Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
28. jan 2010

ja tiez neviem ako je to ked nevyvolavaju lebo ked mi vyvolavali tak to zacalo ako keby som mala dostat kramiky a potom sa to stupnovalo no uz som take mala aj dnes v noci ale to preslo asi po pol hodine a opakovalo sa kazdych 10 minut

katina2209
28. jan 2010

podla mna mne uz brusko kleslo lebo ked stojim uz si dam ruku pod prsia rovno a nie sikmo

katina2209
28. jan 2010

neboj matesl pri prvom to nejde tak rychlo to skor pri druhom moja svagrina isla o pol druhej v noci do nemocky a o pol stvrtej uz mala odrodene aj ja tak chcem 🙂

zucana
28. jan 2010

ja som sa postavila a vytieklo to na zem nastastie...pa babky idem

matesl
28. jan 2010

garon je to take zlate ked si ju tak oprie tu nozku a ona ti zak sklzne 🙂
a mojmu skocila aj z rebra mojho, sa zaprel a smiklo sa mu...xiiixiii aLE TO ZABOLELO

kati tak ty tiez uplne nevies do coho ides vlastne, ked ti vyvolavali 😅

garonka
28. jan 2010

guľky idem jesť malo mi bolo 😀

rozmyšľam čo si dam asi jablko a pomaranče a kašlem na zahu 😝

katina2209
28. jan 2010

no ja som si dala včera aj dnes pomaranc a zahu som nemala,ze by mi naozaj kleslo to brusko? No presne matesl celkom neviem preto by som chcela aby mi ta plodova voda odtiekla lebo mi ju prepichovali s takym a hakom a to dost bolelo 🙂

katina2209
28. jan 2010

idem si ja lazkat lebo som rano vstavala a dnes som to nejako nedospala zatial sa majte pekne a pekne snicky

matesl
28. jan 2010

ja este tlacim pomelo, brutal mi chuti ale z sa do mna nezmesti 😀
aj mam tvrde brusko...ale potrebujem sa ist dat dokopy....zajtra poradna, tak si zas vyklbum ruky pri holen 😨

blumka
28. jan 2010

halooo.ja som akurat prisla a vy idete prec? 😕

matesl
28. jan 2010

ja som tu, neviem sa ani pohnut, ide mi brucho puknut, neviem ci z jedla ci z toho ze mi tvrde 😉
a uz mi aj pupik trci von, to tusim znamena ze brucho je uz na maxime 😅

blumka
28. jan 2010

a kde je zvysok nocnej smeny? akosi uz nevladzeme 😀

matesl
28. jan 2010

no to teda neviem kedze je ten spln...ci sa nerodi 😵

alex
28. jan 2010

ja som tuuuuu 🙂

maminnka
28. jan 2010

ja som tu a este dlho budem, kontrolujem jeden projekt...

blumka
28. jan 2010

ja pozeram Knight ridera 😀

matesl
28. jan 2010

ja by som mala tiez jeden projekt dokoncit...sa mi ale nechceeee take uz len dotahovacky

maminnka
28. jan 2010

ani mne sa nechceee... ale musim to precitat, dat komentare, slubila som kolegovi. A ma tam tolko chyyyb :(

blumka
28. jan 2010

no tak ja idem do hajan...terezka bola dnes ako 100 certov, tak som akasi z nej vystavena...
dobru nocku 😉

maculik
28. jan 2010

babyyy, zase buntosite? To kedy mam potom docitavat? 😀
Ja idem buvat, tak dobru noc, rano som tu zase, aj ked asi neskor, lebo ideme vymenit olej v mojom aute.
Inak, som trochu bez nalady, pohadali sme sa s mangelom, ale tak uz je lepsie, no aj tak skazeny vecer ☹
Tak dobru nocku.

alex
28. jan 2010

no ja idem tiež ležať k telke, v noci ak nebudem vedieť spať, budem dočítavať. Tak pa pa pa 🙂

matesl
28. jan 2010

ja si idem urobit udrzbuu, na zajtra 😀

supi
28. jan 2010

matesl a ty nechodis na kramare, ci sa pletiem?

Ja mam tiez zajtra poradnu ale udrzbu necham az na zajtra uz dnes nevladzem.
Dovarila som kelovy privarok a som strasne hladnaaaaa idem nieco zjest.
Inak som si myslela ze ja som Zlatica 😀 tak asi nie, som si seba s niekym poplietla 😀

Baby sme s matesl zistili ze sme susedy 😀 😀

ewelyne
28. jan 2010

ahojte, tak ste sa zmizli ??? 😉

inak ta plodovka... to sa tak tazko umyva...neviem si predstavit, zeby som to odstranovala z matraca...
uz som pod plachtu, podavala tie podlozky 😀 😀

no mne bachla na wc-ku, a som myslela, ze wow, tak to bolo asi vsetko a potom pomaly vytekala, kym sme sli do nemocky, v nemocke atd... 😉

fiha, baby, vy mate teda chut a apetit... len ked vam chuti, ide a nie je zle potom 😉 😉 😉 😉

mam ist ja vraj tiez spat,... lebo ved rano ma odkrvia... 😖 sa im nieco nepacilo vo vysledkoch krvi... tak uvidime...

SOBOTA RANO ZACINA SPLN 😀 😀 😀
som zvedava koho to chyti 😀

macu, a co sa stalo? preco ste sa "chytili"?

ewelyne
28. jan 2010

matesl, supi 😀 no pecka a ako daleko od seba byvate?

ja ked som kupovala sportovy kociar ked mal maly 9 mes. , tak som zistila, ze baba, u kt. som objednavala nanoznik, byva v tom istom dvojvchode.... no co vam poviem 😀 😀 😀 😀

supi
28. jan 2010

byvame na tej istej ulici, par metrov od seba 😀 😀

maminnka
28. jan 2010

tak to je dost dobreeee, zienky 🙂))))

ewelyne
28. jan 2010

no supiiiiiiiiiiiiiiiis 😉 aka sranda 😉

leni....baby, a co sa nepytate??? ved viete , co by ste radi vedeli tak sa opytajte, ked vidite, ze vam to sami nepovedia.... tak ked povie, ze hranicne, tak sa spytam, nie? ze hej a to co to znamena....
tym ze to tu budete na Kona vypisovat co poriesite??? Hmmm? tak tazko prist a spytat sa, co vsetko vas zaujima,??? sa bojite ci co??? nechapem...
blumka a ja sme si uz zvykli, ze kym sa nepytate dookola, tak na vas serinkaju... ale tak hadam, ked vas kuka a vy tam lezite a spytate sa, tak povie,... by som za nimi aj utekala... 😀 😉

maminnka
28. jan 2010

nebyva aj niekto u nas vo vedlajsom vchode?

alex
29. jan 2010

No tak o jednej som zacala docitavat a teraz som skoncila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre