Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
30. jan 2010

macu, to ti verim, ze si pozerala, aj ja mam rada tieto rytmy, v lete sa chodime vytancovat s partiou do kubanskeho podnuku tu v BA, fakt radost pozerat 🙂 hlavne na tie kubanky a ich chlapov. Aj sa nasinec snazi cosi odkukat, ale ked to proste nema v krvi, tak to nikdy nebude take prirodzene ako u nich... proste naaadhera

matka331
30. jan 2010

mami ja nechcem aby to namna prislo samo ....ja aj 5 krat na den dohovaram barborke ze nech ostane este v brusku do stvrtka ze potom ju vyberuu nech sa nepyta na svet sama....a ze je vonku zima 😀
ewe moj drahusik musi pracovat aby sa o nas postaral..... 😒 niekedy mi ho je luto ..ale svokra sa o man staraa 😀 😀 a uz mi je lepsie uz vykasliavam a ani teplotu uz nemam
boze ved uz aj ja mam 39 tt alemne neukazuje do predu ja aj som v takom tyzdni 😲

zucana
30. jan 2010

juuj ewe drzim palce nech je vsetko oki...
viac nestiham citat este som zachytila ze granado a hajdycka su v nemocke tak snad o chvilku tu budu dalsie princeznicky a princovia 😉
my sme mali celkom oki noc...a mamina je uz v BA... 😔

loginka
30. jan 2010

caves, joj tu sa uz rodi, drzim palce!
kuki nove fotky 🙂
kojime, uz im ani z flasky moc nedavam, akurat musim ich speci vyzivu dat do flasticky, tak hadam maju dost, Laurinka sa tak niekedy netvari aj ked je na prsniku dost, a obtiazne je dodziavat potom nejaky cca rovnaky rezim, zatial to akotak dodrziavame

loginka
30. jan 2010

zuci, moja je tu a asi ju uz nepustim 🙂

olifcek
30. jan 2010

logi fakt krasne babatka...kolko uz vazia?

pamatate?

https://www.youtube.com/watch?v=yb4Qu6Qzw5g
loginka
30. jan 2010

olif, z nemocnice sme isli Lauri 2230 a Domi 2100
aj tvoja je krasna 🙂

blumka
30. jan 2010

ewe, no s ockom je trosku problem, lebo si tu lepku terezka strhava, okluzor nechce, to si rovno strhne cele okuliare a nechcem jej ich nejako sprotivit som rada ze tie nosi bez problemov..ale tak snad si zvykne..
a dnes herecka...dala som ju spat a pocuvam cez vysielacku ze vysla z postele ale neprisla tu, tak som sla na nu kuknut a ona sa vrti pred zrkadlom v spalni a rehoce sa sama na seba...no ani kricat na nu ani sa smiat z nej...tak som akoze nahodila taky prisny vyraz a uz potom si lahla a zaspala 😀 😀
ja mam navarene, upecene, upratane, o decko postarane...co by som ja bez tej mojej maminy robila 😵

loginka
30. jan 2010

a tvoja mala kolko?

blumka
30. jan 2010

logi, aki su krasni a ta fotka v autosedackach je bombova, taky zababuseni mackovia...jeden v ruzovom druhy v modrom.. 😵 a klobuk dolu ze kojis... 😉

olifcek
30. jan 2010

logi my sme mali 2150g...tusim Tvoji rychlejsie priberaju ako moja bambulka....

selyma
30. jan 2010

ahojte babky, tak sa nam to rozbieha, pomaly ale isto.
logi, deticky su zlatunke, malunke, aj garonkyn havko, je super strazca.
Olif, nechce mi otvorit videjko, naskakuju mi tam gumkaci 🙂

garonka
30. jan 2010

sely rano mi oňuchoval bruško ako maly sa vrtel sranda bola tak vieme ako ho bude stražiť 😀

olif gumkači bola moja srdcovka a aj Kačerovo všetko od Walta Dysneiho 😵

garonka
30. jan 2010

logi babenka v autosedačkach ako mackovia vyzeraju no rozkošní su 😵

zucana
30. jan 2010

juuj logi jake krasne babenka...pozrite do albumu na nasu ako si spinka...cela po tatovi 😀
dnes musim zehlit...moc sa mi veru nechce...
inak blumi ako sa vola to cd pre deticky? dam mamine kupit...len som zabudla
a gumkaci kacerovo a rychla rota chip a dale to bolo moje...poznam naspamat pesnicky dik za tip dnes zaspievam malej 😀
baby a kolko asi kojite z jedneho prsa?

blumka
30. jan 2010

inak baby, co sa tyka dojcenia...kuk tu..super stranky http://dojcenie.wordpress.com/

blumka
30. jan 2010

zuci, to su rozne od Canakyho a Podhradskej..maju ich asi 7..su tam ludove pesnicky, detske pesnicky, uspavanky, anglicke pesnicky, nabozenske pesnicky..no len si vybrat 😉

olifcek
30. jan 2010

zuci ja asi 15minut a papa len z jedneho, a az pri dalsej pape z druheho x;o) nech taha i zadne mliecko totiz....x;O)

blumi jj, uz som kukala x;o)

olifcek
30. jan 2010

i ja mam tie pesnicky domaaaaa

blumka
30. jan 2010

ja som tie pesnicky pustala terezke uz ked bola taka malicka a teraz si ich uz zacina aj pospevovat...najnovsie u nas leti Sosovicka hrasok fazulka, zmiesana s Kukulienkou 😀 😀

zucana
30. jan 2010

baby ja uz pomaly zacinam prestavat krvacat..nie je to skoro?

garonka
30. jan 2010

blumi aj u nas letí Podhradska a v aute na plne pecky 😀

blumka
30. jan 2010

zuci, mozno budes z tych stastnych 😉

zucana
30. jan 2010

juj baby som trochu smutna...mama mi totiz kupila 2 zavinovacky len tu sa nevyuzivaju a su aj velke pre viki a ja neviem ako ich pouzit kedze v nemocke nas ucili inak...a kojim tiez bez zavinovacky...a mama mi vravela ze snad sa jej neposkodi chrbatik a ze preco ich nepouzivam ze oni len zavinovacky pouzivali tak som z toho taka nanic...ze ci vlastne robim veci dobre....a pupcek po odpadnuti sa tu tiez iba vodou resp. nicim neumyva iba vysusuje tak aj to neviem ci robim dobre...cim cistite pupcek po odpadnuti...olif aj ty si mala chrasticku?ako si ju cistila?

blumka
30. jan 2010

zuci, robis vsetko dobre...ved ani tu nie su vsetky deti v zavinovacke..len tie ktore chcu 😉 a chrbatik sa im nema preco poskodit, keby ano tak uz maju davno poskodeni co su poskrucane v brusku 😉 vela veci co sa robilo kedysi sa dnes uz nerobi, lebo sa zistilo ze to nebolo az take dobre, tak pocuvaj co ti vravia lekari teraz a nie co vraveli mamine pred 30 rokmi 😉 viem ze mamina chce pomoct ale asi ta viac stresuje 😉

zucana
30. jan 2010

blumi a stym pupcekom co teda?ja ho nechavam tak...lebo to ma chrasticku a necchem to moc nai vodou srazdit nech sa to nezapali...alebo?

blumka
30. jan 2010

zuci, ja som nerobila nic...cakala som kym jej to vyschne a odpadne

teuska
30. jan 2010

ahojte babenky 😅
ako sedavate pri PC? Mna pri tom boli strasne chrbat. Idem vas troska precitat aj dozadu, kolko sa mi bude dat a idem omrknut tu stranky o kojeni.
Ja som dostala na Vianoce nadherne uspavanky od Katky Koscovej. Moja mala ich uz vie naspamat. Dufam, ze bude spievat bracekovi a ten rychlejsie zaspi, ved uz teraz ich pocuva 😅

maminnka
30. jan 2010

Logi,
nadherne deticky 🙂 super, ze kojis, drzim palce, aby to dllllllho vydrzalo drobocom! Krasne Ti priberaju 🙂

Matka,
tak to je dobre, ze sa nectisi na rodenie, najprv sa daj dokopy a o par dni Barborka vykukne na svet 🙂

Blumi,
Tebe je 🙂

Zuci,
ono sa to niekedy tvari, ze krvacanie ustava a po 2 dnoch sa spusti zasa... je to normalne. A pokojne aj bez zavinovaciek, Blumka Ti dobre pise. Mnohe mamicky ich nevyuzivaju, neboj nijako si tym neznici chrbatik.

matka331
30. jan 2010

zuci aj moja mama do mna hucii ze babetko musii byt v perinke ....ze ho budemlepsie chytit a ze bude mat pevnejsie totelicko....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre