Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
10. máj 2010

inak som sa do toho nextu zamilovala 😉

matka331
10. máj 2010

ahojte.....tosku som vas pocitala.....ja chvala bohu nemusim kupovat malickej oblecko lebo skoro vsetko mame zo sekaca kde svokra pracuje,,,,,su tam znackove veci a lacne.,,,,,a skoro ako noveee.....boli sme na poradni nas ockovali sme plakali aj ja som snou plakala , mala aj teplotky hudacik moj .....pribrali sme z 5100g na 6680g a doktor povedal ze sme vela pribrali ..tak neviem.....ako su na tom vase deticky ?a povedalnam ze jej pojdu uz zubky ze uz mozno aj do mesiaca bude mat 1 zub ze je to trosku skoro?
olif inac dobry dezert si dostala 🙂ja som takyy este nikde nevidela 🙂

olifcek
10. máj 2010

babyyy, odkial som vzala, ze ma oliv v pase 38cm?? tolko mala hlavickuuu a hrudnicek aaaaaaaaaaa....

zmerala som ju a v pase mame cca 34cm...no nosime gate, kde je pas 36cm a je dobry, lebo jasne, ze kus vyssie vytiahneme....ale neva, tie leginky maju 38cm, objednavat sa to bude itak az v piatok a dojde to o tyzden na to, cize takze 2-3 tyzdne a to iste o cm viac mat budeme, no nie? x;o))

matka malicka krasne pribera a ked papa len MM nemoze byt tucna, takze je to OK ...a daki za dezertik...

mm ho nakonic kupil v jednom mensom obchodiku, ktory som myslela, ze je v nedelu zatvoreny...cize nie v bille x;o)

zuci veru, ten next ma nadherne vecicky

laxity
10. máj 2010

ja si ani neviem predstaviť na za rok zase dieťa....ale môj mm tiež by neprotestoval, že ako to príroda zariadi....ale ja si chcem malú užiť, chodiť s ňou na výlety, dovolenky...spoznávať svet 🙂

...ja som ten next stále neobjednala 😠

olifcek
10. máj 2010

laxi preconie?

laxity
10. máj 2010

olif...lebo mám toho viac a nemám ani času...a aký má ona email?

alex
10. máj 2010

ahojky,
Viktorkám všetko najlepšie k meninám!!! 🙂

lucia411
10. máj 2010

Ahoooooojte dievcata, ako sa Vám dari????u nas vsetko super, mala Celine rastie ako z vody, sme vsetci zdravucky to je hlavne....a baby my zajtra cestujeme na Sk ideme na noc...velmi sa teskame 😅 5 tyzdnov doma wauuuuuuu.....a nieco nove este...my uz spinkame cely tyzden od 20.30 -8.30 rana!!!!!!!!mame len 1 prestavocku rano o 5.00 na papkanie, vypije z 1 prsnika a spinkame dalej, nechem nic zakriknut nech nam to aj nadalej tak vydrzi, no zato cez den mi vyspi len dokopy 30 min 😀 no mne to nevadi, lebo Celi je kludne babo, mozem vysavat, varit a ona si vsetko obzera, dzavoce..uz sa nam zacala aj obracat...robi nam velku radost.....ok dievcata chcela som Vás vsetky pozdravit, Zucane zelame tiez krasny pobyt na SK.....ozvem sa z Sk....ahojte a pekny dnik 😉

lucia411
10. máj 2010

A Viktoriam zelame vsetko najlepsie k meninkam 🙂

matka331
10. máj 2010

aj ja prajem Viktoriam vsetko najlepsie 🙂

olifcek
10. máj 2010

luci uz sa Ti otaca? z chrbatika na brusko? super, ze si spokojna x;o) a ze wow, ako Ti spinkaaaa

baby, nejak treba podnecovat babo na otacanie, ci nechat tak, same zacnu?

zucana
10. máj 2010

DAKUJEME ZA PRIANIA 😵
ak katine vsetko naj k 3 mesiacikom 🙂
inak olif mne sa otocila len 2krat a to zboku inak sa sama este nepretoci 😒
luci a ty si z BA?neprides na stretko?
inak my idchadzame rano po prvej prestavne na papu....cize okolo 6tej 🙂 a staci ju davat na ruky po kazdych 3 hodkach?
lebo budem to striedat vo vajicku 2 az 3 hodky a potom do vanicky....
a tie co ste isli lietadlom a dali ste babo prsko pri vzlietani a pristavani ako ste ho mali ??? to ho mozem mat len tak na rukach???

lucia411
10. máj 2010

Olif ona sa mi otaca z chrbatika na bok zatial.....zcui idete autom???nas caka 12-13 hodinova cesta, verim, ze ju dobre zvladneme...a som z Kezmarku zuci....do BA mam takych 330 km. od nas..strasne rada by som na stretko s vami prisla....

lucia411
10. máj 2010

a prave teraz sa mi obratila z burska na chrbatik 😅

laxity
10. máj 2010

olif...ten mail prosím ťa aký je, veď mi nejde mimibazar 😠

olifcek
10. máj 2010

zuci mne sa oliv takmer otocila, lebo chcela papu, to sa natoci na bok a pricucne, ale tentokrat som tam nebola a uz aj bola skorooo na brusku, hehe...

luci jaaaj, tak t i my, nastastie 😉

z bruska na chrbatik sa i my pretocime, ale nie vzdyyyy

laxi uz daaavno IP 😝 😝

blumka
10. máj 2010

ahojte kocky..tak mi uz spat v KE..tentokrat bola cesta ok..Juli ju celu prespala a Terezka sa pekne vzadu hrala.
my sme mali vcera 3 mesiace a Juli to oslavila vysoko zdvihnutou hlavou pri paseni konikov, az ruky vystrela, a potom sa krasne prevratila na chrbatik...a ked som ju zas dala na brusko tak zas..ale bola z toho poriadne vygulana, ze co to ona robi, preco je raz tak a raz naopak 😀 😀

spominate tehu..no, ja som mala teraz trosku bobky, lebom som cakala na kramy a tie nikde...ale nakoniec prisli asi o 2 ci 3 dni neskor ako mali..a teda nebolo mi vsetko jedno, ale som si vravela ze keby z toho malo byt dalsie babo, tak aspon by som si to uz odrodila a mala pokoj 😀 😀 😀 😅

lenica81
10. máj 2010

mati, tak super, ze je vsetko ok a to si mala starosti s mlieckom a teraz mas doma valibuka... 😉

lucia, zavidim tie noci... i ked u nas sa to pomaly normalizuje...

nas Vilko, ked sa durdi na chrbatiku, tak sa skruca na bok, len este nepochopil, ze aj rucku musi dopredu tahat... dava take mesiaciky, hlava vykrutena a brusko vytaca...

blumi... 😅 😀 😕

zucana
10. máj 2010

🙂 blumi tak si nakoniec neostala....
vsetko naj k vcerajsim 3 mesiacikom
no esteze tie kramy dosli....ja som este nemala...a nechybaju...

blumka
10. máj 2010

zuci, ja ich nenavidim, ale tak radsej nech chodia pravidelne 😀 😀

jja
10. máj 2010

Ahojte dievcence, po dlhsej dobe sa vam hlasim...pisala som bakalarsku pracu a konecne ju uz mam zviazanu, preto ta neucast..teraz este zvladnut statnice a bude fajn....
my sme dnes boli na ockovanie, karolinka plackala strasne moc, az mne vyhrkli slzy ale ked som jej potom ponukla prso tak uz bolo dobre...chudatka tie deturence, preco ich pichaju tak skoro 😒
viktorkam prajem vsetko pekne k meninkam a vsetkym cestujucim mamickam drzim palceky, aby to rychlo ubehlo.
zuci, kebyze sa neucim na statnice tak by som zbehla do BA na stretko aj ja....skoda...hadam sa nam raz postasti sa este stretnut 🙂
inac vysledok z dnesnej poradne 69 cm a 7100 g. mam dost 🙂

blumka
10. máj 2010

jja, ty mas inu Valibucku 😀 ale my sme vam v patach..6500g pred tyzdnom 😀

vsetkym vikinkam vsetko najlepsie prajem 😉

zucana
10. máj 2010

jja to co mas v tom mliecku dokelu 😀 a ze 69 cm to co kupujes na 6 mesacne babo vecicky ? 😅

blumka
10. máj 2010

no ja ked si porovnam moju dvojrocnu Terezku, ktora ma 96 cm a mala Karolinka 3 mesiace a 69..hmmm...z nej bude modelka, ked je uz teraz taka dlha 😉

lenica81
10. máj 2010

jja, tomu sa povedia miery, a chrbat ako... drzi... 😎

garonka
10. máj 2010

čafte 🙂

čo tu noveho? konečne som sa dostala k netu 😎 to bol absťak 😝

olif v piatok ste boli v galerke? my nem cely víkend som bola u mamy môjmu mm totalne preskočilo nechal mňa a Tobiho v piatok v noci samu doma vystrašil ma na smrť lebo nedvihal mobil a prišiel rano o piatej ani nepišem aky 🙄
tak mamina poskytla dočasny azyl
ale poviem tomu chlapovi totalne lepi on sa ma teraz boji
je pod papučou poriadne ide do roboty a domov 😅

jja Karolínka ma užasne miery, chrbat neboli? mňa včera boleli ruky a to ešte neviem koľko važime 😀 ale nosíme už veľkosti 74 😀

a ozaj všetkym Vikinkam len to naj naj aby rastli do krasy 😉

jja
10. máj 2010

baby poviem vam ze chrbat si uz necitim a ruky mam vytahane po zem 😠

olifcek
10. máj 2010

blum 😀 😀

aj ja chcem takeee mlieckkoooo

maminnka
10. máj 2010

Martinaj, mne tehotenstvo vobec nechyba. Toto obdobie je pre mna lepsie, vsetky 3 tehu som prezivala velmi zle.

Katina, dakujem, ze na nas myslis. Petik sa uz ma lepsie, zvykol si na ten korzetik, ale vobec si na seba nedava pozor...

Laxi, daj jej to do jednej spravy, najlepsie rovna na mail. Kody a k tomu velkosti.

Zuci, hehe, aj ja mam Next velmi rada 🙂 S tym lietadlom neporadim, maly sa mi odstavil tesne predtym ako sme prvykrat leteli, mal 13 mes. Ale babo musis mat vtedy priputane... Skus ked tak trosku mliecka z flasky dat...

no a boli sme v poradni, mame 61 cm a 5,5 kg 🙂 Takze Laxi, uuplne rovnaker su tie nase Natalky 🙂
Ockovanie sa nam podarilo aspon rozlozit na dve, ked uz sa mu nevieme vyhnut.

olifcek
10. máj 2010

mami na dve? cize len do jednej nozicky ste dostali teraz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre