skoncili sa nakupovacie casy este ze som nakupila dopredu .......

olifcek
24. sep 2010

@zucana hrozne veru....mne vcera doslo, ze niekto povie, ze to niesu peniaze pre nas ale pre dietatko...co vieme, ze nestaci, tie, co nekoja daju majland len za mlieko x;o(...

ale doslo mi, ze ved zena, ktora je na RD dostane len 190eur+21 ci kolko, rodinne pridavky a tot vsjo...tiez nefer....moj mm hovori, ze zanedlho budu mat deti len bohati a romovia, ktori neplatia nic a len beru.../jasne, ze to povedal kusok nadnesene, ale chapete/

ewiku1984
24. sep 2010

Dobré ránko 🙂 My sme až teraz vstali! 😅

ewiku1984
24. sep 2010

Tu nie je nikto? 😕 😨

laxity
24. sep 2010

@ewiku1984 no pekne pomaly na obed 😀

garonka
24. sep 2010

@ewiku1984 ja som tu zakukla lebo díte mi haja 😀

laxity
24. sep 2010

tak Natálka jedla jablko a len 50 ale kyselé sa mi zdalo 😅

maculik
24. sep 2010

ahojte,
tu uz prsi, takze zo skolky sme nesli na prechadzku, ale ulozila som ho doma a ja som zatial co-to upratala, ale este musim dokoncit cez obed, ked budu spat a potom vecer zehlenie.

noc lepsia, nez minule, ale aj tak sa budil velmi casto, no aspon nebuntosil a hned zaspal. Adelka sa 2x zobudila na cikanie, uz aj noci mava bez plienok, parada.

@teuska jasne, dojdi, budeme radi. Zatial je to planovane na pond.4.10. niekedy po 15h v Auparku.

@zucana mne od januara tiez prestane prijem. Tento rok este poberam nezamestnanecku z Komisie, co je krasny prijem, nieco setrim, vela ide na poistky a pod., na dlhy (kedysi som o tom pisala v teme svokry, ked sme si vylievali srdiecka o rodinach 😔 plus si s mm delime vydavky na domacnost. A jasne, ze aj na nakupy. No 15.1. dostanem poslednu platbu a potom uz len pridavky, co mm dostane na mna a deti v robote+co mi da on. Takze viac budeme musiet setrit, ani tolko cestovat uz nebudeme moct.

No nic, maly je hore, idem prenho, klasicka pol hodka mu stacila 😀

ewiku1984
24. sep 2010

@maculik Juj, kde je to tu? U nás je pekne, tak som prekvapená 😕
@laxity Ja keď dávam jablko, primiešam trošičku banánu, je to sladšie potom a chutí mu veľmi. Lebo samotné jablko mi zje tiež maximálne 50. Ale po zmiešaní, mňam, určite aj 150 😀
@garonka Mne sa už hrajká dieťa 😉

zucana
24. sep 2010

maci chapem....ale poviem ti ze ja som mala plat len 3 mesiace po porode normalny....a az teraz jak som sa pozrela na ucet mi doslo ako sa tie penaze rychlo minaju.... a kazdy mesiac 190 eur je ina palka za auto....no nic....prezijeme....
@olif ma tvoj mm uplnu pravdu ved dieta je uz luxus....hlavne ked mu chces dat to najlepsie....mm vcera ze preco kupujeme sedacku za 250 eur ked maju aj za 60....ja ze no fasa ty mas preco lexus a nie fabiu.....

avaka
24. sep 2010

@maculik ,aj ja davam jablcko s bananom a chuti 🙂

ja som dala malu spat a ja som nezaspala,stale mi behalo vselico po rozume,este dat prat pokial je pekne a idem teda varit,nech som aspon najedena,ked nie vyspata.. 😅 idem plnenu papriku mnam,urobim vela,tu mozem aj dlhsie jest 😝

avaka
24. sep 2010

@zucana ,Ty sa super vynajdes na odpoved 😀
ja peniaze ani nekomentujem,mm plati vsetky ucty a ja mam matersku(Rodicovsky),co idem s kocikom do obchodu,malej kupit nejake vecicky,hracku..a tiez som kukala,ze vydavky prevysuju prijem...len kek bude prijem este nizsi,co potom.. 😕

maculik
24. sep 2010

@ewiku1984 ja byvam v Nemecku, v Bonne 🙂 Tak to k vam dojde asi od nas 😒

@avaka mnaaam, plnenu papriku zboznujem, len ju neviem robit... viem, ze tam ide mlete maso nejako ochutene a rajc.omacka, ale postupe neviem. Nehodis recept do Varenia?

maculik
24. sep 2010

kocky,ked bude menej penazi, budeme aj menej minat. Ja napr.velakrat kupim oblecko, co sa mi paci, nemusi byt ani drahe, napr.tricko za 5€ pre Adelku, ale pritom viem, ze by sa bez neho zaobisla, no paci sa mi, tak ho kupim. Ale aspon ma zasoby, teraz chcem vecer pozriet Next a objednat trosku viac veci na bud.rok pre oboch, aby som potom nemusela mysliet na to, co treba kupit.

joooj, tu leje 😒

ewiku1984
24. sep 2010

@maculik Aha, no to asi áno, už hlásia na víkend zimu ☹ 😢

olifcek
24. sep 2010

@zucana 😵 😵

blumka
24. sep 2010

ahojte ja nestiham, o tretej odchadzam za maminou a este obed nemam navareny a chlebik peciem aj upratat treba, detom veci prichystat aby mm nemusel hladat, aj pre juli extra navarit...atd..
len som vam chcela povedat ze terezka bola dnes na ocnom, a to ocko sa jej tak zlepsilo, ze videla krasne citat vsetky obrazky, a uz staci len ked 2 dni bude pozerat cez okluzor, ale to druhe nevedela, lebo ked sla pozerat tym druhym na obrazky tak sa zacala metat, ze sa jej uz nechce, tak doktorka nevedela ci to nevidi alebo fakt len z nudy tak pre istotu teraz mame zakryvat to co bolo doteraz odkryte aby si trenovala aj to druhe...takze 5 dni bude pozeerat tym co bolo zakryvane a dva dni tym co aj doteraz 😉
pre mna je to uspech lebo viem ze to zakryvanie ma svoj zmysel, ked sa jej to jedno ocko tak polepsilo 😵

a padam...papa..ozvem sa asi az v nedelu vecer abo v pondelok

avaka
24. sep 2010

@maculik nie som vo vareni... 😅 ,ale potom hodim aj tu vecer,ked budem mat viac casu,presne neviem naspamat,maso miesas s ryzou,okorenis,vajko tam ide,cibulka myslim....potom dam.. 😉
a s tym minanim mas pravdu,ja som teraz kupila malej od kamosky nextove veci po jej malej,az doma som zistila,ze som nakupila aj tricka 6-9 mes.,ale mozem to vratit,ved uz to nevyuzijem.asi neviem,co s peniazmi.. 😒 Ale inak pekne vecicky,nohavice suprove.. 🙂

olifcek
24. sep 2010

@maculik my vsetko, co sme kupili, sme aj obliekli c;o) ale mas recht...c;o) ale itak, plienky neokresem, nebudem kupovat inu, lacnejsiu znacku, ked viem, ze tie, co kupujeme, su overene x;o( dufam, ze kojit budem dlho, inak budem mat vycitky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre