Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
1. feb 2010

joooj a veľmi sa teším z ďalšieho bábätka v našej témičke. Maculik gratulujem a prajem vám obom veľa zdravíčka! 🙂

suzon78
1. feb 2010

veru zosi, príjemné to rozhodne nie je, ale možno mi to aj dáko podráždil, lebo zo začiatku to robil zle a trochu to bolelo, ale keď sa naučil správnu techniku, tak to nebolelo, len taký tlak som cítila, tam ide o to rozťahovnie, škoda, no...keby som nemala problémy, tak pokračujem. Chudák, ale môjho muža som riadne sekírovala, musel mať nechty ostrihané na doraz, ruky vydrnuté a ešte som mu nadávala, že to robí zle, že to bolí, že sa na to vykašlem a urobím sama, no čudujem sa mu, že má toľko trpezlivosti so mnou a to ešte aj keď sa sprchujem musí byť stále pri mne, lebo sa už k prstom na nohám nedoznem a musí mi ich umyť aj utrieť aj nohy oholiť 😔 ...

suzon78
1. feb 2010

kati aj mne to doky povedal a pri prvom Ťa nastrihli teda i keď si masírovala?

zoska
1. feb 2010

no ja si napriek vsetkemu nerobim nadeje zeby ma nenastrihli, ale vraj sa to lepsie hoji, ked je to tkanivo pruznejsie, tak uvidime

kukam Panelak a co nevidim- Studenkova 😅

suzon78
1. feb 2010

ja som si kúpila dnes v lekárni na hojenie hrádze po nástrihu ten Dermo chlorophyl, keďže to babenky doporučili... 😉
nooo čítala som, že Studenková bude hrať v paneláku, vraj veľa ľudí na nete bolo proti tomu..

garonka
1. feb 2010

ja Studenkovu nemam radaaa 😠 😠 😠 😠 😠 ako špuli tymi ustami joj

suzon78
1. feb 2010

ani ja "chcela stará mladou byť", bola by lepšia keby prijala svoj vek a podľa toho sa aj správala, npr. Milka Vašáryová je pani herečka 😉

matka331
1. feb 2010

a na jazvu po cisarskom neviete niecodobree poradit???poradili mi contratubex poznate???

blumka
1. feb 2010

matka aj mne to poradili...som si ju kupila uz... a v teme cisarsky rez baby davali aj nejake homeopatika

matka331
1. feb 2010

blumi a kolko stala ????

blumka
1. feb 2010

jaaaj, mati, ja vobec neviem..

katina2209
1. feb 2010

ano suzon nastrihli tak teraz som uz ani nemasirovala,ale mne je nejako divne zacali ma nejako krize boliet idem si dat sprchu a este k tomu aj podbrusko 😒

maminnka
1. feb 2010

Katina, neviem rpeco si doktori myslia, ze akzdu prvorodicku treba strihat?!?!?!?! Podkla mna ma vacsina zien sancu porodit bez nastrihu, priroda predsa vie, co robí. Ja som pri prvom ziadny nastrih nemala...

zoska
1. feb 2010

alex 😉 pjekné fotočky

alex
1. feb 2010

Zosi ďakujem, dnes sme sa u švagrinky nudili 😉

alex
1. feb 2010

ale teda tvár som musela odstrihnúť, lebo to je jedna katastrofa 😅

vevoncek
1. feb 2010

no ja tiež nerozumiem prečo nastrihujú automaticky veď taký doktor to musí vedieť posúdiť či je to nutné alebo nie ale myslím že pre nich je to asi pohodlnejšie a zvyk je železná košeľa ale ja sa s mojou doktorkou pre pôrodom dohodnem a je mi jedno čo si bude myslieť ale mám vyhodu v tom že moja doktorka je moderná a aj sa snaží vyhovieť ženám takže dúfam že to dobre dopadne

blumka
1. feb 2010

ja som citala o tom nastrihu, ze ked zenu roztrhne babatko, ze je to nepravidelne, takze sa to potom horsie sije ako ked nastrihnu je to pravidelnejsie, ale zasa kde je napisane ze kazdu musi roztrhnut

vevoncek
1. feb 2010

http://www.woman.sk/detail.lasso?ID=729003c9127...

baby toto si prečítajte je to o tom CS=cervikálne skóre

blumka no veď to že nemusia každú nastrihnúť len takú čo už vidia že to inak ani nepôjde

no ja sa lúčim pre dnešok s vami ale zajtra sa tu ukážem 😉

zoska
1. feb 2010

dnask sa nočna nekoná? 😕
garonka to si ako mohla dopustit? 😀

j sa trapim s diplomkou, ale vyzera to uz dobre, uz finisujem 😵

zoska
1. feb 2010

no dobre teda...tak idem tiez sa pokusit oddychovat, ale cez den som si nadspala...

sladke sny tehulky a maminky...tehulkam malo cik pauz a maminkam pokojne babatka 🙂

lolka
1. feb 2010

uz tu nikto nie je ? vsteky spinkate....

ja som uz lezala v posteli, muzik drichme a ja nemozem spat 😒 malej sa v brusku nelubi ziadna poloha, lebo ma furt kope a boxuje do moc.mechura, cize stale beham na wc, aj ked necikam 😒 asi sa jej dnes nelubil len monitor, tak mi to vracia, potvorka jedna 😅 😅

supi
2. feb 2010

Nejak je tu ticho 😀 co spite vsetky??? Jaaaaj aj ja by som ale mam uz asi hodinu bolesti tak som zvedava co z toho bude 😖

kati k lekarke sa chystam v stredu.

Zosi mne ta tabulka nejde otvorit ☹ neviem co robim zle...
K tomu holeniu, holim sa sama lebo manzel to tak mierne odflakne a aj si to potom upravujem sama, tak s tym bojujem sama so zkadlom. Ale dnes teda vcera mi ostrihal pazure na nohach to som sa teda fakt nevedela nijak cez to brucho k tomu dostat, ale nalakovat budem musiet sama 😒

a na nohy pouzivam on braunu taky (neviem ci je to epilator ci depilator) taky vytrhavac a celkom dlho to vydrzi a nemam ani take strnisko ako ked sa oholim ziletkou, chlpy ked vyrastaju su take jemnejsie...

supi
2. feb 2010

Alex co si pisala ze tvar si musela odstrihnut 😀 neviem ako vy ale ja som strasne pribrala v tvari, take skrane mam a dvojitu bradu.... co s tym su na to nejake cviky?? Ked sa pozriem na nejaku aktualnu foto az mi zle pride...

blumka
2. feb 2010

dobre ranko.. 😀
ja som vcera opustila nocnu lebo dnes mam dennu od pol siedmej 😝 idem na krv, a potom ak sa bude dat a budem stihat na tie predoperacne nech to mam z krku 😅
tu je -10 juuuj, mi odmrzne nos ked vyjdem vonku 😅

martinaj
2. feb 2010

bre ranko 🙂
nikto nic nove?
supi ako? 😕

blumka
2. feb 2010

no uz som spat...odkrvena 😀
na interne musim ist neskor, lebo tam treba ist s vysledkami krvi, takze sa objednam na zajtra alebo na stredu 😉
inak mam toho streptokoka, a pytala som sa ci je nebezpecny pre babo aj pri cisarskom, tak vraj podstatne menej ale antibiotika by mali dat aj mne

martinaj
2. feb 2010

ja som ho v prvom tehu mala a teraz ho nemam 🙂 dali mi antibiotika ale aj tak ho mala dostala 🙄 potom tyzden pichali antibiotika jej ☹

blumka
2. feb 2010

ja som ho v prvom nemala a teraz mam 😉 ale tak pri cisarskom to riziko prenosu je podstatne mensie, takze dufam, ze bude vsetko ok

martinaj
2. feb 2010

ale ano pri cisarskom by som mozno povedala, ze skoro ziadne..... ved ten streptokok sa nachadza dole a dieta tade nejde....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre