Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
1. feb 2010

zuci moja ja by som ti pomohla len ja neviem a ja radšej keď ti pomôžu skusene maminy ja si čítam čo rozoberate a tak sa učím 🙂

matesl
1. feb 2010

tak baby, ja tu nie som 2 hodky a dalsie 2 strany...no idem citat.

inak kadernicka celkom OK, dala si zalezat, dohosli sme sa ze dame dolu tak 1 cm, no ale poznate to...tam zarovna tam zarovna a je to asi aj 5 😀 ale mne to vobec neva...hlavne ze idu do copu...a celkom sa so mnou vyhrala, pekne masaz pri umyvani a potom fukanie a cancanie...takze SUPI mozes skusit, ak nie si nejak extra narocna 😉

blumka
1. feb 2010

ahojky..uz sme spat so sankovacky 😀
zuci, na deke uz malicku mozes dat kedykolvek, ked sa jej zapaci len pre teba vyhoda..a sedacku aku myslis? lehatko? alebo aku? v podstate ak je to poloha ako vo vajicku tak mozes kludne ale ak je to viac poloha na sedenie tak to nie..
teuska, celkova narkoza prechadza aj do babatka, spinal nie...pri spinali uvidis svoje babo hned, mozno ti ho aj daju pomojkat a prisat pri celkovej az o niekolko hodin, po spinali sa rychlejsie postavis na nohy ako po celkovej, kedze je to vacsia zataz...asi preto spinal u mna....a u mna este jedno..ja sa strasne bojim, ze sa z celkovej nepreberiem 😅

martinaj
1. feb 2010

no aj mne by sa zisla kadernicka, aspon ostrihat..... zafarbit sa mi nechce teraz, vyzeram sice ako ....ale co uz 😀

zoska
1. feb 2010

ahojte, ja som zaspala ako drevo a vstala som pred chvilou 😅
ma zalomilo uplne...ale je pravda ze som sla spat o 1.00 a vstavala o 6tej
snad sa v 😅 noci vyspim 😕

zajtra sem pride na 2 noci mamina...sa o mna boji...manzel isiel do finska, odtial pojde do nemecka a v stvrtok uz bude doma a nikam nejde min. do polky marca- jupiii 🙂

jani kedy mas statnice?

zucana
1. feb 2010

blumi ta stolicka sa da aj ako vajicko...ta vysoka co mam v albume co sa da polohovat...
idem tu deku teda asi oprat 😉 resp. odbalit...dostali sme ako darcek 🙂

lenica81
1. feb 2010

ja ostrihana som... ale uz cca rok si vlasy nefarbim, takze stresujem kazde rano pri pohlade na dalsi novy sivy vlas... 🙄 ale co uz... este vyckam... mozno dam neskor nejaku farbu bez amoniaku... 🙂 ale mangel vravi, ze mam pekne vlasy, tak uvidm... po 10 rokoch si ich vlastne vidim v povodnej farbe...

ja mam rada kolace typu hrncek - nasypes pomiesas a upecies... este aj kysnute mi narobi nervy... lebo furt je take tekute a ja to neviem odhadnut...

idem si ja na chvilku schrupnut... bola som vonku cez 4 hodky a uplne ma to dorazilo... 😖 este si vas dnes ale urcite kuknem... 😉

zucana
1. feb 2010

inak ja cakam kym bude viki trosku vacsia a idem zavratnou rychlostou na melir 😀 (cize dufam,ze o take 2 tyzden)

zoska
1. feb 2010

zuci na 1-2 hodky mozes dt...vy mate ti kozmo stolicku,ze? no tak to je ako vajicko, takze podla mna v poho 😉

zucana
1. feb 2010

zosi dikes aj tebe...inak baby vy uz rodte nie ???? 😝

teuska
1. feb 2010

no ved Marti, to si asi maly pyta, ja urcite nieeeeeeee 😀

Ja som mala v piatok depku a tak som upiekla tortu 😝 a kebyze mam salko, tak sa pustim aj do tej marlenky. Nejaka som aktivna, az mi to je cudne 😀

blumka
1. feb 2010

zuci, ked to das do takej polohy ze Viki bude lezkat tak neni problem 😉 ide o to aby deticky nesedeli v takom malom veku aj ked sa opieraju..oni si same sadnu ked budu mat na to vek a dostatocne silne svaly 😉

zucana
1. feb 2010

jj blumi sadat nie...to mam stres ked ju davam odgrcnut ze chvilinku sedi...inak hlavicka jej sem tam aj ked ju zachytavam tak odkvacne...to sa jej malinkej nemoze nic stat zejo?

supi
1. feb 2010

lolka neviem preco tak casto, nieco mi vraveli ze mi o 2 tyzden skorej dozrieva placenta tak asi preto...

inak predoperacne?? mne nic nerobili akurat v pondelok mam dojst na odbery, a co teda by mi mali robit ake vysetrenia? To si to budem musiet asi zase sama zistit a vybehat.. tak mi napiste prosim na co poslali vas na ake vysetrenia.

Blumy tak to mame rovnaky datum aj ja idem 9. 😉

teuska ja idem v celkovej

teuska
1. feb 2010

jej Blumi, diky ze si mi odpisala, aj ja mam celkom strach, ale skor z toho, ze u mna nezaberie 😀 preto sa bojim toho spinalu ale aj celkovej, ale ked to citam, asi to risknem. No uvidim, co mi zajtra povedia.
Ty uz mas termin?

supi
1. feb 2010

inak matka myslim ide 4. na sekciu, to uz ma za par... 😅

teuska
1. feb 2010

supi a to si si vybrala sama? Preco si sa tak rozhodla?

blumka
1. feb 2010

zuci, to nie..aj my sme tak davali terekzu odgrgnut, poradili nam to v nemocke ze to niekedy viac zabera ako klasicka poloha na odgrgnutie...to je nieco ine ako by si davala babo sediet na dlshiu dobu a podkladat vankusmi aby sa udrzalo 😒

supi, ale inak nechapem preco ti robia cisarsky toho 9.2 ked tak mas termin...mne aj dnes povedal lekar ze sa to robi aspon tyzden pred terminom,aby sa predislo tomu ze sa zacne spontanny porod a teda kontrakcie a tak...

blumka
1. feb 2010

teuska, ked nezaberie, a napr. by si zacala citit bolest povies lekarom a vtedy ta uspia...ale oni este predtym ako zacnu rezat skusaju ci nieco citis alebo nie... 😉

teuska
1. feb 2010

to som fakt rada, zajtra by som mala byt o nieco mudrejsia, tak napisem 🙂 😉

supi
1. feb 2010

teuska, nevybrala, nemozem mat spinal kvoli alergii

teuska
1. feb 2010

Blumi ja mam kamosku, ktora ma tiez obidve deticky narodene v ten isty den 😀 Ale aj tak je kazde ine 😀
Babenky idem skontrolovat ulohy, lebo prazdniny sa rychlo skoncili a vyrabame masku na karneval uz od vcera, tak mi to treba dokoncit 😝 Co ked si ma zajtra nechaju v nemocnici? 😅

olifcek
1. feb 2010

BLUMI a ako ja mozem dat napr. malicku do vyvysenej polohy na odrgcnutie? ale tak aby som ju drzat na rukach nemusela?

zuci Ty sa s viki rozpravas po papani?

zucana
1. feb 2010

olif no rozpravam...aj moj muz...lebo ona je cez den hore aj 2 hodky....dnes napr.3...lebo podla mna dost spala cez noc...

olifcek
1. feb 2010

blum olivku mam v zavinovacke

janielah
1. feb 2010

zuzi, to preto tu ti nevie nikto poradit, lebo tu este prilis babatiek nemame... 😒
skus v januarovkach...tam uz asi ti viac budu vediet povedat....

zucana
1. feb 2010

dala som novu foto...
inak kedy babenka uz vidia ???

olifcek
1. feb 2010

zuci a jo, ja viem, ze bre si mi tym spankom chcela...ved mozno budem na seba este nadavat, ze som si nelahla, ked sa dalo...hajala 4 hodky

matesl
1. feb 2010

baby, na to krcne posielaju zrejme kvoli tomu, ze ak by bolo potrebne urobit celkovu anestezu, a oni potom fixuju jazyk aby nezapadol a davaju take nieco do krku, taku hadicku, tak nesmiete mat zapalene hrdlo, lebo by vam zaniesli infekciu nizsie a islo by to na pluca...mojej mamine raz kvoli bolavemu hrdlu odlozili operaciu...a taketo vysvetlenie dostala, proste namozete mat zapalene hrdlo pri celkovej

olifcek
1. feb 2010

zuci krasna a spokojna vikinka

aj Tebe placka pri prebalovani?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre