Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
4. máj 2010

terezka zahlasila ze ona s nami nejde, tak ostava u babky 😅
tak ked budem vychadzat s poradne a nebude prsat pisem ti smsku a uvidime oki?

maculik
4. máj 2010

inak, ten stolik a stolicku sme kupili v Tescu, spolu za 8€, je to super vonku, presne ako ten klasicky umely pre dospelych 🙂

blumi, su aj cipky myslim ze od 3kg, aspon ja som take mala, ked bol Petik chory s tymi prieduskami, nastastie som ich nemusela davat, nemal teplotu.

maculik
4. máj 2010

garon, nam zase naboku, ale riadna 😀

olifcek
4. máj 2010

blumi okiiii... 😉

mame paralen100, idem na letak, docitam sa co mam 🙂

ten stol je super a za fajn peniaz veru

fakt krasne deticky

blumka
4. máj 2010

oki..tak ochdadzame papa

olifcek
4. máj 2010

blumi, prezvon ma, ked pojdete k lekarke...ja malicku obleciem....oki? a ked vyjdes dohodneme sa, kde sa stretneme

maculik
4. máj 2010

olif hej, ale to len niekedy. Aj Adelka to robila, dr povedala, ze to je normalne, ze su zvedave, tak sa vykrucaju, lebo ako inak sa maju pozriet za seba? 😉

olifcek
4. máj 2010

stihla si to blum precitat? 😅

blumka
4. máj 2010

jo stihla 😀

olifcek
4. máj 2010

macu ja len, ze som vravela garonke, nech kasle na cvicenie, nech pocka na dalsie neuro 😵

gari, tak ako???

olifcek
4. máj 2010

blum super teda 😀 a uz chooood

laxity
4. máj 2010

baby...mám pre malú takú akoby šatku ale je taká balvnená, len teda vzadu má hlavičku holú...môžem jej to dať do kočíka?

garonka
4. máj 2010

olif asi tak pol hodinku chrape som zvedava kedy vstane a ciknem 🙂
zvyšena ale to neva veď nema 38 a na prechadzky môže že?
fuj ale je vonku dusno 😠

macu naboku? ani nevidno 😀 ale pekny vlasač je Peťko 😵

olifcek
4. máj 2010

gari dojdes teda, ci neeem? tak oki, ak bude mat 38 dam cipok

garonka
4. máj 2010

macu nas doktor poslal za fyzioterapeutkou a ani som nešla a nejdem
radšej počkam na vyjadrenie neurologičky
som tak zvedavaaaa

a inač olif tie odbery čo robili malemu tak šecko oki, bilirubín tak ako ma byť šak to som vedela, krvny obraz parada ale zvyšili nam vigantol na 3 kvapky denne a cez víkend davať nemam takže ma o jednu kvapku navyše lebo na nižšie hodnoty toho vitamínu a v moči ukaže že mame toho veľa no chapeš ja ne

laxity
4. máj 2010

olif, garon, blum...ako obliekate detičky vaše von? my sa tiež práve chystáme 🙂

garonka
4. máj 2010

olif zatim to vyzera že nem lebo haja a ak sa preberie tak vybehnem hore on nebude dlho spať šak drichmal celu noc 8 hod vkuse 🤐

olifcek
4. máj 2010

gari dobre si urobila...ja tiez podjem k nemu, nech je pediatricka pokojna, ze chodim do poradne pre predcasniatka, ale nenecham jej robit vsetko, co si zamane...

laxi bodynnko s kratkym rukavikom, teplacky, hrubsia mikina, capicka, ponozky....paq este pojde do deky...nechcem ju prehriat, nech horucka nestupne...

laxity
4. máj 2010

olif...a čapičku dávate tenkú?

laxity
4. máj 2010

olif...a pod tepláčky nič?

olifcek
4. máj 2010

laxi tenku capicku, pod teplacky len ponozky...x;o)) dam take co su vyssie kusok, ale iste su pod kolienka ved tu mame 16stupnov, co je merane v tieni a na letisku, cize na sidlisku iv iac bude x;o)

laxity
4. máj 2010

olif... 🙂

olifcek
4. máj 2010

laxi vcera pediatricka, ze uz nedavajte kryt na vanicku a ani na kociariku netreba, ked je v deke..a mala oblecene ponozky, teplacky, kosielku a mikinku...jasne i capicku, tenkuuu x;o))

matesl
4. máj 2010

ahojteee
jeeej baby, kolko spite. mne sa zobudil uz o 23.00 ze hlad, stiahol mi 140 a o 2 hodky zaaas chcel a uz tak do rana..juj tak este si asi pockam na dlhsie noci

matesl
4. máj 2010

mami

tak to je zvlastne, lebo tie kontrolne odbery mi napisali v nemocke do maleho prepustacej spravy

olifcek
4. máj 2010

Oliv zaspinkala 😅

garonka
4. máj 2010

mates my spime každe 4 hodinky v noci ale dnešna noc je vynimočna lebo cely deň nespal vôbec a ak zaspaval konečne taky unaveny ho striga zobudila 🙄

olifcek
4. máj 2010

inak...mne v nmemocke vraveli, ze bezne sa nezistuje krvna skupina u babatiek...ja som ale poziadala o zistenie, ze si hoc zaplatim, lebo, ze mam predcasniatko a cokolvek sa oze stat,,,a o 4 dni na to uz zistovali krvnu skupinu, lebo na dalsi den malicka brala transfuzku...akoze...

zoska
4. máj 2010

cafte, citim sa jak...ani neviem co, az na trasie z nespatia...lezim tu a neda sa mi spat, s ucenim som to vzdala...mali sme najhorsiu noc od narodenia
zaspala az pred polnocou a o pol jednej! uz bola hore, vybehlo jej mliecko ... ponosila som ju, grgla si a pytala papat...pocucala, grgla a za dve hodiny zase hore a potom kazde 2 hodiny az do 7mej
teraz zaspala na balkone, ale ranne krmenie bolo cudne, plakala s bradavkou v puse a aj ked som ju dala grgat...
co s nou je??? kurnik...unavena som az sa mi chce plakat

zoska
4. máj 2010

a kedze po papani ju nosin cca 20-30min. tak som spala medzi krmeniami niekedy ani nie hodinu 😢

olif
inak s tym cipkom... ja som davala tiez polku, lenzeee...mala 2 dni nekakala, tak som jej dala poloku a vystrekol z nej gejzir...nalozila riadne, nastastie mala pod sebou plienku...pockala som, umyl ju, dala cistu plienku a druhu polku cipku a cele sa tozopakovalo...potom este nalozila aj na podlozku a to som si uz bola ista ze v nej nic neostalo, lebo to bolo strasne mnozstvo, no tak som rozbalila dalsi cipok, a dala polku...a ta tam uz ostala 😅
tiez to bol paralen 100 a nely mala teplotu 37,2 po odratani

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre