Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
31. jan 2010

ja som mala doteraz tlak 130/80 len naposledy som mala 115 na 70 na a placenta neviem kedze ma lekar neposlal na taky ultrazvuk chcel iba prietoky

garonka
31. jan 2010

kati i ja chcem taky tlak 115/70 ☹

katina2209
31. jan 2010

matesi v utorok idem na poradnu ale len že som zvedava co mi povie ako to vyzera krcek no a mates mna po porode cievkovali pretoze ja vycikat tiez vobec a uz ma boleli ladviny tak museli cievkovat

katina2209
31. jan 2010

to som mala taky asi preto ,ze som tam sedela a cakala 3 hodiny 🙂

matesl
31. jan 2010

kati myslim, ze podla prietokov oni vedia stadium placenty...myslim, ze to cislo na prietokoch ma klesat a tym vedia, ze uz placenta dozrieva...tak ked mas to OK, tak vedia co a ako.
ja mam u lekara vzdy vyssi..ze 120/80 heeehee...doma som mala tak 115/75...a este ked mi daju epi, tak tam aj zaspim.

takze pred tlacenim sa ist este vycikat, ze?

garonka
31. jan 2010

ja sa toho cievkovania hrozím to treba cikať do vrecuška ? a stym čo? 😕

garonka
31. jan 2010

kati a u mňa naopak z čakania mam 140/90 ale to ja som bojko preto 😕

katina2209
31. jan 2010

matesik no ale ked budes na stole tak ta uz nepustia a to ta bude tlacit takźe mozno bude chytat do misy ako pri mne

katina2209
31. jan 2010

garonka cievkovania sa nemusis bat ak ti to bude robit dobra sestricka tak to nebudes ani citit

katina2209
31. jan 2010

zlatusikovia idem si ja lazkat lebo mi uz brusko tvrdne co tu tolko sedim zajtra si piseme pekne snicky ak nieco naspime 🙂

matesl
31. jan 2010

no tak to budu aj mna cievkovat ja hore kopcom do misy nenacika...tak parada, no ale ved to nie je take zle, da sa to vydrzat hlavne ked potom pride ten pocit ulavy 😉

garon, to je nic, trosku mozno neprijemne to zavedenie tenkej hadicky, a potom nemusis nic...nalepia i ju na stehni a to same z teba vyteka 😅 nemusis nic

garonka
31. jan 2010

kati dobru nocku a nech bruško poslucha 😀

mates to ani necitím že cikam ? joj ale blbe otazky davam 😅

matesl
31. jan 2010

nie su blbe, nie, necitis, to z teba plynule vyteka do vrecuska...ty necitis nic 😀

matesl
31. jan 2010

dobru kati

takze pocas prechadzok pred porodom, budem radsej chodit kazdych 10 min.

no inak ten porod musi byt fakt humorny...sa teda tesim to bude 😀

a kde su vsetky nocne sovy, asi im dal zabrat spln...tak spinkaju teraz

garonka
31. jan 2010

mates no tak som kľudna ale ak budem citíť niečo tak im poviem že ty si ma naviedla, že to je v pohodeeeeeeee 😀

garonka
31. jan 2010

najväčšia sova granado a ewe tu niesu 😕

granado haja v nemocke a ewe príde sem nad ranom sa pochvali či niečo ulovila 😀

mne sa nechce spať ani za svet na tej obrovskej posteli 😅

garonka
31. jan 2010

môj mm si nalieva hruškovicu on neni normalny a oči ma ako upečeny diviak 😠

matesl
31. jan 2010

no fakt je to v pohodeeeee 😀 lezis a cikas a ani o tom nevies, len raz sa mi cievka v noci vytiahla a mala som mokru postel, trosku...ale to beru sestricky v pohode
tohoto sa bojim najmenej z celeho porodu 😅

moj maly zas krtuje...robi mi kopceky na bruchu 😀

a blumka tiez tu obcas buntosi...macu je v kine...

matesl
31. jan 2010

jaaaj kati uz viem, preco som myslela ze ides na sekciu, lebo si pisala, ze ides na poradnu a aby dr. nemal sekciu...ahaaaaaaaa 😉

matesl
31. jan 2010

juj no ked oni mozu...ja by som si tiez obcas nieco dala...ale co uz...obetujeme sa 😅

garonka
31. jan 2010

mne sa brucho tak natriaslo asi skače a robí salta alebo sa nevie otočiť 😀

blumka je pri Tete asi ju trapia zubky ☹

a zoska ma romantikuš s mm 😵

matesl
31. jan 2010

jaaaaj, jake su babulky zaneprazdnene, a jani...ta tiez zvykla obcas ponocovat

garonka
31. jan 2010

mates a on mi ešte prinesie ukazať čo pije kraľovsku hruškovicu kurnik sam ju otvorí a pije a ja do seba som liala len mlieko to je nefer 😀

ja po pôrode pôjdem do mcdonaldu dam si hranolky, hamburgery, do cukrarne na všetky kolače, tak na kavu i na vinko a ešte sa tak opraskam jedlom až puknem a dam si všetko čo si teraz odopieram 😀

garonka
31. jan 2010

alebo žeby janka nam rodila? 😀

matesl
31. jan 2010

no chystala si dat horuci kupel...asi zacala robit vsetko pre to...alebo znasilnila muza 😀

garonka
31. jan 2010

to by som chcela vidieť akoby ho znasilnila 😀
môj sa na mňa chystal včera no som ušlaaaa do druhej izby 😀
ja nedam ani za svet 😀

matesl
31. jan 2010

ja si idem asi uz tiez lahnut...zajtra mam rano nejaku pracicku, tak nech nie som jak zaba z prachu 😅

dobru nocku garonka...skus sa aj ty vyspat, este kym nemusime vstavat ako ostatne babulky kazdu 1,5 hodinku 😨

garonka
31. jan 2010

a ja môžem jedine horucu sprchu vaňu nemame a do sprchy vchadzam opatrne po tom čo som naposledy vyvalila dvere 😀

matesl
31. jan 2010

garon a preco, ved uz mozes rodit 😉 daj

maculik
31. jan 2010

ahojte, tak sme spat z kina, fakt dobry film, bola som prekvapena, aj to rychlo ubehlo. Takze som rada, ze sme boli. Ideme buvat, dobru noc a pa zajtra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre