Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
15. apr 2010

aj ja mam tatru a nic...a kolegyna uz tiez dostala.... 😖

lenica81
15. apr 2010

tak sme opat hore... mam ho v lehatku a tuka si do hraciek... niekedy mam pocit, ze sa ich boji... 😒

do CSOB uz tiez dosla...

olifcek
15. apr 2010

zosi jaaaj, jooooo, Ty brdo...

olifcek
15. apr 2010

zusiiiii si tu s naami? ides do prace zanedlho?

zoska
15. apr 2010

baby snad nam ta materska do vecera dojde...

inak dieta spi na balkone 🙂 ja obedujem a idem kuknut cosi na obhajoby...v utorok ich mam 😒 a az dnes mi dosli posudky

laxity
15. apr 2010

zosi...som to asi zle našla 😒

zuci...sorry 😀

zusika
autor
15. apr 2010

Olif, jasne...smiiiirujem 😉
ja som spat v praci uz od 22.3. ...takze este za 21 dni v marci cakam peniazky.....
a citam sem-tam ako sa mate, co riesite a ako sa tesite 😉 je to mile!

zoska
15. apr 2010

laxi nevadi, ved je tolko tych potvrdeni ...samy prispevok, priplatok.... zbytocne si komplikujeme zivot.... vraj je nas socialny system, co sa administratívy týka jeden z najkomplikovanejsich v europe 😅 🙄

zusi, takze ty uz makas v praci... hmm
si sa sama rozhodla kedy zacsnes, ci je nejaka doba, kedy musis?

olifcek
15. apr 2010

zosi mozni az zajtra, chi...ale ne, asi okolo 18tej dojde 😉 ale ani pridavky este nemaaam, ts

zosi v utorol o kerej?

zusi a ako v praci? frmol?

olifcek
15. apr 2010

kokooos, zase daaazd

laxity
15. apr 2010

ja to tiež očakávam, že do večera mám peniaze na účte 😕

olif...ty si odkiaľ? Vy sa stretávate tu s babami z koňa? 🙂

zoska
15. apr 2010

olif zacina to o 8.00, chcem ist za komisiou nech mozem ist prva, lebo nas tam bude vela...
mm ide so mnou, dufam, ze mala to bude dobre znasat, ze vyjdu aj intervaly kojenia...a pre istotu beriem jednu davku z mrazaku

olifcek
15. apr 2010

laxi z kosiiic...a nestretavame, fnuk..zatial. ale gari som uz videla, a opat uvidim ob tyzden v pondelok, chi

zosi, juuuj, budem paste drzat

zusika
autor
15. apr 2010

Olif, ako zase...tu (BA) prsi cely den... 😠

no a datum som si nevyberala... zo zakona mas narok v takomto pripade na 14 tyzdnov MD...co bolo aj tak dost paradoxne, ze som niekomu mala povedat ze som na materskej, ale nevadi.... takze som bola doma v podstate dost dlho, aj som chcela nastupit uz skor, ale ty v podstate anio nemozes byt menej ako tych 14 tyzdnov.... a vzhladom na spomalenost Socialnej poistovne som sa do toho boja ani nechcela pustat, ked len papier o rozhodnuti u nich isiel mesiac z jednych dveri do druhych - mesacny rozdiel v datumoch na oznameni a na obalke.... lebo oni maju na vsetko cas, ale ty ked sa o jeden den v niecom omeskas, tak ta uplne odstrihnu.... ale tak to chodi.....

v praci pohoda...dostala som sa do toho velmi rychlo....dokonca sa velmi casto nudim a potom mam cas na taketo veci...
😉

maculik
15. apr 2010

ahojte,
tak my sme boli na prechadzke a Petulko prespal 1,5h v kociku, normalne vo vanicke, nie vo vajicku! A bol by asi spal aj dlhsie, len som ho vyrusila tym, ze som mu napravala ciapku. Tak to by bolo super, keby tam zacal pekne spavat 😵

No a ked som dosla domov, dala som si hriat polievku a akosi som na nu zabudla a o pol hodku som nahodou isla do kuchyne a z polievky ostali uz len zemiaky, karfiol a mrkva 😀

inak zuci, ja ked som pri Adelke ziadala o ten prispevok, tak stacilo, ked som dolozila kopiu toho papiera, kam mi dr daval peciatky pri navsteve (v Luxe nie je materska knizka), a nemusela som dat tento slov.papier. Ale od pediatricky som sa nepytala, to som si dala potvrdit mojej pediatricke na Sk.

maculik
15. apr 2010

jej zoska, tebe sa to uz blizi. A kedy mas potom statnice?

garonka
15. apr 2010

oliiiiiiiiiiiiif no to veru bude natresk ale ja sa teším že sa stretneme hoci rande mame u neurologičky 😀 😀 😀 😀
ta budova psychiatrie je kde? to treba ist do tej novej nemocky kde si s blumkou rodila? nieže sa pomotam 😅

olifcek
15. apr 2010

gari jo, novaaa nemocka a mam pocit, ze psychiatria je niekde za detskou? asi blizko pri tej budove, co sa specializuje na srdce...

garonka
15. apr 2010

blumi no Tobi ak leží tak sa otača dozadu neustale niečo ho zaujíma ani telku pri ňom nemame zapnutu no nič ani okolo neho nik nieje ta nechapem čo robí ale to by nevadilo ale jeho pediatrička ho chcela posadiť tak on si sadnuť nechcel tak hneď že na neurologiu a poslala nas k jednej slizkej babe, no ešteže mam Olif ta mi poradila jej neurologičku tak som rada lebo po telefone bola doktorka príjemna 😵
neznašam doktorov ah jaj jaaaaj 😒

garonka
15. apr 2010

olif no už viem ja sa pytam ako nemehlo 😅 😅 😅 tak sa teším na rande 😀

zoska
15. apr 2010

zusi tak snad sa budes v praci nudit casto 😀

olif dik, posudky mam vcelku dobre- znamky 1 a 2, takze snad to nedokopem na horšie 😕

maci statnice 2.juna 😅

olifcek
15. apr 2010

GARI NO JA TAM IDEM TIEZ 1X, CHIII...ALE IDEM NA ODPORUCANIA, TAKZE ISTE SUPER VOLB 🙂 tiez mam priniest novorod. spravu 😉

sli by sme k primarovi, ale ten je dlhodobo PN, fnuk, tato dr. je jeho zastupkynou a vraj tiez super lekaaarka

olifcek
15. apr 2010

gari, dufam len, ze nemaju vela deticiek na 9tu ☹

zosi bifloskaaaaaaa 😀

garonka
15. apr 2010

olif bola veľmi mila doktorka tak uvidíme a sa teškam lebo i jedna kamoška mi Adamovu zavrhla naj k nej ani nejdem lebo ona k nej šla s malym a trepla jej medzi oči že maly preto očka prevracia lebo chyta epilepsiu chudera vyplašena bola tak si vybavila druhu neurologičku a ta mala dosť ak počula meno Adamova 😕 a maly žiadnu epilepsiu nema dobre ne?

ja zvedava prečo my sa otačame kade tade 😲

garonka
15. apr 2010

olif i ja dufam, a ak hej tak pevne verím, že Tobi bude hajať lebo ak nie on hneď pyta papi ak nespí 😨 😨 😨

kriste pane babo mi haja v kočíku a tu niekto vrtaaaaaaa, joj a ešte aj prší 😠

olifcek
15. apr 2010

gari hovorila si priamo s lekarkou? 🙂

garonka
15. apr 2010

zosi budeš Ing či Mgr?

inač Olif je Ing vau ja som sa na vyšku nedopracovala nenavidim školu 😅

olifcek
15. apr 2010

gari oliv tiez, ked nespi, tak je prisata...teraz i podriemkava a cuckaaa 😅

olifcek
15. apr 2010

gari 😉

garonka
15. apr 2010

no jo veľmi mila bola pytala sa ako sa vola maly tak počula Tobiaš a nie Tobias ale to nevadí, mame priniesť spravu novorodenecku tak to musím k pediatričke nech mi ju da, a tak mi ešte povedala, že sa na nas teší 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre