Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
3. feb 2010

ja idem trosku pozehlit potom musim spravit cinu a rychlo pre maleho do skoly hadam to vsetko stihnem zatial pa a matesik tak sa dohodnime zatial na zajtra na tu 15.30 priebezne hadam to supi stihne ked ma o 13 kadernicku.maminka to je super ze muzik pracuje v takej v ustretovej firme mozes byt rada moj pracuje tiez v zahranicnej firme ale nie su mu taki ustretovi moze byt rad ze mu daju tyzden aj ked ma 25 dni narok 🙂 ale aspon pojdeme v lete do chorvatska dufam 🙂

katina2209
3. feb 2010

zoska jeee konecne ti vidno nejake brusko 🙂

maminnka
3. feb 2010

Zoska, krasne brusko a ke malinkeeeee 🙂

matesl
3. feb 2010

ewe, tie M-ky su starsie a tam sa nedala nakliknut sedacka.
a ty mas ktoru autosedacku? tiez tu origos k tomu? myslim, ze to je babygo.
hmmm, tak to uvidim ked to donesu, ci to budem vediet poskladat...tu na stranke je len obrazok ze to tam je...

http://www.gesslein.de/kinderwagen-f6.htm

pisu ze adapter je integrovany a tym ulahci naklikavanie, asi nie, co?

garonka
3. feb 2010

uf konečne mi ide net ale často nam vypadava 😒

olif si sa trafila presne drahy ani domov neprišiel vyspal sa v robote a zastaví sa okolo druhej či sme oki 🙂
ale vyspať sa v kresle da zabrať 😀

blumi nakoniec neboli v krasnej idu dnes tak pošlem pre Tete domace klobasky len su z jelenieho mäska 😅 😀

zosi ake krasne bruško 😵 😵 😵 ja mam na svojom strie ☹

matesl
3. feb 2010

zosi, no na teba keby to prislo, tak ta poslu este domov z porodky, ved ty vyzeras ako v 6 mesiaci 😀
ty ked porodis sa hadam aj stratis 😅 si aj pribrala nieco???

matesl
3. feb 2010

kati ok, pisem si a poznavacie znamenie? a to je ta cukroska hore co je vedla restika, ze?

matesl
3. feb 2010

garon a mas net cez orange? tam maju dnes nejaku poruchu ☹

granado
3. feb 2010

ahojte ženy hlásim príchod stále 2v1. A teraz sa zasa ja nejdem ponáhlať a chcem vydržať min. týždeň doma a dobiť energiu a napraviť si chrbticu s tej užastnej nemocničnej postele. Mna tam nechali pre tie moje nešťastné nohy a neakú zvýšenú hodnotu neakého enzýmu v pečeni.A ešte som si priniesla nádchu, ale inak mi tam bolo fajn 😉

garonka
3. feb 2010

babky i ja chcem ísť s vami do cukrošky na kolačik 😵
len davajte pozor nie aby ste spadli kdesi na chodníku vonku je otras šmykľavo 😕

garonka
3. feb 2010

mates presne tak moja orange a im dosť často vypadava net ☹
v novembri sme boli vypnutí skoro mesiac pre 3 centy lebo nas zaradili medzi neplatičov, a ako sa to vyriešilo tak technici nevedeli dať nam net do poriadku ah jaj

matesl
3. feb 2010

granado, a my ze uz tu budu foto drobceka...no aspon ze ta este pustili 😉

garon, dojdi...hmmm..sice do lietadla ta uz asi nezoberu v tom tt, skoda, lebo to by si za hodku bola tu ;)

katina2209
3. feb 2010

ano matesl ja mam v albume aj fotku tak ma hadam spoznas a ja teba podla tejto malickej no neviem neviem hadam najdem bruskatu maminku a ja pridem s krpcom tak ked uvidis tehulku s krpcom tak to sme my.Oproti tej cukrosky su nejake roldor skrine predajna myslim a hned blizko je lekaren tam sa nemame kde stratit 🙂

garonka
3. feb 2010

granado sevas a my že si sa rozdvojila a ty sa neponahľaš 😅
i ja mam jeden enzym v pečeni zvyšeny rano si idem po vysledky čo a ako aby sa primarko vyjadril

lucia411
3. feb 2010

Heeej baby ahojte, prave citam ze aj Zuzana Belohorcova uz je od dnes mamickou Salmy Hajekovej 🙂 meno podobne Salme Hayek 😀
Inac ako sa mate???ja uz neviem co so sebou....len by som jedlaaa nejako

lenica81
3. feb 2010

vitaj granado, my ze uz si sa rozpadla... co sa tyka nadchy, tak tu ja uz neriesim, soplim jak male deco, a k tomu i mangel,...

zosi, ake chutne brusko, to ako keby si sa najedla... 😉

uz mam upratane, pradlo poskladane, wc a kupelka vygruntovane... 😔 a teraz len pockat na kamosku, ma mi nieco doniest a potom odpadnem do postele... 😉

garonka
3. feb 2010

mates jo nevezmu no i nejak cez DHL by som sa prepravila ako balík 😀 včera som neteri posielala cez nich balík do BA aby ho dnes mala lebo ma 5 rôčkov 😵 tak som sa mohla nejak tam prepašovať

katina2209
3. feb 2010

mates garonka to do zajtra poobedia stihne sem prist 🙂 granado tak ty si tu este s nami 2 v 1 a ja ze uz mas bambulku doma aj ti robili ultrazvuk kolko mala asi vazi? Hlavne ze si v poriadku

garonka
3. feb 2010

Puškarovu tu mame na koníka ale Belohorcova sa skryvala, žeby to bola Matka? 😀

garonka
3. feb 2010

http://www.topky.sk/cl/100313/668074/Belohorcov...

ona porodila na môj datum dnes som chcela ja 😀

lucia411
3. feb 2010

No ja si zelam datum 12.2.2010 aby sa nasa narodila....ale to si len zelam 😀

lenica81
3. feb 2010

ja len 14teho nechcem... 😕 ale ked rodila prirodzene, tak klobuk dolu...

granado
3. feb 2010

v stredu mala 27.1. mala malá 2853 takže teraz netuším. Ja som myslela že je to jednoduché vyvolať aj skor ale nechcú to robiť tak budem radšej doma sedieť, lebo ono na je to celkom psycho počúvať. Inak tolko je porodov za noc 4 porody v malej piešťanskej porodnici to už je sila a na kompletku je plná. Garonka a tebe čo na to povedal? Ako sa má vyjadriť že si ťa tam nechaju alebo vyvolaju alebo ako?

lucia411
3. feb 2010

heeej ze rodila prirodzene...porod bol namahavy, dlhy ale zvladla tooo....ja sa uz bojimmm

zoska
3. feb 2010

granado no vitaj 😉 som necaka ze sa ozves este ako kinderko...ale snad je vsetko ako ma byt 🙂

no brusko mam sice mensie, ale vraj preto sa to tak zda, lebo som vysoka (180cm) a jaska ze som pribrala 😀 11,5kg (Z toho posl. 1,5kg za posl. 5 dni 😅 )

a slavim uspech velky...som sa oholila bez porezania a este k tomu aj dobre 😝 ale fuska to bola
zajtra na poradni to mozno doktorka oceni 😀 😀

garonka
3. feb 2010

granado a aky enzym maš zvyšeny?
ja na pečeň.testy som sledovana od začiatku tehu beriem na ne vitamíny, pred týždňom som mala zvyšene dosť tak mi brali ešte raz odbery a zajtra uvidím či su zvyšene veľmi alebo malo.
kontroluju mi bilirubín, Gmt, Ast, Alp, Alt

maminnka
3. feb 2010

Matesl, ja po stretkach nebeham, vsetci chodia sem za mnou, aj z BB 🙂 Rada s vami pojdem na kolacik, kedykolvek, ale tento tyzdne mi to nevyda nijako... dakujem, ze na m na myslite, kocky... ja raz priiiidem!

suzon78
3. feb 2010

Ahojte 😉

granado ja som už tiež bola v tom, že ste dve 😉 vyvolávať skôr podľa mňa nie je dobré, je to proti prírode, neboj, malá sa včas sama vypýta 🙂

luci aj ja bojim bojim, ako sa to blíži, myslím na to stále viac, všetky by sme to už asi chceli mať za sebou 😉

zosi aký milučký kočiarik, je velmi pekný a ešte krajšia mamina, chválim účes aj melír, sekne ti to, ja som bola tiež u kaderníčky, zobralami dobrých 5 cm, farbiť sa bála, tak som si dala sama doma henu, dlho síce nevydrží, ale hádam do pôrodu áno...

baby počas dojčenia sa už môžu farbiť vlasy klasickou farbou s peroxidom a amoniakom?

zoska
3. feb 2010

suzon 🙂 🙂 dakujem

mne gyndoska povedala ze tie dnesne farby vobec niesu agresivne a ze neskodia plodu...tkze sa nemusim bat farbit vlasy v tehotenstve.... a kedze to neskodilo plodu pocas tehu, tak si myslim ze to nema vplyv ani na mlieko 😕

lucia411
3. feb 2010

ja mam zajtra este poslednu kontorlu u lekara, ma nam s muzikom povedat posledne instrukcie ohladom porodu, ak nas to chyti, musi este malu pomerat,(lebo ze vraj je velka) a potom ho uvidim az po 600 nedeli... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre