Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
14. aug 2009

zoska, hech, len aby ten smiech neskor nepresiel, ked to tak bude, chi chi 😀

matka ja necvicim..zatial..len stepper kusok

matka331
14. aug 2009

olifcek ....ta men bol moj tatino kupit tu loptu aby som cvicila ....uz sa tesii na vnuucatko 🙂

zucana
14. aug 2009

matka ja necvicim...moooc teplo ...zacnem tak v septembri 😉
zoska no ja bych sa normalne zlakla 😀

blumka
14. aug 2009

matka ja sa chystam na fitloptu ale az neskor, momentalne ju nemam kde skladovat a ani kde cvicit 😅
moja mama volala uz Terezku v brusku Martinka a teraz znova tak vola babatko 😀 ...ale zial..jedine tak druhe meno...mne sa zasa paci, ked maju dievcata dve mena...takze mame s manzelom dilemu ake bude mat ak to bude Julianka druhe meno, kedze chceme aby to bolo nejake zdedene meno z rodiny 😅

zoska
14. aug 2009

ja mam fitloptu este nenafukanu, ale chystam sa cvicit, len neviem kedy sa k tomu dokopem, lebo sa chystam uz da tzydne....
no a nebojte mna smiech neprejde, moj manzel malokedy rozprava vazne, az ma to niekedy hneva, ze furt sranduje a nerozlisuje ani typ posluchaca, minule sa snazil srandovat s mojou 75r. starou mamou... 😀
nasi najblizsi kamosi mu uz niekedy ani nechcu verit, ked nieco hovori vazne, lebo mu neveria... tak sa snad uz pouci

zusika
autor
14. aug 2009

jaaaj, mena... to bude naozaj oriesok 😉 mame uplne ine predstavy s manzelom... ale hovorim si, ze ja nahlasujem meno.... tak si presadim svoje 😀 😀 😀
moj otec drobca vola Fedor a hovorime mu tak uz vsetci...bez ohladu na pohlavie 😀 ...len aby sme si nezvykli... 😉

dianab
14. aug 2009

Ahojte žienky!
Olifcek- vidím, že máš veľmi podobný termín ako ja!! Ako sa teraz cítiš, býva Ti ešte zle? Máš už nejaké zvláštne chúťky?

Super, žže diskutujete o fitlopte, zoska, ja ju mám už narozdiel od Teba nafúkanú 😝 ale celkom zbytočne, lebo zatiaľ si na ňu v obývačke iba vykladám nohy 😀 😀 Ani neviem, presne, aké cviky sú dobré okolo 14 tt...
Ak viete prosko, poradte...

gangy
14. aug 2009

u nas je to s menami asi tak, ja som prisla s navrhom aj pre chlapca a aj pre dievcatko, no a manzelovi sa obidve pacili, tak uz mame vybrane

zoska
14. aug 2009

diana- minule som hadzala link, bolo to tam pekne po mesiacoch... pohladam a hodim ti pockaj

zoska
14. aug 2009

ozaj blumi- ja som tiez dnes presne 13tt 😉

blumka
14. aug 2009

no u nas je to tak, ze prve dievcenske som si presadila ja, takze a druhe ma narok manzel...ale samozrejme musi sa mi aspon trosku pacit...no a o chlapcenske bojujeme, ale vidim na manzelovi, ze vyhravam ja 😀

zucana
14. aug 2009

blumi a ake je chlapcensake?

dianab
14. aug 2009

Zoska: jeej, diki pekne, idem si to kuknúť 🙂

Inak otázka pre všetky: rastie Vám už bruško ?

blumka
14. aug 2009

manzel chce Adama a ja Tomaska...kebyze nebola Terezka dievca tak je Adamko, vtedy sa mi to pacilo, lenze teraz je vsade samy Adam, aj moja dobra kamoska ma Adama..teraz sa mi viac paci Tomasko 😀

blumka
14. aug 2009

dianab, mne uz paradne vidno...ale pri druhom tehu je ho vidiet skor 😉

gangy
14. aug 2009

blumka ...s tymi chlapcenskymi menami ste na tom presne ako my mame v zalohe adamka a tomaska o inych ani nerozmyslame

dianab
14. aug 2009

Aha hej..to som počula, už aj mne ho vidno, veľmi som sa potešila, keď som si ho zbadala!!! 😵
sú mi už nepohodlné rifle a podobné úzke nohavice... preto som si kúpila sukne 😉

Nám sa najnovšie veľmi páči chlapčenské meno Patrik.

olifcek
14. aug 2009

dianab hech, no este mi byva zle x;o( i vcera vecer mi tak bolo...mam pocit, ze vzdy, ked sa najem, tak jem i nedobre...blee...vcera vecer by som i blinkala, ale bola som leniva tam ist, chi, tak sa mi uz spat chcelo...chutky nemam ziadne a zatial som ani nemala, tak snad to tak ostane x;o)

a ako Ty? x;o)

ja som si vybrala dievcatko, co ale drahy vedel, ze Olivia t bud,e lebo i ja by som sa tak volat chcela, a chlapceka vyberal on, s tym, ze sa mi muselo kusok pacit, chi

blumka
14. aug 2009

gangy, naozaj? no sranda...u nas uz tak na 80 % vyhrava Tomasko, dokonca manzel uz aj tak babo oslovuje a kazdemu hovori, ze sice to este ani doktor nevie ale ze my budeme mat Tomaska 😀 😀
dianab, ja uz tyzde nosim tehotenske nohavice...su mi trosku sirsie v bokoch ale na bruchu su paradne...uz ma vsetko tlacilo, takto mi je pohodlnejsie 😉

dianab
14. aug 2009

Olificek,
vieš čo, mňa to tiež zato chytá, aj keď musím povedať, že ja som ani raz nevracala, ale bolo kvalitne zle ☹ , tak som to vždy riešila spinkaním alebo jedením. Chúťky ja už mám.. všeličo mi napadne a potom to musím zrobiť 😀 inak je zle 😀 😀

Olivia je pekné meno.. aj mne sa medzi inými páči 😉

olifcek
14. aug 2009

dianab ja som zvracala asi 3x za cele tehu, zatial...ale zle mi vie byt tiez kvalitne 😝

ja som vcera mala chut na oriesky a soju, tak sme si tie oriesky zmiesali a paq mi bolo spatne x;o( zo vsetkeho, na co mam chut, mi tak je ☹ ale chlebik s maslom a stiplavym mozem 😉

olifcek
14. aug 2009

a jooo, Olivia je krasne meno veru...x;o)

olifcek
14. aug 2009

BABY , KTORE ESTE NIESTE U NAS V TABULKE, KONAJTEEEE, napiste mi svoj mailik do sukromnej spravy x;o)

dianab
14. aug 2009

Oli: to je aj dobré počas tehu, aj tie oriešky a sója. V akej tabulke myslíš 😅

olinka6226
14. aug 2009

olif ja sa uz mesiac hadam s muzom ze chcem v pripade dievcatka oliviu a on furt nieeeee 😠

nedockava ale to este zavisi od vymeriavacich zakladov z roku 2008 ak si uz vtedy bola zamestnana u toho zamestnavatela... inak ako dkb uviedla % sedia

olifcek
14. aug 2009

dianab v nasej, kde sme zapisane a menime si tam i udaje x;o) napis mi mailik a uvidis x;oD

olinka ja mu to vysvetlim, chi chi 😉 koniec koncov...Ty si to odrodis, tak Ty si meno vyberies a basta 😀

dianab
14. aug 2009

Olinka supiš motto, páči sa mi 😉

Olifcek: poslala som 🙂

zucana
14. aug 2009

baby tak mam vysledky len toxo chyba. AFP vyslo ok len mam nieco v moci nejaky zapal asi tak musim volat doktorovi....tak drzte palce nech to neni nic vazne...

zusika
autor
14. aug 2009

zuci, neboj ... 🙂
prajem vam vsetkym pekny vikend....
ja pomaly koncim 🙂
papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre